2020-04-02   01:30:57
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Joulu-uinnit2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Joulu-uinnit 2019
Place: Uintikeskus Ulpukka Organizer: RaisU
Pool: 25m Competition Date: joulu 7, 2019 to joulu 7, 2019
Event 2, 100m VU T11, T13, N 11 and younger - Final
SR 52.28 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Rijeka, CRO 11.12.2008
SJR 54.79 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Tallinna, EST 11.11.2001
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 viivi Elonen 2008 Swimming Team Rauma 1:09.71
50m: 32.16
100m: 1:09.71
(37.55)
2 Lotta Luotola 2008 Åbo Simklubb 1:11.42 +1.71
50m: 34.17
100m: 1:11.42
(37.25)
3 Iisa Vanne 2008 Swimming Team Rauma 1:13.65 +3.94
50m: 35.71
100m: 1:13.65
(37.94)
4 Saara Pakomäki 2008 Åbo Simklubb 1:15.71 +6.00
50m: 36.66
100m: 1:15.71
(39.05)
5 Cecilia Lietzén 2009 Åbo Simklubb 1:16.41 +6.70
50m: 36.39
100m: 1:16.41
(40.02)
6 Kaisa Heikkinen 2008 Raision Urheilijat 1:16.87 +7.16
50m: 36.01
100m: 1:16.87
(40.86)
7 Selma Syrjänen 2009 Åbo Simklubb 1:17.61 +7.90
50m: 36.75
100m: 1:17.61
(40.86)
8 Sagdiana Rakhimova 2008 Raision Urheilijat 1:17.63 +7.92
50m: 38.53
100m: 1:17.63
(39.10)
9 Lisette Schaper 2009 Åbo Simklubb 1:18.13 +8.42
50m: 37.01
100m: 1:18.13
(41.12)
10 Hippu Rauhala 2010 Nokian Pyry 1:18.79 +9.08
50m: 37.28
100m: 1:18.79
(41.51)
11 Vilja Suominen 2009 Åbo Simklubb 1:18.94 +9.23
50m: 37.41
100m: 1:18.94
(41.53)
12 Sofia Danska 2009 Uimaseura Kaarina 1:19.22 +9.51
50m: 35.89
100m: 1:19.22
(43.33)
13 Siiri Simula 2008 Swimming Team Rauma 1:19.49 +9.78
50m: 38.09
100m: 1:19.49
(41.40)
14 Senja Pakkanen 2008 Kankaanpään Uimarit 1:19.98 +10.27
50m: 38.27
100m: 1:19.98
(41.71)
15 Ella Lindholm 2008 Salon Uimarit 1:20.19 +10.48
50m: 38.29
100m: 1:20.19
(41.90)
16 Heidi Huppunen 2008 Porin Uimaseura 1:21.16 +11.45
50m: 38.46
100m: 1:21.16
(42.70)
17 Matilda Karvonen 2009 Raision Urheilijat 1:21.52 +11.81
50m: 37.70
100m: 1:21.52
(43.82)
18 Sofia Hämäläinen 2008 Nokian Pyry 1:21.84 +12.13
50m: 38.52
100m: 1:21.84
(43.32)
19 Josefiina Kinos 2009 Raision Urheilijat 1:22.99 +13.28
50m: 39.89
100m: 1:22.99
(43.10)
20 Matilda Jokinen 2008 Loimaan Uimaseura 1:23.43 +13.72
50m: 38.20
100m: 1:23.43
(45.23)
21 Tiia Mattila 2008 Uinti-Vakka 1:23.83 +14.12
50m: 39.65
100m: 1:23.83
(44.18)
22 Ilona Nordman 2008 Swimming Team Rauma 1:24.26 +14.55
50m: 40.73
100m: 1:24.26
(43.53)
23 Emma Laaksonen 2009 Salon Uimarit 1:25.37 +15.66
50m: 40.13
100m: 1:25.37
(45.24)
24 Vilma Koivula 2008 Nokian Pyry 1:25.42 +15.71
50m: 41.39
100m: 1:25.42
(44.03)
25 Ida-Linnea Nelimarkka 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:25.77 +16.06
50m: 39.66
100m: 1:25.77
(46.11)
26 Iina Pihlaja 2008 Raision Urheilijat 1:25.94 +16.23
50m: 41.24
100m: 1:25.94
(44.70)
27 Lotta Uusikartano 2009 Åbo Simklubb 1:26.56 +16.85
50m: 39.36
100m: 1:26.56
(47.20)
28 Iina Tieaho 2010 Nokian Pyry 1:27.19 +17.48
50m: 41.99
100m: 1:27.19
(45.20)
29 Anni Sorsa 2010 Nokian Pyry 1:27.23 +17.52
50m: 41.24
100m: 1:27.23
(45.99)
30 Hilkka Salo 2009 Rauman Uimaseura 1:27.75 +18.04
50m: 40.45
100m: 1:27.75
(47.30)
31 Mona Mäkelä 2008 Raision Urheilijat 1:27.80 +18.09
50m: 39.71
100m: 1:27.80
(48.09)
32 Emilia Inkeroinen 2009 Kouvolan Uimarit 1:28.18 +18.47
50m: 40.98
100m: 1:28.18
(47.20)
33 Viola Tojander 2010 Åbo Simklubb 1:28.41 +18.70
50m: 41.02
100m: 1:28.41
(47.39)
34 Josefiina Björklöf 2008 Swimming Team Rauma 1:28.45 +18.74
50m: 42.67
100m: 1:28.45
(45.78)
35 Laura Toivonen 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:28.55 +18.84
50m: 42.09
100m: 1:28.55
(46.46)
36 Nea Niemi 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:28.80 +19.09
50m: 40.74
100m: 1:28.80
(48.06)
37 Helmi Rantala 2010 Åbo Simklubb 1:29.29 +19.58
50m: 40.30
100m: 1:29.29
(48.99)
38 Miisa Yltävä 2008 TaTu Tampere 1:29.34 +19.63
50m: 43.01
100m: 1:29.34
(46.33)
39 Veera Kiukkonen 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:30.20 +20.49
50m: 41.74
100m: 1:30.20
(48.46)
40 Hilla Pajula 2009 Raision Urheilijat 1:30.66 +20.95
50m: 43.70
100m: 1:30.66
(46.96)
41 Lotta Laine 2008 Nokian Pyry 1:30.72 +21.01
50m: 42.53
100m: 1:30.72
(48.19)
42 Nea Veiro 2008 Åbo Simklubb 1:31.14 +21.43
50m: 43.52
100m: 1:31.14
(47.62)
43 Emilia Valtonen 2009 Rauman Uimaseura 1:31.64 +21.93
50m: 41.64
100m: 1:31.64
(50.00)
44 Elsa Ailanen 2009 Swimming Team Rauma 1:32.36 +22.65
50m: 41.57
100m: 1:32.36
(50.79)
45 Olivia Saukko 2009 TaTu Tampere 1:32.86 +23.15
50m: 45.00
100m: 1:32.86
(47.86)
46 Viiu Levola 2008 TaTu Tampere 1:33.06 +23.35
50m: 44.57
100m: 1:33.06
(48.49)
47 Celina Bäckström 2008 Raision Urheilijat 1:33.63 +23.92
50m: 41.87
100m: 1:33.63
(51.76)
48 Renja Koskela 2010 Raision Urheilijat 1:33.76 +24.05
50m: 42.96
100m: 1:33.76
(50.80)
49 Wivian Kaarina Orpana 2010 Kankaanpään Uimarit 1:34.66 +24.95
50m: 42.35
100m: 1:34.66
(52.31)
50 Noora Ekman 2009 TaTu Tampere 1:35.23 +25.52
50m: 44.54
100m: 1:35.23
(50.69)
51 Anna Liljeberg 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:35.38 +25.67
50m: 46.03
100m: 1:35.38
(49.35)
52 Peppi Pulkkinen 2009 Raision Urheilijat 1:35.49 +25.78
50m: 45.93
100m: 1:35.49
(49.56)
53 Aada Kaila 2009 Raision Urheilijat 1:36.11 +26.40
50m: 44.43
100m: 1:36.11
(51.68)
54 Emma Karimäki 2009 Åbo Simklubb 1:36.14 +26.43
50m: 45.18
100m: 1:36.14
(50.96)
55 Vilma Keski-Korsu 2009 Åbo Simklubb 1:36.23 +26.52
50m: 45.56
100m: 1:36.23
(50.67)
56 Annika Andersen 2008 Åbo Simklubb 1:36.52 +26.81
50m: 45.51
100m: 1:36.52
(51.01)
57 Aliisa Kunttu 2008 Aurajoen Uinti Ry 1:36.62 +26.91
50m: 45.15
100m: 1:36.62
(51.47)
58 Saara Solkinen 2010 Salon Uimarit 1:37.44 +27.73
50m: 45.10
100m: 1:37.44
(52.34)
59 Ida sulonen 2009 Åbo Simklubb 1:37.49 +27.78
50m: 44.71
100m: 1:37.49
(52.78)
60 elsa salla 2008 Rauman Uimaseura 1:37.53 +27.82
50m: 44.75
100m: 1:37.53
(52.78)
61 Ida Hamilton 2008 TaTu Tampere 1:37.81 +28.10
50m: 46.33
100m: 1:37.81
(51.48)
62 Emma Nygård 2008 Åbo Simklubb 1:38.25 +28.54
50m: 48.01
100m: 1:38.25
(50.24)
63 Emmi Oksanen 2009 TaTu Tampere 1:39.08 +29.37
50m: 48.12
100m: 1:39.08
(50.96)
64 Miina Mäkinen 2009 Raision Urheilijat 1:43.48 +33.77
50m: 50.80
100m: 1:43.48
(52.68)
65 Senni Soininen 2009 Raision Urheilijat 1:44.69 +34.98
50m: 48.23
100m: 1:44.69
(56.46)
66 Vivi Lobbas 2012 Raision Urheilijat 1:47.50 +37.79
50m: 50.48
100m: 1:47.50
(57.02)
67 Bea Back 2009 Raision Urheilijat 1:50.35 +40.64
50m: 51.60
100m: 1:50.35
(58.75)
68 Siiri Kinos 2010 Raision Urheilijat 1:53.26 +43.55
50m: 51.06
100m: 1:53.26
(1:02.20)
69 Janina Hyvönen 2010 Salon Uimarit 1:53.81 +44.10
50m: 50.81
100m: 1:53.81
(1:03.00)
- Vilma Töykkälä 2010 Raision Urheilijat DNS
Event official at: 7.12.2019 11.13.08
Event 2, 100m VU T11, T13, N 12-13 years - Final
SR 52.28 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Rijeka, CRO 11.12.2008
SJR 54.79 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Tallinna, EST 11.11.2001
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Elsa Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:02.81
50m: 30.27
100m: 1:02.81
(32.54)
2 Milana Virtanen 2006 Uinti Tampere 1:03.29 +0.48
50m: 30.33
100m: 1:03.29
(32.96)
3 Jenna Juhola 2006 Rauman Uimaseura 1:05.34 +2.53
50m: 30.84
100m: 1:05.34
(34.50)
4 Wilma Turpeinen 2006 Åbo Simklubb 1:05.44 +2.63
50m: 31.11
100m: 1:05.44
(34.33)
5 Elli Kenttälä 2006 Uinti Tampere 1:05.76 +2.95
50m: 31.26
100m: 1:05.76
(34.50)
6 Kerttu Rantanen 2007 Åbo Simklubb 1:06.18 +3.37
50m: 31.57
100m: 1:06.18
(34.61)
7 Mia Karolina Müürsepp 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:07.29 +4.48
50m: 31.83
100m: 1:07.29
(35.46)
8 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo 1:07.58 +4.77
50m: 32.43
100m: 1:07.58
(35.15)
9 Rita Heinonen 2006 Raision Urheilijat 1:07.60 +4.79
50m: 32.53
100m: 1:07.60
(35.07)
10 Joanna Salonen 2006 Uinti Tampere 1:08.00 +5.19
50m: 32.21
100m: 1:08.00
(35.79)
11 Veera Hautamäki 2006 Raision Urheilijat 1:08.59 +5.78
50m: 32.36
100m: 1:08.59
(36.23)
12 Anna Hynönen 2006 Uinti Tampere 1:08.72 +5.91
50m: 32.47
100m: 1:08.72
(36.25)
13 Ella Kalliokari 2006 Cetus Espoo 1:08.85 +6.04
50m: 32.91
100m: 1:08.85
(35.94)
14 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo 1:09.28 +6.47
50m: 32.58
100m: 1:09.28
(36.70)
15 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo 1:09.69 +6.88
50m: 33.29
100m: 1:09.69
(36.40)
16 Pia Hellmann 2006 Rauman Uimaseura 1:09.79 +6.98
50m: 32.69
100m: 1:09.79
(37.10)
17 Aino Suomalainen 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:10.21 +7.40
50m: 34.38
100m: 1:10.21
(35.83)
18 Miisa Järvinen 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:10.25 +7.44
50m: 33.14
100m: 1:10.25
(37.11)
19 Peppi Lehtinen 2007 Kankaanpään Uimarit 1:10.94 +8.13
50m: 33.82
100m: 1:10.94
(37.12)
20 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo 1:10.99 +8.18
50m: 33.74
100m: 1:10.99
(37.25)
21 Pinja Pakkanen 2006 Kankaanpään Uimarit 1:11.48 +8.67
50m: 33.26
100m: 1:11.48
(38.22)
22 Nella Imponen 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:11.84 +9.03
50m: 34.16
100m: 1:11.84
(37.68)
23 Ella Gylden 2007 Uinti Tampere 1:12.09 +9.28
50m: 34.33
100m: 1:12.09
(37.76)
23 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo 1:12.09 +9.28
50m: 34.46
100m: 1:12.09
(37.63)
25 Anna Selin 2006 Uinti Tampere 1:12.22 +9.41
50m: 34.81
100m: 1:12.22
(37.41)
26 Vilma Saarimäki 2007 Raision Urheilijat 1:12.28 +9.47
50m: 34.15
100m: 1:12.28
(38.13)
27 Sara Elomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:12.49 +9.68
50m: 34.24
100m: 1:12.49
(38.25)
28 Veera Nurmikolu 2007 Uinti Tampere 1:13.01 +10.20
50m: 34.55
100m: 1:13.01
(38.46)
29 Kerttu Virta 2006 Raision Urheilijat 1:13.09 +10.28
50m: 35.73
100m: 1:13.09
(37.36)
30 Piitu Perkola 2006 TaTu Tampere 1:13.34 +10.53
50m: 35.65
100m: 1:13.34
(37.69)
31 Kia Mäennenä 2006 Cetus Espoo 1:13.38 +10.57
50m: 35.34
100m: 1:13.38
(38.04)
32 Emmiina Eho 2007 Uinti Tampere 1:13.41 +10.60
50m: 33.69
100m: 1:13.41
(39.72)
33 Veera Rantala 2006 Uinti Tampere 1:13.47 +10.66
50m: 34.84
100m: 1:13.47
(38.63)
34 Joanna Kivelä 2007 Uinti Tampere 1:13.49 +10.68
50m: 35.26
100m: 1:13.49
(38.23)
35 Katri Kulovuori 2007 Uinti Tampere 1:13.72 +10.91
50m: 35.59
100m: 1:13.72
(38.13)
36 Viivi Kiiveri 2006 Uinti Tampere 1:14.33 +11.52
50m: 35.47
100m: 1:14.33
(38.86)
37 Elli Isometsä 2007 Kankaanpään Uimarit 1:14.46 +11.65
50m: 35.06
100m: 1:14.46
(39.40)
38 Emma Haapanen 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:14.50 +11.69
50m: 35.04
100m: 1:14.50
(39.46)
39 Julia Jurttila 2006 Uinti Tampere 1:14.52 +11.71
50m: 34.63
100m: 1:14.52
(39.89)
40 Lilli Järvenpää 2006 Harjavallan Uimaseura 1:15.83 +13.02
50m: 35.93
100m: 1:15.83
(39.90)
41 Ninja Brelo 2006 Cetus Espoo 1:15.87 +13.06
50m: 34.93
100m: 1:15.87
(40.94)
42 Aino-Maija Grönholm 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:16.75 +13.94
50m: 36.88
100m: 1:16.75
(39.87)
43 Nelli Lehtonen 2006 Uinti Tampere 1:20.05 +17.24
50m: 37.26
100m: 1:20.05
(42.79)
44 Jenna Myllyntausta 2006 Uinti Tampere 1:22.05 +19.24
50m: 37.80
100m: 1:22.05
(44.25)
45 Noora Riionheimo 2006 Raision Urheilijat 1:22.31 +19.50
50m: 38.79
100m: 1:22.31
(43.52)
46 Siiri Pärkö 2007 Rauman Uimaseura 1:22.58 +19.77
50m: 38.89
100m: 1:22.58
(43.69)
47 maisa savisto 2006 Uinti Tampere 1:23.94 +21.13
50m: 38.06
100m: 1:23.94
(45.88)
48 Elli Jalonen 2006 Uinti Tampere 1:24.65 +21.84
50m: 39.83
100m: 1:24.65
(44.82)
49 Minni-Maria Vesma 2007 Raision Urheilijat 1:24.75 +21.94
50m: 40.37
100m: 1:24.75
(44.38)
50 Milja Juvonen 2007 Nokian Pyry 1:26.18 +23.37
50m: 40.92
100m: 1:26.18
(45.26)
51 Veera Helkkala 2006 Raision Urheilijat 1:27.26 +24.45
50m: 43.63
100m: 1:27.26
(43.63)
52 Mona Järveläinen 2007 Uimaseura Kaarina 1:27.70 +24.89
50m: 39.15
100m: 1:27.70
(48.55)
53 Emmi Lindholm 2007 Uinti Tampere 1:28.10 +25.29
50m: 42.41
100m: 1:28.10
(45.69)
54 Yasemin Yilmaz 2007 Aurajoen Uinti Ry 1:28.28 +25.47
50m: 41.41
100m: 1:28.28
(46.87)
55 Netta Halttunen 2007 Uinti Tampere 1:28.36 +25.55
50m: 41.50
100m: 1:28.36
(46.86)
56 Lulu Luukkaa 2006 Aurajoen Uinti Ry 1:28.93 +26.12
50m: 42.07
100m: 1:28.93
(46.86)
57 Peppiina Oksanen 2007 Uinti Tampere 1:29.09 +26.28
50m: 41.14
100m: 1:29.09
(47.95)
58 Sara Mäkiaho 2007 Uinti Tampere 1:35.74 +32.93
50m: 45.72
100m: 1:35.74
(50.02)
59 Alisa Uusitorppa 2007 Swimming Team Rauma 1:36.50 +33.69
50m: 46.09
100m: 1:36.50
(50.41)
60 Lila Reiman 2007 TaTu Tampere 1:38.20 +35.39
50m: 44.71
100m: 1:38.20
(53.49)
61 Sara Sadiqi 2007 TaTu Tampere 1:39.13 +36.32
50m: 46.85
100m: 1:39.13
(52.28)
- Emilia Häjänen 2006 Raision Urheilijat DNS
Event official at: 7.12.2019 11.13.08
Event 2, 100m VU T11, T13, N 14-99 years - Final
SR 52.28 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Rijeka, CRO 11.12.2008
SJR 54.79 Hanna-Maria Seppälä 1984 KeUi FIN Tallinna, EST 11.11.2001
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Matilda Laitinen 2004 Aurajoen Uinti Ry 1:00.22
50m: 29.36
100m: 1:00.22
(30.86)
2 Riikka Niskala 2004 Raision Urheilijat 1:00.61 +0.39
50m: 29.20
100m: 1:00.61
(31.41)
3 Senni Mattila 2003 Rauman Uimaseura 1:01.59 +1.37
50m: 29.50
100m: 1:01.59
(32.09)
4 Jenny Ek 1999 Åbo Simklubb 1:02.13 +1.91
50m: 29.63
100m: 1:02.13
(32.50)
5 viola penttilä 2004 Swimming Team Rauma 1:02.34 +2.12
50m: 29.56
100m: 1:02.34
(32.78)
6 Anni Törmänen 2005 Rauman Uimaseura 1:03.46 +3.24
50m: 30.23
100m: 1:03.46
(33.23)
7 Minttu Kiili 2005 Åbo Simklubb 1:04.30 +4.08
50m: 30.45
100m: 1:04.30
(33.85)
8 Melissa Virtanen 2004 Uinti Tampere 1:04.34 +4.12
50m: 30.98
100m: 1:04.34
(33.36)
9 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo 1:05.01 +4.79
50m: 30.96
100m: 1:05.01
(34.05)
10 Inari Laaksonen 2002 Swimming Team Rauma 1:05.11 +4.89
50m: 31.36
100m: 1:05.11
(33.75)
11 Martina Uusitalo 2003 Cetus Espoo 1:05.63 +5.41
50m: 31.42
100m: 1:05.63
(34.21)
12 Sabina Rakhimova 2005 Raision Urheilijat 1:05.64 +5.42
50m: 31.96
100m: 1:05.64
(33.68)
13 Hilda Helo 2003 Åbo Simklubb 1:05.76 +5.54
50m: 31.94
100m: 1:05.76
(33.82)
14 Ilona Niemi 2005 Uinti Tampere 1:06.33 +6.11
50m: 31.61
100m: 1:06.33
(34.72)
15 Kiona Amelia Inkilä 2004 Uinti Tampere 1:06.52 +6.30
50m: 31.66
100m: 1:06.52
(34.86)
16 Ida Maliranta 2004 Raision Urheilijat 1:06.63 +6.41
50m: 31.52
100m: 1:06.63
(35.11)
17 Ida Töyrylä 2004 Uinti Tampere 1:07.09 +6.87
50m: 31.58
100m: 1:07.09
(35.51)
18 Sonila Selimi 2005 Åbo Simklubb 1:07.12 +6.90
50m: 31.60
100m: 1:07.12
(35.52)
19 Heidi Helenius 2005 Uinti Tampere 1:07.13 +6.91
50m: 32.67
100m: 1:07.13
(34.46)
20 Emmi Lapikisto 2005 Uinti Tampere 1:07.84 +7.62
50m: 31.96
100m: 1:07.84
(35.88)
21 Nanna Tynkkynen 2003 TaTu Tampere 1:08.00 +7.78
50m: 32.15
100m: 1:08.00
(35.85)
22 Henni Halme 2005 Uinti Tampere 1:08.29 +8.07
50m: 32.66
100m: 1:08.29
(35.63)
23 Viivi Laiho 2005 Aurajoen Uinti Ry 1:08.48 +8.26
50m: 32.92
100m: 1:08.48
(35.56)
24 Laura Kinnunen 2002 Aurajoen Uinti Ry 1:09.01 +8.79
50m: 33.49
100m: 1:09.01
(35.52)
25 Veera Maijala 2005 Rauman Uimaseura 1:09.27 +9.05
50m: 32.69
100m: 1:09.27
(36.58)
26 Saana Keskinen 2005 Uinti Tampere 1:10.35 +10.13
50m: 33.18
100m: 1:10.35
(37.17)
27 Emilia Peuhkurinen 2005 Uinti Tampere 1:10.71 +10.49
50m: 33.53
100m: 1:10.71
(37.18)
28 Heidi Javanainen 2003 Swimming Team Rauma 1:10.72 +10.50
50m: 33.66
100m: 1:10.72
(37.06)
29 Nea Hollström 2005 Cetus Espoo 1:12.44 +12.22
50m: 34.85
100m: 1:12.44
(37.59)
30 Rebecca Duns 2003 Ålands Simförening 1:12.55 +12.33
50m: 33.79
100m: 1:12.55
(38.76)
31 Emelie Måtar 2004 Ålands Simförening 1:13.87 +13.65
50m: 34.61
100m: 1:13.87
(39.26)
32 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo 1:13.88 +13.66
50m: 35.09
100m: 1:13.88
(38.79)
33 Kiia Alenius 2005 TaTu Tampere 1:14.55 +14.33
50m: 35.20
100m: 1:14.55
(39.35)
34 Aino Kajonen 2005 Aurajoen Uinti Ry 1:15.59 +15.37
50m: 36.46
100m: 1:15.59
(39.13)
35 Matilda Lampela 2004 Harjavallan Uimaseura 1:15.78 +15.56
50m: 35.57
100m: 1:15.78
(40.21)
36 Tytti Soininen 2005 TaTu Tampere 1:19.53 +19.31
50m: 38.28
100m: 1:19.53
(41.25)
37 Viivi Heittokangas 2004 Uinti Tampere 1:22.00 +21.78
50m: 38.80
100m: 1:22.00
(43.20)
- Saimi Räty 2005 Raision Urheilijat DNS
Event official at: 7.12.2019 11.13.08
2019-12-07 11.16.20 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner