Results for Joulu-uinnit2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Uintikeskus Ulpukka |
Organizer: |
RaisU |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
joulu 7, 2019 to joulu 7, 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m SU P10, P12, M 10 and younger - Final |
|
|
SR |
24.44 |
|
|
Tero Räty |
1978 |
TaUS |
FIN |
Helsinki |
|
8.12.2006 |
|
|
|
|
SJR |
24.81 |
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis |
FIN |
Hyvinkää |
|
15.11.1992 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Wili Sauhula |
2010 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
42.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemeli Havia |
2010 |
Salon Uimarit |
|
|
45.30 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Eero Carne |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
45.49 |
+2.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Taito Aaltonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
46.05 |
+3.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Juuso Käär |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
46.68 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eetu Ääri |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
47.26 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lauri Seppälä |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
47.36 |
+4.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Matti Nurminen |
2009 |
Salon Uimarit |
|
|
47.42 |
+4.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niilo Lehtinen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
48.16 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Olli Vanne |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
49.14 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veeti Elonen |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
49.27 |
+6.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matvey Chekhonin |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
49.53 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Anto Loukine |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
49.75 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veikka Kiukkonen |
2009 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
49.82 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
EINO TONTERI |
2010 |
Nokian Pyry |
|
|
50.97 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Maxim Zuravljov |
2009 |
TaTu Tampere |
|
|
51.21 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Eino Rantala |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
51.28 |
+8.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Oskari KETTUNEN |
2009 |
Loimaan Uimaseura |
|
|
51.87 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Veikko Mikander |
2009 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
52.46 |
+9.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lauri Maijala |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
52.71 |
+9.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vilho Haikonen |
2009 |
Salon Uimarit |
|
|
53.37 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Veikka Suvitie |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
53.82 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Akseli Englund |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
53.92 |
+11.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Atte Lehtinen |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
54.00 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Frans Friman |
2011 |
Åbo Simklubb |
|
|
54.59 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Eetu Rutanen |
2010 |
Uimaseura Kaarina |
|
|
55.23 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Veeti Jalava |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
55.41 |
+12.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Verneri Mäkinen |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
56.18 |
+13.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eeli Mikkonen |
2009 |
Swimming Team Rauma |
|
|
57.88 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Aarre Latomaa |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
58.23 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Max Grimbaum |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
59.09 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Aukusti Lempiäinen |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:00.48 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Arttu Rantanen |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:03.14 |
+20.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Peetu Oksanen |
2012 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:03.28 |
+20.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Algot Axel Teodor Sundblom |
2010 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:03.44 |
+20.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Veikko Vainio |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:04.89 |
+22.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Aatos Courtiol Lummaa |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:06.38 |
+23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Aarne Lehtonen |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:06.61 |
+23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Joona-Oskar Ikonen |
2010 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:07.64 |
+24.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ola Sipilä |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
1:08.09 |
+25.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Alex Ailio |
2009 |
Åbo Simklubb |
|
|
1:13.47 |
+30.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper Virta |
2009 |
Rauman Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Leo Paltemaa |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oliver Laine |
2010 |
Uinti-Vakka |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alex Mäkelä |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tiitus Sirola |
2011 |
Rauman Uimaseura |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Velmeri Reuna |
2011 |
Raision Urheilijat |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Onni Kolhi |
2009 |
Raision Urheilijat |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.12.2019 15.18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m SU P10, P12, M 11-12 years - Final |
|
|
SR |
24.44 |
|
|
Tero Räty |
1978 |
TaUS |
FIN |
Helsinki |
|
8.12.2006 |
|
|
|
|
SJR |
24.81 |
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis |
FIN |
Hyvinkää |
|
15.11.1992 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lev Vlasov |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
33.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Felix Kandolin |
2007 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
33.67 |
+0.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Julius Joonatan Linde |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
36.18 |
+2.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Christian Edelman |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
38.10 |
+4.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eelis Lummaa |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
38.83 |
+5.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Joel sulonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
41.47 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Niklas Tikkanen |
2007 |
TaTu Tampere |
|
|
41.55 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Nikita Zuravljov |
2008 |
TaTu Tampere |
|
|
43.00 |
+9.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Juha Räbinä |
2007 |
Raision Urheilijat |
|
|
46.05 |
+12.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lauri Kirjonen |
2007 |
Åbo Simklubb |
|
|
46.53 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Veikka-Eemil Lehtonen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
46.68 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aapo Harjula |
2007 |
Uinti Tampere |
|
|
46.90 |
+13.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kaapo Jokinen |
2007 |
Swimming Team Rauma |
|
|
47.33 |
+13.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Reino Ericsson |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
47.69 |
+14.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Eloi Norrman |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
48.53 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emil Savolainen |
2007 |
Nokian Pyry |
|
|
48.55 |
+14.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Onni Matti Elmeri Savolainen |
2008 |
Nokian Pyry |
|
|
49.01 |
+15.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Elmeri Hauninen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
51.23 |
+17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Miska Pajunen |
2008 |
Raision Urheilijat |
|
|
54.43 |
+20.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Eemeli Eloranta |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
59.98 |
+26.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Viktor Hautala |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
1:00.58 |
+26.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oiva Saarinen |
2008 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kasper August Snickars |
2008 |
Åbo Simklubb |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.12.2019 15.18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 15, 50m SU P10, P12, M 13 and older - Final |
|
|
SR |
24.44 |
|
|
Tero Räty |
1978 |
TaUS |
FIN |
Helsinki |
|
8.12.2006 |
|
|
|
|
SJR |
24.81 |
|
|
Jani Sievinen |
1974 |
NumKis |
FIN |
Hyvinkää |
|
15.11.1992 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Club |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Sebastian Rasimus |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veeti Hämäläinen |
2006 |
Raision Urheilijat |
|
|
31.88 |
+0.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aarne Eskelinen |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
33.58 |
+1.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Leevi Jalava |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
|
33.70 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Miko Elonen |
2004 |
Swimming Team Rauma |
|
|
36.36 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Einari Palmu |
2004 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
37.64 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Kalle Heinonen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
37.65 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Severi Muje |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
38.11 |
+6.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Taito Nurmi |
1961 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
38.47 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oliver Jokinen |
2005 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
38.78 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eetu Nieminen |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
40.44 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aarne Nuutinen |
2006 |
Cetus Espoo |
|
|
41.91 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Kristian Raski |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
41.95 |
+10.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Kasper Kaskela |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
42.17 |
+10.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Peter Kanninen |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
42.41 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eino Polari |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
43.32 |
+11.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Vili Niemi |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
43.41 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Luukas Kallio |
2005 |
TaTu Tampere |
|
|
43.43 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
mika karlsson |
2004 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
43.52 |
+11.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ferdinand Backman |
2006 |
TaTu Tampere |
|
|
47.18 |
+15.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Veeti Heittokangas |
2006 |
Uinti Tampere |
|
|
47.38 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ilmari Kunttu |
2006 |
Aurajoen Uinti Ry |
|
|
48.74 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Lausi |
2006 |
Kankaanpään Uimarit |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.5 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Castor Trygg |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DSQ |
|
|
|
6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 7.12.2019 15.18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-12-07 15.20.06 |
Datahandling: WinGrodan 2.4 |
Licensed to: Raision Urheilijat |
|
|
|
|
|
|