2020-05-31   19:35:59
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Arena Lyngby Open 2020 Stadion

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

Fredag

Resultat LÝb 3 (Indledende) - Officiel
Resultat LÝb 3 (Indledende) - Officiel 
 
  Stśvne navn  Arena Lyngby Open 2019 Stadion    Udskriftsdato  17 januar 2020   
  Stśvne by  Lyngby    Udskriftstidspunkt  19:37   
  ArrangÝr  Lyngby SvÝmmeklub         
  Bassin  50m         
  Stśvne dato  17 januar 2020         
 
 
LÝb 3, 50m RygsvÝmning Damer, Indledende 
Sponsor: Stark 
 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Klub            OpnŚet  Status 











 
Victoria Bierre  2000  Herlev SvÝmning            29.02   
Liva Palmund  2002  SvÝmmeklubben Triton Ballerup            29.99   
Magdalena Kuras  1988  MalmŲ Kappsimningsklubb            30.62  Deltager ikke i finalen 
Ella Stenholt  2003  Lyngby SvÝmmeklub            31.06   
Julie KrÝyer Svendsen  2002  GTI            31.15   
Anna Brandt Nielsen  1998  Lyngby SvÝmmeklub            31.46   
Mollie Morfelt  2003  MalmŲ Kappsimningsklubb            31.50   
Sophie Amalie SchÝn  1999  Farum SvÝmmeklub            31.52   
Mellie Wijk  2002  Team West            31.63   
10  Zara Wendel  2002  Holbśk SvÝmme Klub            31.67   
11  Lśrke Dann-Nielsen  2005  Hvidovre SvÝmme Klub            32.28   
12  Linnea Liljenfors  2004  MalmŲ Kappsimningsklubb            32.34   
13  Cecilie Elkjśr  2001  Hvidovre SvÝmme Klub            32.65   
14  Agnes Barner Hansen  2005  Nśstved IF            32.69   
15  Claudia Sperling  2002  Lyngby SvÝmmeklub            32.78   
16  Alice Skoglund  2003  Vellinge-Nšsets Simklubb            32.99   
17  Amanda Persson  2005  MalmŲ Kappsimningsklubb            33.00   
18  Thilda Hšll  2005  Team West            33.07   
19  Kajsa Salomonsen  2005  VAT Copenhagen-MK31            33.18   
20  Rebecca Petersen  2005  Hovedstadens SvÝmmeklub            33.28   
21  Annika Britt Larsen  2005  GTI            33.39   
22  Julie Segato  2005  GTI            33.50   
23  Sofie MaagÝe  2003  Hovedstadens SvÝmmeklub            33.69   
24  Maj Jensen  2003  Farum SvÝmmeklub            33.83   
25  Ella Gohr Metz  2005  Vest-BrÝndby            33.87   
26  Josephine Thomsen  2005  Herlev SvÝmning            33.91   
27  Alma Olivarius  2005  Lyngby SvÝmmeklub            33.94   
28  Stine Eskebo Nielsen  2001  Vest-BrÝndby            33.98   
29  Frederikke Echardt  2002  SvÝmmeklubben Triton Ballerup            34.09   
30  Maya Ehlers Hansen  2004  Farum SvÝmmeklub            34.15   
31  Emilie Nyegaard  2001  SvÝmmeklubben Triton Ballerup            34.23   
32  Karoline K. Larsen  2004  Farum SvÝmmeklub            34.34   
33  Laura Borre Jacobsen  2004  Lyngby SvÝmmeklub            34.45   
34  Hilda Eriksson  2004  Team West            34.91   
35  Julie Darlem Brandt  2001  SvÝmmeklubben Triton Ballerup            34.96   
36  Emma Zambrano Thorsen  2004  Vest-BrÝndby            34.97   
37  Camilla Hougaard  2002  SvÝmmeklubben Triton Ballerup            35.00   
38  Mathilde Mathiesen  2004  VAT Copenhagen            35.07   
39  Alba Vendelboe-Schack  2005  HÝrsholm SvÝmmeforening            35.25   
40  Hannah B. Pedersen  2005  VAT Copenhagen-MK31            35.28   
41  Thea Torndal Jensen  2004  Nśstved IF            35.38   
42  Annika KÝhn  2005  VAT Copenhagen            35.53   
43  Caroline Wiuff Jensen  2004  Vest-BrÝndby            35.71   
44  Emma Mattson  2003  MalmŲ Kappsimningsklubb            35.93   
45  Caroline Salskov Jensen  2005  HÝrsholm SvÝmmeforening            36.00   
46  Thea Mikkelsen  2005  Glostrup SvÝmmeklub            36.08   
47  Anna Stenberg  2005  MalmŲ Kappsimningsklubb            36.22   
48  Nora Kejser  2004  VAT Copenhagen-MK31            36.95   
49  Helene Orben  2005  Farum SvÝmmeklub            36.96   
50  Ana Rosa Kragh  2005  Hovedstadens SvÝmmeklub            37.01   
51  Katrine MÝrkeberg  2004  Nśstved IF            37.53   
52  Caja Cederblad Larsen  2004  Hvidovre SvÝmme Klub            39.35   
53  Helena Fogh Kronborg  2005  VAT Copenhagen            39.94   
54  Nicoline MÝrch Andersen  2005  Hvidovre SvÝmme Klub            40.30   
55  Isabella Borgmann  2005  Farum SvÝmmeklub            40.43   
56  Maria BÝgh  2002  HÝrsholm SvÝmmeforening            42.61   
Camilla Taylor  2000  HÝrsholm SvÝmmeforening            DSQ  SW6.3 bryd ef 15m 
Thelma Lind Einarsdůttir  2005  ÕĢrůttabandalag Reykjanesbśjar            DSQ  SW6.3 bryd ef 15m 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  17 januar 2020 
Licens til Lyngby SvÝmmeklub  Udskriftstidspunkt  19:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark