2020-05-25   08:49:20
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Marskin uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Päivä

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Marskin uinnit 2019    Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Mikkeli    Tulostusaika  14:07   
  Järjestäjä  Mikkelin Uimaseura ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  24 marraskuu 2019         
 
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
Sponsori: STADIUM 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pinjasisko Isoaho  2009    235  40.45        1:21.39   
  Vaajakosken Uimaseura  1:24.28                 
                     
Unna Tourunen  2010    158  43.89        1:32.85   
  Swimming Jyväskylä  1:38.75                 
                     
Annabel Salo  2010              DSQ   
  Lahden Uimaseura  1:34.94                 
  SW 5.2 Ei kosketusta seinään käännöksessä               
                     
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
Sponsori: STADIUM 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milja Laakkonen  2007    355  34.97        1:10.91   
  Keuruun Toverit  1:12.73                 
                     
Tyyne Tuomi  2007    253  38.07        1:19.37   
  Keuruun Toverit  1:18.24                 
                     
Lotta Ollikainen  2006    222  38.88        1:22.93   
  Mikkelin Uimaseura  1:25.51                 
                     
 
Laji 9, 100m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
Sponsori: STADIUM 
 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Kammonen  2004    492  31.09        1:03.64   
  Mikkelin Uimaseura  1:05.56                 
                     
Veera Saarelainen  2002    481  30.17        1:04.10   
  Mikkelin Uimaseura  1:03.71                 
                     
Vilma Hjelt  2004    444  31.81        1:05.86   
  Pieksän Kuutit  1:09.72                 
                     
Noora Koski  2005    441  31.74        1:06.00   
  Varkauden Uimarit  1:08.04                 
                     
Aada Tourunen  2004    412  32.26        1:07.48   
  Swimming Jyväskylä  1:06.83                 
                     
Noora Kuparinen  2004    359  33.91        1:10.70   
  Swimming Jyväskylä  1:08.21                 
                     
Milla Lepistö  2004    350  33.62        1:11.24   
  Savonlinnan Uimaseura  1:11.40                 
                     
Siiri Pihlava  2004    339  33.95        1:12.02   
  Savonlinnan Uimaseura  1:11.88                 
                     
Iida Hannus  2001    335  34.25        1:12.34   
  Keuruun Toverit  1:12.56                 
                     
10  Nelli Nikulainen  2002    307  35.45        1:14.48   
  Pieksän Kuutit  1:13.75                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  24 marraskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Mikkelin Uimaseura  Tulostusaika  14:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner