Results for Køge Open Køge
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Køge Open, Køge | Udskriftsdato | 22 november 2019 | |||
Stævne by | Køge | Udskriftstidspunkt | 20:19 | |||
Arrangør | Køge Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 22 november 2019 |
Løb 7, 4X50m Medley Mix, Finaler 13 - 99 år |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Køge Mix 1 | 2001 | Køge Svømmeklub | 1:54.08 | ||||||
Amalie Wichmann Larsen | 2005 | 30.85 | 30.85 | |||||||
Andreas L. Damgård | 2000 | 30.45 | 1:01.30 | |||||||
Rasmus Danielsen | 2001 | 26.33 | 1:27.63 | |||||||
Naya Modin Thomsen | 2003 | 26.45 | 1:54.08 | |||||||
2 | Simklubben Laxen | 1995 | Simklubben Laxen | 1:54.27 | ||||||
Wilma Svensson | 2002 | 31.40 | 31.40 | |||||||
Gunnar Widerberg | 2000 | 30.13 | 1:01.53 | |||||||
Max Ackermann | 1995 | 26.80 | 1:28.33 | |||||||
Tilde Morin | 2002 | 25.94 | 1:54.27 | |||||||
3 | Køge Mix 2 | 2000 | Køge Svømmeklub | 1:55.50 | ||||||
Mert Kaya | 2001 | 28.50 | 28.50 | |||||||
Melanie Degner | 2000 | 33.98 | 1:02.48 | |||||||
August Ryom | 2002 | 25.88 | 1:28.36 | |||||||
Line Nøhr Petersen | 2003 | 27.14 | 1:55.50 | |||||||
4 | Sunswim 1 | 2001 | Solrød Svømmeklub | 1:56.51 | ||||||
Caroline P. Mathiesen | 2001 | 31.75 | 31.75 | |||||||
Casper Mørkhøj Hartington | 2002 | 29.81 | 1:01.56 | |||||||
Theodor L Munch-Jensen | 2002 | 26.01 | 1:27.57 | |||||||
Katja Skovdal Lorentzen | 2003 | 28.94 | 1:56.51 | |||||||
5 | Vsk Top Star Mix | 1987 | Vordingborg Svømme Klub | 1:59.97 | ||||||
Jacob Jensen | 1995 | 29.83 | 29.83 | |||||||
Emil Klingberg | 1987 | 29.39 | 59.22 | |||||||
Maya Nykjær | 2001 | 33.03 | 1:32.25 | |||||||
Freja Petersen | 2000 | 27.72 | 1:59.97 | |||||||
6 | Mk Mega Kanoner 1 | 2004 | VAT Copenhagen-MK31 | 2:00.25 | ||||||
Kajsa Salomonsen | 2005 | 31.82 | 31.82 | |||||||
Carlos Halawi | 2006 | 33.96 | 1:05.78 | |||||||
Sofie Bruun Høvring | 2004 | 27.62 | 1:33.40 | |||||||
Louie Hermansen | 2004 | 26.85 | 2:00.25 | |||||||
7 | Nif Mix 1 | 2001 | Næstved IF | 2:00.35 | ||||||
Agnes Barner Hansen | 2005 | 31.64 | 31.64 | |||||||
Nikoline Skovly Larsen | 2003 | 35.74 | 1:07.38 | |||||||
Lauge Bastian Maar | 2001 | 27.68 | 1:35.06 | |||||||
Lucas Jul Pedersen | 2003 | 25.29 | 2:00.35 | |||||||
8 | Køge Mix 3 | 1997 | Køge Svømmeklub | 2:02.52 | ||||||
Mads Hauge Sørensen | 1997 | 29.87 | 29.87 | |||||||
Andrea Nøhr Petersen | 2006 | 36.25 | 1:06.12 | |||||||
Olivia Lildballe Møller | 2004 | 30.22 | 1:36.34 | |||||||
Mikkel Roed | 2004 | 26.18 | 2:02.52 | |||||||
9 | Kvik | 2003 | Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:02.59 | ||||||
Mathilde Yde Munkebæk | 2003 | 33.86 | 33.86 | |||||||
Niklas Wiese Dobel | 2004 | 33.22 | 1:07.08 | |||||||
Mikkel Jørgensen | 2003 | 27.62 | 1:34.70 | |||||||
Emilia C. R. Olsen | 2004 | 27.89 | 2:02.59 | |||||||
10 | All Stars | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | 2:03.75 | ||||||
Anders Gaard | 2006 | 30.75 | 30.75 | |||||||
Sean Petersen | 2006 | 33.26 | 1:04.01 | |||||||
Anna Andersen | 2007 | 31.44 | 1:35.45 | |||||||
Sarah Gudme | 2007 | 28.30 | 2:03.75 | |||||||
11 | Køge Mix 5 | 2005 | Køge Svømmeklub | 2:07.24 | ||||||
Lucas Møller Larsen | 2005 | 30.06 | 30.06 | |||||||
Sarah Aarslew Jensen | 2000 | 37.91 | 1:07.97 | |||||||
Joachim Poulsen | 2006 | 28.95 | 1:36.92 | |||||||
Nynne Jakobsen | 2004 | 30.32 | 2:07.24 | |||||||
12 | Sunswim 2 | 2000 | Solrød Svømmeklub | 2:07.31 | ||||||
Benjamin Koch Andersen | 2004 | 32.06 | 32.06 | |||||||
Mads Mørkhøj Hartington | 2006 | 33.30 | 1:05.36 | |||||||
Nicole Damhøj Andersen | 2006 | 31.25 | 1:36.61 | |||||||
Amanda L. Munch-Jensen | 2005 | 30.70 | 2:07.31 | |||||||
13 | Nif Mix 2 | 2003 | Næstved IF | 2:08.13 | ||||||
Hjalte Petersen | 2004 | 31.72 | 31.72 | |||||||
Freja Juul | 2006 | 37.31 | 1:09.03 | |||||||
Malthe Foged | 2005 | 30.37 | 1:39.40 | |||||||
Katrine Duus | 2003 | 28.73 | 2:08.13 | |||||||
14 | Køge Mix 4 | 2003 | Køge Svømmeklub | 2:09.12 | ||||||
Elisabeth Them Jensen | 2004 | 33.39 | 33.39 | |||||||
Oliver Schultz | 2004 | 35.85 | 1:09.24 | |||||||
Oliver Gadegaard | 2003 | 30.35 | 1:39.59 | |||||||
Klara-Sofie Bollmann | 2006 | 29.53 | 2:09.12 | |||||||
15 | Vsk Matador Mix | 2003 | Vordingborg Svømme Klub | 2:11.50 | ||||||
Magnus Juul Hansen | 2003 | 30.79 | 30.79 | |||||||
Gustav B. Frederiksen | 2004 | 34.46 | 1:05.25 | |||||||
Amanda F. Christiansen | 2005 | 34.37 | 1:39.62 | |||||||
Silja Sol Jørgensen | 2005 | 31.88 | 2:11.50 | |||||||
16 | Køge Mix 6 | 2000 | Køge Svømmeklub | 2:12.09 | ||||||
Josefine Krumbak | 2004 | 33.71 | 33.71 | |||||||
Philip H. Christensen | 2004 | 35.99 | 1:09.70 | |||||||
Stefan Helding Danielsen | 2005 | 31.61 | 1:41.31 | |||||||
Anne-Marie T. Kristensen | 2007 | 30.78 | 2:12.09 | |||||||
17 | Vsk Click Mix | 2005 | Vordingborg Svømme Klub | 2:15.73 | ||||||
Mille-Mai Krog | 2007 | 37.46 | 37.46 | |||||||
William Larsen | 2006 | 37.28 | 1:14.74 | |||||||
Rasmus Capion | 2005 | 29.17 | 1:43.91 | |||||||
Signe Gyldenkærne | 2006 | 31.82 | 2:15.73 | |||||||
18 | Mix Ægir | 2003 | Ægir Klaksvik | 2:16.16 | ||||||
Sofía Toftegaard | 2006 | 35.67 | 35.67 | |||||||
Lea Osberg Højsted | 2008 | 1:13.55 | 1:49.22 | |||||||
Brandur A. Matras | 2003 | 26.94 | 2:16.16 | |||||||
Jónas Á Bergi | 2003 | 2:16.16 | ||||||||
19 | Køge Mix 7 | 2004 | Køge Svømmeklub | 2:19.53 | ||||||
Storm Melgaard | 2007 | 32.08 | 32.08 | |||||||
Anna Hjorth Christensen | 2006 | 39.15 | 1:11.23 | |||||||
Calvin Christian Axen | 2006 | 36.01 | 1:47.24 | |||||||
Mejse Jakobsen | 2007 | 32.29 | 2:19.53 | |||||||
20 | Hs Mixed Ambassadors | 2004 | Havnar Svimjifelag | 2:19.81 | ||||||
Bára D. Nattestad | 2004 | 37.55 | 37.55 | |||||||
Fríði Dam Lindberg | 2003 | 37.31 | 1:14.86 | |||||||
Sólja Sigmundardóttir | 2005 | 34.19 | 1:49.05 | |||||||
Dávid Gislason | 2005 | 30.76 | 2:19.81 | |||||||
21 | Mk Mega Kanoner 2 | 2006 | VAT Copenhagen-MK31 | 2:23.16 | ||||||
Maya Jacobsen | 2007 | 36.16 | 36.16 | |||||||
Caroline Hansen | 2007 | 40.49 | 1:16.65 | |||||||
Sebastian Nymark-Jessen | 2006 | 35.98 | 1:52.63 | |||||||
August Winkel Ravn | 2006 | 30.53 | 2:23.16 | |||||||
22 | Vsk Stjerne Mix | 2005 | Vordingborg Svømme Klub | 2:32.33 | ||||||
Frederik Miland | 2005 | 38.94 | 38.94 | |||||||
Laura Friis Justesen | 2006 | 39.38 | 1:18.32 | |||||||
Malou Danefred Nielsen | 2007 | 36.34 | 1:54.66 | |||||||
Thor Hoffgaard | 2006 | 37.67 | 2:32.33 | |||||||
23 | Nif Mix 3 | 2006 | Næstved IF | 2:34.20 | ||||||
Masha Jul Pedersen | 2006 | 40.68 | 40.68 | |||||||
Mathilde Bendtsen | 2007 | 46.12 | 1:26.80 | |||||||
Mads G. Skovly Larsen | 2006 | 35.66 | 2:02.46 | |||||||
Bertram Cramer Dalsgaard | 2006 | 31.74 | 2:34.20 | |||||||
24 | Mix Susvim 2 | 2006 | Suðuroyar Svimjifelag | 2:46.14 | ||||||
Teitur Winther | 2005 | 38.04 | 38.04 | |||||||
Bjarta Í Lágabø | 2009 | 52.36 | 1:30.40 | |||||||
Bjarti Ludvig | 2006 | 36.19 | 2:06.59 | |||||||
Silja Bech | 2008 | 39.55 | 2:46.14 | |||||||
25 | Mix Susvim 1 | 2005 | Suðuroyar Svimjifelag | 3:08.14 | ||||||
Jónathan L. Sørensen | 2006 | 44.34 | 44.34 | |||||||
Sissal Rógvadóttir | 2010 | 54.58 | 1:38.92 | |||||||
Jóannes Clementsen | 2007 | 42.46 | 2:21.38 | |||||||
Lilja Strøm Winther | 2009 | 46.76 | 3:08.14 | |||||||
- | Medley Racers | 2006 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | SW 4.4 | |||||
Frederik Vestergaard | 2006 | 35.22 | 35.22 | |||||||
Sofie Larsen | 2006 | 36.84 | 1:12.06 | |||||||
Maja Andersen | 2007 | 36.24 | 1:48.30 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 22 november 2019 |
Licens til Køge Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:19 |