Results for Sigma Allerød Open 2020
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Sigma Allerd Open | Udskriftsdato | 31 januar 2020 | |||
Stvne by | Allerd | Udskriftstidspunkt | 19:23 | |||
Arrangr | Sigma Swim Allerd | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 31 januar 2020 |
Lb 7, 100m Butterfly Damer, Finaler 14 r og ldre |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Isabella Ludvigsen | 2005 | Sigma Swim Allerd | 33.10 | 1:12.13 | |||||
2 | Anna Olivia Kirchhoff | 2005 | Hillerd Svmmeklub | 32.17 | 1:12.52 | |||||
3 | Daniella Li West | 2006 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 34.99 | 1:16.64 | |||||
4 | Sasha Nezdiikovskaia | 2005 | Hrsholm Svmmeforening | 36.24 | 1:19.55 | |||||
5 | Silke Krakau Tnnesen | 2006 | Slagelse Svmmeklub | 36.76 | 1:20.10 | |||||
6 | Frida Lauridsen | 2005 | Slagelse Svmmeklub | 36.54 | 1:23.58 | |||||
7 | Thilde Hjortshj | 2006 | Hrsholm Svmmeforening | 40.38 | 1:28.49 | |||||
8 | Johanne Jensen-Mattebjerg | 2006 | Slagelse Svmmeklub | 40.49 | 1:29.54 | |||||
Lb 7, 100m Butterfly Damer, Finaler 12 r |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Karla Rekling | 2008 | Sigma Swim Birkerd | 37.63 | 1:23.86 | |||||
2 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | Greve Svmmeklub | 40.71 | 1:27.70 | |||||
3 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 39.28 | 1:30.62 | |||||
4 | Caroline Liechti | 2008 | Sigma Swim Birkerd | 42.21 | 1:30.95 | |||||
5 | Signe W Kjr Larsen | 2008 | Slagelse Svmmeklub | 42.75 | 1:33.47 | |||||
6 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | Tune I.F. Svmmeafdeling | 42.61 | 1:35.44 | |||||
7 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | Greve Svmmeklub | 40.96 | 1:35.66 | |||||
8 | Isabella Hj Johansen | 2008 | Greve Svmmeklub | 43.44 | 1:36.61 | |||||
9 | Ida Hinchely | 2008 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 45.96 | 1:40.09 | |||||
10 | Matilde Wendelboe Trde | 2008 | Tune I.F. Svmmeafdeling | 43.06 | 1:40.15 | |||||
11 | Liva Ladefoged Jepsen | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 43.68 | 1:41.48 | |||||
12 | Victoria Pedersen | 2008 | Hrsholm Svmmeforening | 48.24 | 1:47.54 | |||||
13 | Julie Bruun | 2008 | Greve Svmmeklub | 51.89 | 1:55.15 | |||||
Lb 7, 100m Butterfly Damer, Finaler 11 r |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | 50m | Opnet | Status | ||||
1 | Flora Rybak-Andersen | 2009 | Gentofte Svmme Klub | 41.82 | 1:36.19 | |||||
2 | Luna Madrid Poulsen | 2009 | Tune I.F. Svmmeafdeling | 44.10 | 1:40.82 | |||||
3 | Anna Eirfeldt | 2009 | Greve Svmmeklub | 49.87 | 1:50.83 | |||||
4 | Mathilde Dithmar | 2009 | Greve Svmmeklub | 51.65 | 1:54.22 | |||||
5 | Josephine Madsen | 2009 | Greve Svmmeklub | 53.30 | 1:57.64 | |||||
6 | Sarah Budolph Olsen | 2009 | Greve Svmmeklub | 50.44 | 2:02.48 | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 31 januar 2020 |
Licens til Sigma Swim Allerd | Udskriftstidspunkt | 19:23 |