2020-02-25   04:45:31
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GSC Medleystævne 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag 21. dec

Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  GSC medeystævne    Udskriftsdato  21 december 2019   
  Stævne by  Søborg    Udskriftstidspunkt  10:48   
  Arrangør  GSC         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  21 december 2019         
 
 
Løb 3, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Ida Villemoes Poulsen  2007  Gladsaxe Svømmeklub    32.77        1:11.00   
Silje Nygaard Engedal  2007  Gladsaxe Svømmeklub    34.87        1:13.78   
Maja Vejborg  2007  Gentofte Svømme Klub    35.01        1:16.53   
Lise H. V. Waarst  2007  Gladsaxe Svømmeklub    35.53        1:18.14   
Ella Kjær  2007  Gentofte Svømme Klub    37.63        1:18.17   
Sophie Flamand  2007  Gentofte Svømme Klub    36.85        1:19.84   
Nina Griffin  2007  Gentofte Svømme Klub    34.77        1:19.86   
Sofie Emilie Lange  2007  Gladsaxe Svømmeklub    37.83        1:20.47   
Caroline Victoria Reedtz  2007  Gentofte Svømme Klub    36.49        1:20.68   
10  Mathilde V. Høyer  2007  Gentofte Svømme Klub    37.07        1:21.17   
11  Laura Kaysfeld  2007  Gladsaxe Svømmeklub    39.56        1:22.56   
12  Edith Louise Vedel  2007  Gentofte Svømme Klub    41.77        1:28.17   
13  Oline Ludvigsen  2007  Gladsaxe Svømmeklub    40.26        1:30.06   
14  Anna Dicte Bøgeskov  2007  Gladsaxe Svømmeklub    45.15        1:34.62   
Annabella Nathansen  2007  Søllerød Svømmeklub    36.91        1:21.58  EXTRA 
                     
 
Løb 3, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Laura Klug Christensen  2008  Gladsaxe Svømmeklub    36.43        1:18.03   
Petrea Asferg Larsson  2008  Gladsaxe Svømmeklub    37.28        1:21.22   
Katrine Schou Jagd  2008  Gladsaxe Svømmeklub    36.71        1:21.89   
Augusta Blom  2008  Gladsaxe Svømmeklub    39.35        1:24.73   
Ingrid Kaas Permin  2008  Gentofte Svømme Klub    38.98        1:25.11   
Victoria Brammer Kærgaard  2008  Gladsaxe Svømmeklub    40.05        1:25.63   
Sigrid Mygind  2008  Gladsaxe Svømmeklub    40.61        1:28.25   
Laura Raahauge  2008  Gentofte Svømme Klub    41.58        1:30.64   
Xenia Fristrup  2008  Gentofte Svømme Klub    42.65        1:31.99   
10  Karoline Drescher  2008  Gentofte Svømme Klub    43.41        1:32.02   
11  Ella Boisen Tvermoes  2008  Gladsaxe Svømmeklub    45.30        1:32.13   
12  Johanna F. H. Nedergaard  2008  Gentofte Svømme Klub    44.48        1:32.84   
13  Liva Ladefoged Jepsen  2008  Gladsaxe Svømmeklub    56.88        1:34.46   
14  Katrine Hermansen  2008  Gladsaxe Svømmeklub    55.35        1:55.77   
                     
 
Løb 3, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emma Mcpherran  2009  Gladsaxe Svømmeklub    40.50        1:30.65   
Kamille Løkkegaard Hansen  2009  Gladsaxe Svømmeklub    42.36        1:31.14   
Frida Rasmussen Høegh  2009  Gladsaxe Svømmeklub    52.39        1:47.49   
Julie Preuss Nielsen  2009  Gladsaxe Svømmeklub    56.18        1:58.19   
Veronica Dyhre  2009  Gladsaxe Svømmeklub    59.42        2:01.06   
Mathilde Fallenkamp  2009  Gladsaxe Svømmeklub            DSQ  Ej adskilt hænder 75 
                     
 
Løb 3, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2005-2006 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Cecilie G. Mortensen  2005  Gentofte Svømme Klub    33.63        1:13.74  EXTRA 
Liva la Cour  2006  Gentofte Svømme Klub    34.11        1:14.20  EXTRA 
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  21 december 2019 
Licens til Gladsaxe Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  10:48 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark