2020-02-26   18:50:46
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Rintauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 2 RU
Place: Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Dec 22, 2019 to Dec 22, 2019
Event 7, 100m rintauinti naiset 9 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emma Grönberg 2010 Cetus Espoo +0.72 1:46.53
50m: 50.92
100m: 1:46.53
(55.61)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 10 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Vilma Päivärinta 2009 Cetus Espoo +0.77 1:37.57
50m: 46.71
100m: 1:37.57
(50.86)
2 Liinu Nevalainen 2009 Cetus Espoo +0.73 1:38.26 +0.69
50m: 45.79
100m: 1:38.26
(52.47)
3 Elle Liikkanen 2009 Cetus Espoo +0.91 1:47.27 +9.70
50m: 52.32
100m: 1:47.27
(54.95)
4 Luna Lauhava-Kääriäinen 2009 Cetus Espoo +0.84 1:47.85 +10.28
50m: 50.77
100m: 1:47.85
(57.08)
5 Ylva Holmberg 2009 Cetus Espoo 1:50.79 +13.22
50m: 52.43
100m: 1:50.79
(58.36)
6 Isabel Meriläinen 2009 Cetus Espoo 1:51.04 +13.47
50m: 53.32
100m: 1:51.04
(57.72)
7 Elsa Idman 2009 Cetus Espoo +0.80 1:51.37 +13.80
50m: 52.71
100m: 1:51.37
(58.66)
8 Elsaliisa Mänttäri 2009 Cetus Espoo +0.96 1:52.62 +15.05
50m: 55.15
100m: 1:52.62
(57.47)
9 Aada Tuononen 2009 Cetus Espoo +0.91 1:56.55 +18.98
50m: 54.72
100m: 1:56.55
(1:01.83)
10 Aura Goodacre 2009 Cetus Espoo +0.88 1:57.10 +19.53
50m: 56.78
100m: 1:57.10
(1:00.32)
11 Almaleena Mänttäri 2009 Cetus Espoo 2:00.04 +22.47
50m: 57.56
100m: 2:00.04
(1:02.48)
12 Lila Eskola 2009 Cetus Espoo +0.91 2:06.36 +28.79
50m: 59.40
100m: 2:06.36
(1:06.96)
- Venny Snellman 2009 Cetus Espoo +0.58 DSQ SW7.6
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 11 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Hilma Mannersalo 2008 Cetus Espoo +0.73 1:33.54
50m: 44.66
100m: 1:33.54
(48.88)
2 Jade Brelo 2008 Cetus Espoo +0.93 1:33.92 +0.38
50m: 45.03
100m: 1:33.92
(48.89)
3 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.72 1:34.48 +0.94
50m: 44.46
100m: 1:34.48
(50.02)
4 Sonja Aho 2008 Cetus Espoo +0.94 1:36.86 +3.32
50m: 45.51
100m: 1:36.86
(51.35)
5 Iiris Myllymäki 2008 Cetus Espoo +0.84 1:39.32 +5.78
50m: 47.68
100m: 1:39.32
(51.64)
6 Luisa Sofia Zurban 2008 Cetus Espoo +0.82 1:40.85 +7.31
50m: 48.06
100m: 1:40.85
(52.79)
7 Anna Ryhänen 2008 Cetus Espoo 1:41.18 +7.64
50m: 48.73
100m: 1:41.18
(52.45)
8 Lotta Martikainen 2008 Cetus Espoo +0.89 1:42.48 +8.94
50m: 48.94
100m: 1:42.48
(53.54)
9 Nelly Åström 2008 Cetus Espoo +0.80 1:42.59 +9.05
50m: 48.49
100m: 1:42.59
(54.10)
10 Jenna Rantanen 2008 Cetus Espoo +0.95 1:46.16 +12.62
50m: 49.41
100m: 1:46.16
(56.75)
11 Iina Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.81 1:46.90 +13.36
50m: 50.57
100m: 1:46.90
(56.33)
12 Shreshta Balajee 2008 Cetus Espoo +0.66 1:47.83 +14.29
50m: 51.42
100m: 1:47.83
(56.41)
13 Erika Lilja 2008 Cetus Espoo +0.83 1:48.24 +14.70
50m: 50.06
100m: 1:48.24
(58.18)
14 Sanni Hakulinen 2008 Cetus Espoo +0.74 1:48.65 +15.11
50m: 51.35
100m: 1:48.65
(57.30)
15 Emmi Pernaa 2008 Cetus Espoo +0.93 1:48.73 +15.19
50m: 50.95
100m: 1:48.73
(57.78)
16 Ronja Pyrhönen 2008 Cetus Espoo 1:49.03 +15.49
50m: 51.52
100m: 1:49.03
(57.51)
17 Leonie Hildén 2008 Cetus Espoo +0.97 1:49.95 +16.41
50m: 52.46
100m: 1:49.95
(57.49)
18 Pinja Kotakoski 2008 Cetus Espoo +0.92 1:50.12 +16.58
50m: 51.81
100m: 1:50.12
(58.31)
19 Sarisha Agarwal 2008 Cetus Espoo +0.85 1:51.67 +18.13
50m: 52.34
100m: 1:51.67
(59.33)
20 Ronja Taskinen 2008 Cetus Espoo +0.92 2:04.51 +30.97
50m: 58.75
100m: 2:04.51
(1:05.76)
21 Raakel Rihte 2008 Cetus Espoo +0.79 2:05.19 +31.65
50m: 59.76
100m: 2:05.19
(1:05.43)
22 Sofia Lausala 2008 Cetus Espoo 2:09.20 +35.66
50m: 1:00.45
100m: 2:09.20
(1:08.75)
- Minni Kovalainen 2008 Cetus Espoo +0.74 DSQ SW7.4
- Emilia Elizaveta Karulina 2008 Cetus Espoo DNS
- Elle Pekkarinen 2008 Cetus Espoo DNS
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.80 1:32.98
50m: 44.08
100m: 1:32.98
(48.90)
2 Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.80 1:34.68 +1.70
50m: 45.99
100m: 1:34.68
(48.69)
3 Emma Nissinen 2007 Cetus Espoo 1:35.15 +2.17
50m: 45.26
100m: 1:35.15
(49.89)
4 Alicia Gültekin 2007 Cetus Espoo +0.78 1:37.27 +4.29
50m: 45.57
100m: 1:37.27
(51.70)
5 Vilma Lindholm 2007 Cetus Espoo +0.79 1:40.43 +7.45
50m: 47.90
100m: 1:40.43
(52.53)
6 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.89 1:42.75 +9.77
50m: 47.72
100m: 1:42.75
(55.03)
7 Valeriia Timonina 2007 Cetus Espoo +0.95 1:44.06 +11.08
50m: 48.47
100m: 1:44.06
(55.59)
8 Saana Harjuoja 2007 Cetus Espoo +0.76 1:49.24 +16.26
50m: 52.93
100m: 1:49.24
(56.31)
9 Aada Salovaara 2007 Cetus Espoo +0.89 2:07.48 +34.50
50m: 57.77
100m: 2:07.48
(1:09.71)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.72 1:16.61
50m: 36.39
100m: 1:16.61
(40.22)
2 Helmi Räsänen 2006 Cetus Espoo +0.78 1:23.32 +6.71
50m: 39.95
100m: 1:23.32
(43.37)
3 Cécilia Richard 2006 Cetus Espoo +0.73 1:23.54 +6.93
50m: 39.64
100m: 1:23.54
(43.90)
4 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.72 1:25.58 +8.97
50m: 40.69
100m: 1:25.58
(44.89)
5 Iiris Soilevaara 2006 Cetus Espoo +0.95 1:29.37 +12.76
50m: 41.87
100m: 1:29.37
(47.50)
6 Heta Kosunen 2006 Cetus Espoo +0.74 1:30.17 +13.56
50m: 42.66
100m: 1:30.17
(47.51)
7 Emmi Liukko 2006 Cetus Espoo +0.80 1:30.19 +13.58
50m: 43.68
100m: 1:30.19
(46.51)
8 Bea Kortelainen 2006 Cetus Espoo +0.83 1:37.18 +20.57
50m: 45.15
100m: 1:37.18
(52.03)
9 Tanisha Rajani 2006 Cetus Espoo +0.96 1:42.81 +26.20
50m: 46.87
100m: 1:42.81
(55.94)
10 Ida Ekman 2006 Cetus Espoo +0.69 2:03.17 +46.56
50m: 57.97
100m: 2:03.17
(1:05.20)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.71 1:13.97
50m: 35.01
100m: 1:13.97
(38.96)
2 Tuuli Pippuri 2005 Cetus Espoo +0.65 1:14.35 +0.38
50m: 34.93
100m: 1:14.35
(39.42)
3 Rina Rantanen 2005 Cetus Espoo +0.72 1:16.02 +2.05
50m: 36.44
100m: 1:16.02
(39.58)
4 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo +0.78 1:18.33 +4.36
50m: 37.08
100m: 1:18.33
(41.25)
5 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo +0.57 1:20.70 +6.73
50m: 38.36
100m: 1:20.70
(42.34)
6 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.70 1:23.58 +9.61
50m: 39.67
100m: 1:23.58
(43.91)
7 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo 1:25.34 +11.37
50m: 39.88
100m: 1:25.34
(45.46)
8 Säde Ryynänen 2005 Cetus Espoo +0.86 1:25.49 +11.52
50m: 40.62
100m: 1:25.49
(44.87)
8 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo 1:25.49 +11.52
50m: 40.56
100m: 1:25.49
(44.93)
10 Lotta Nevalainen 2005 Cetus Espoo +0.81 1:25.90 +11.93
50m: 41.33
100m: 1:25.90
(44.57)
11 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo +0.85 1:28.92 +14.95
50m: 41.08
100m: 1:28.92
(47.84)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.83 1:19.14
50m: 37.02
100m: 1:19.14
(42.12)
2 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.82 1:22.49 +3.35
50m: 39.10
100m: 1:22.49
(43.39)
3 Pinja Nieminen 2004 Cetus Espoo +0.70 1:23.86 +4.72
50m: 39.46
100m: 1:23.86
(44.40)
4 Beáta Koroknay-Pál 2004 Cetus Espoo +0.84 1:27.07 +7.93
50m: 41.49
100m: 1:27.07
(45.58)
5 Essi Salokorpi 2003 Cetus Espoo +0.47 1:28.17 +9.03
50m: 41.06
100m: 1:28.17
(47.11)
6 Delia Aho 2003 Cetus Espoo +0.75 1:29.94 +10.80
50m: 41.83
100m: 1:29.94
(48.11)
7 Julia Peltola 2003 Cetus Espoo +0.81 1:30.01 +10.87
50m: 42.17
100m: 1:30.01
(47.84)
8 Maisa Brusila 2004 Cetus Espoo +0.95 1:36.36 +17.22
50m: 45.89
100m: 1:36.36
(50.47)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
Event 7, 100m rintauinti naiset 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo +0.72 1:13.49
50m: 35.03
100m: 1:13.49
(38.46)
2 Peppi Siirtola 2002 Cetus Espoo +0.70 1:15.58 +2.09
50m: 35.18
100m: 1:15.58
(40.40)
3 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus Espoo +0.74 1:15.66 +2.17
50m: 35.83
100m: 1:15.66
(39.83)
4 Anni Savolainen 2002 Cetus Espoo +0.81 1:18.88 +5.39
50m: 37.42
100m: 1:18.88
(41.46)
5 Pilvi Pietikäinen 2002 Cetus Espoo +0.54 1:21.90 +8.41
50m: 38.26
100m: 1:21.90
(43.64)
6 Verna Rostedt 2002 Cetus Espoo +0.78 1:22.05 +8.56
50m: 37.55
100m: 1:22.05
(44.50)
7 Miia Puranen 2001 Cetus Espoo +0.78 1:36.26 +22.77
50m: 44.50
100m: 1:36.26
(51.76)
Event official at: 22.12.2019 19:53:02
2019-12-22 19:53:26 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner