2020-02-18   01:26:14
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Rintauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 2 RU
Place: Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Dec 22, 2019 to Dec 22, 2019
Event 6, 200m rintauinti miehet 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.74 3:09.29
50m: 41.85
100m: 1:29.31
(47.46)
150m: 2:18.84
(49.53)
200m: 3:09.29
(50.45)
2 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.75 3:13.59 +4.30
50m: 45.96
100m: 1:36.34
(50.38)
150m: 2:26.28
(49.94)
200m: 3:13.59
(47.31)
3 Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo +0.82 3:18.00 +8.71
50m: 44.45
100m: 1:36.58
(52.13)
150m: 2:28.20
(51.62)
200m: 3:18.00
(49.80)
- Samu Uljas 2007 Cetus Espoo +0.88 DSQ SW7.3
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
Event 6, 200m rintauinti miehet 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Boris Minkovski 2006 Cetus Espoo +0.72 2:41.64
50m: 36.24
100m: 1:17.27
(41.03)
150m: 2:00.08
(42.81)
200m: 2:41.64
(41.56)
2 Mikael Rasinmäki 2006 Cetus Espoo +0.78 2:59.58 +17.94
50m: 40.27
100m: 1:25.39
(45.12)
150m: 2:11.90
(46.51)
200m: 2:59.58
(47.68)
3 Benjamin Winqvist 2006 Cetus Espoo +0.72 3:19.17 +37.53
50m: 44.53
100m: 1:35.70
(51.17)
150m: 2:28.35
(52.65)
200m: 3:19.17
(50.82)
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
Event 6, 200m rintauinti miehet 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Evan Mustonen 2005 Cetus Espoo +0.86 2:45.05
50m: 37.40
100m: 1:18.74
(41.34)
150m: 2:01.55
(42.81)
200m: 2:45.05
(43.50)
2 Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo +0.84 3:14.65 +29.60
50m: 42.14
100m: 1:32.20
(50.06)
150m: 2:24.80
(52.60)
200m: 3:14.65
(49.85)
3 Oskar Westerberg 2005 Cetus Espoo +0.72 3:16.35 +31.30
50m: 42.50
100m: 1:31.78
(49.28)
150m: 2:24.90
(53.12)
200m: 3:16.35
(51.45)
4 Pauli Rantatupa 2005 Cetus Espoo +0.74 3:39.67 +54.62
50m: 48.39
100m: 1:45.53
(57.14)
150m: 2:43.26
(57.73)
200m: 3:39.67
(56.41)
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
Event 6, 200m rintauinti miehet 15 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Samuel Saari 2004 Cetus Espoo +0.72 2:47.72
50m: 37.79
100m: 1:20.06
(42.27)
150m: 2:03.75
(43.69)
200m: 2:47.72
(43.97)
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
Event 6, 200m rintauinti miehet 16-17 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Verneri Viisanen 2002 Cetus Espoo +0.69 2:18.09
50m: 31.46
100m: 1:06.64
(35.18)
150m: 1:42.82
(36.18)
200m: 2:18.09
(35.27)
2 Luukas Vainio 2003 Cetus Espoo +0.73 2:24.53 +6.44
50m: 31.94
100m: 1:09.35
(37.41)
150m: 1:47.39
(38.04)
200m: 2:24.53
(37.14)
3 Oskari Repo 2003 Cetus Espoo +0.69 2:26.16 +8.07
50m: 33.17
100m: 1:10.89
(37.72)
150m: 1:49.03
(38.14)
200m: 2:26.16
(37.13)
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
Event 6, 200m rintauinti miehet 18 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Tuomas Jokinen 2001 Cetus Espoo +0.68 2:22.53
50m: 31.96
100m: 1:09.14
(37.18)
150m: 1:46.05
(36.91)
200m: 2:22.53
(36.48)
2 Niko Hämäläinen 1985 Cetus Espoo +0.81 2:27.36 +4.83
50m: 34.94
100m: 1:12.80
(37.86)
150m: 1:50.70
(37.90)
200m: 2:27.36
(36.66)
Event official at: 22.12.2019 19:21:19
2019-12-22 19:21:54 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner