2020-02-26   16:48:59
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Rintauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP 2 RU
Place: Organizer:
Pool: 25m Competition Date: Dec 22, 2019 to Dec 22, 2019
Event 5, 200m rintauinti naiset 10 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Neela Juvonen 2009 Cetus Espoo +0.82 3:55.00
50m: 53.27
100m: 1:55.30
(1:02.03)
150m: 2:55.81
(1:00.51)
200m: 3:55.00
(59.19)
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
Event 5, 200m rintauinti naiset 12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Matilda Leppänen 2007 Cetus Espoo +0.76 2:56.43
50m: 38.92
100m: 1:24.25
(45.33)
150m: 2:10.57
(46.32)
200m: 2:56.43
(45.86)
2 Jenni Korkeamäki 2007 Cetus Espoo +0.67 2:59.53 +3.10
50m: 39.89
100m: 1:25.66
(45.77)
150m: 2:12.67
(47.01)
200m: 2:59.53
(46.86)
3 Petra Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.85 3:05.44 +9.01
50m: 40.11
100m: 1:28.43
(48.32)
150m: 2:17.40
(48.97)
200m: 3:05.44
(48.04)
4 Milka Marjakaarto 2007 Cetus Espoo +0.75 3:09.23 +12.80
50m: 42.80
100m: 1:30.96
(48.16)
150m: 2:20.51
(49.55)
200m: 3:09.23
(48.72)
5 Ida Paaskoski 2007 Cetus Espoo +0.74 3:16.05 +19.62
50m: 44.22
100m: 1:34.58
(50.36)
150m: 2:25.75
(51.17)
200m: 3:16.05
(50.30)
6 Dominika Stalinskaja 2007 Cetus Espoo +0.63 3:19.66 +23.23
50m: 44.90
100m: 1:35.33
(50.43)
150m: 2:27.22
(51.89)
200m: 3:19.66
(52.44)
7 Ida Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.73 3:19.84 +23.41
50m: 45.45
100m: 1:36.71
(51.26)
150m: 2:28.33
(51.62)
200m: 3:19.84
(51.51)
8 Ellen Lindell 2007 Cetus Espoo +0.80 3:23.64 +27.21
50m: 44.35
100m: 1:36.31
(51.96)
150m: 2:30.21
(53.90)
200m: 3:23.64
(53.43)
9 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.63 3:38.59 +42.16
50m: 49.16
100m: 1:45.02
(55.86)
150m: 2:42.38
(57.36)
200m: 3:38.59
(56.21)
- Anna Salo 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
Event 5, 200m rintauinti naiset 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emmi Nieminen 2006 Cetus Espoo +0.73 2:46.81
50m: 38.60
100m: 1:21.30
(42.70)
150m: 2:04.94
(43.64)
200m: 2:46.81
(41.87)
2 Iisa-Lotta Rantaniitty 2006 Cetus Espoo +0.80 2:47.19 +0.38
50m: 37.65
100m: 1:20.84
(43.19)
150m: 2:05.01
(44.17)
200m: 2:47.19
(42.18)
3 Enni Tammilehto 2006 Cetus Espoo +0.82 2:47.67 +0.86
50m: 39.32
100m: 1:22.42
(43.10)
150m: 2:05.12
(42.70)
200m: 2:47.67
(42.55)
4 Louna Kasvio 2006 Cetus Espoo +0.78 2:49.36 +2.55
50m: 38.46
100m: 1:22.09
(43.63)
150m: 2:05.94
(43.85)
200m: 2:49.36
(43.42)
5 Lotta Lönnqvist 2006 Cetus Espoo 3:06.10 +19.29
50m: 42.68
100m: 1:31.01
(48.33)
150m: 2:19.53
(48.52)
200m: 3:06.10
(46.57)
6 Amanda Nilsson 2006 Cetus Espoo +0.78 3:12.72 +25.91
50m: 43.66
100m: 1:33.59
(49.93)
150m: 2:24.54
(50.95)
200m: 3:12.72
(48.18)
7 Ella Kalliokari 2006 Cetus Espoo +0.81 3:13.90 +27.09
50m: 44.45
100m: 1:34.64
(50.19)
150m: 2:24.99
(50.35)
200m: 3:13.90
(48.91)
8 Ninja Brelo 2006 Cetus Espoo +0.83 3:20.57 +33.76
50m: 45.00
100m: 1:36.74
(51.74)
150m: 2:29.61
(52.87)
200m: 3:20.57
(50.96)
9 Isla Kalteinen 2006 Cetus Espoo +0.86 4:13.68 +1:26.87
50m: 53.18
100m: 1:56.42
(1:03.24)
150m: 3:03.65
(1:07.23)
200m: 4:13.68
(1:10.03)
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
Event 5, 200m rintauinti naiset 14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Kira Lindroos 2005 Cetus Espoo +0.66 2:48.10
50m: 38.22
100m: 1:21.22
(43.00)
150m: 2:04.55
(43.33)
200m: 2:48.10
(43.55)
2 Saara Raulos 2005 Cetus Espoo +0.90 2:57.49 +9.39
50m: 39.75
100m: 1:24.30
(44.55)
150m: 2:10.19
(45.89)
200m: 2:57.49
(47.30)
3 Hanna Martola 2005 Cetus Espoo +0.78 3:01.02 +12.92
50m: 42.01
100m: 1:28.27
(46.26)
150m: 2:14.87
(46.60)
200m: 3:01.02
(46.15)
4 Siiri Päivärinta 2005 Cetus Espoo +0.75 3:05.61 +17.51
50m: 41.69
100m: 1:28.42
(46.73)
150m: 2:16.89
(48.47)
200m: 3:05.61
(48.72)
5 Taru Lax 2005 Cetus Espoo +0.76 3:16.74 +28.64
50m: 43.96
100m: 1:34.54
(50.58)
150m: 2:26.04
(51.50)
200m: 3:16.74
(50.70)
6 Nea Hollström 2005 Cetus Espoo +0.82 3:17.59 +29.49
50m: 45.49
100m: 1:36.29
(50.80)
150m: 2:27.61
(51.32)
200m: 3:17.59
(49.98)
7 Viivi Olkkonen 2005 Cetus Espoo +0.90 3:39.75 +51.65
50m: 48.24
100m: 1:44.56
(56.32)
150m: 2:42.61
(58.05)
200m: 3:39.75
(57.14)
- Ronja Ristevirta 2005 Cetus Espoo DNS
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
Event 5, 200m rintauinti naiset 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emma Johansson 2003 Cetus Espoo +0.77 2:43.40
50m: 36.69
100m: 1:18.05
(41.36)
150m: 2:00.20
(42.15)
200m: 2:43.40
(43.20)
2 Saga Kovanen 2004 Cetus Espoo +0.73 2:51.27 +7.87
50m: 39.60
100m: 1:23.34
(43.74)
150m: 2:07.32
(43.98)
200m: 2:51.27
(43.95)
3 Linda Ilonen 2004 Cetus Espoo +0.93 3:13.61 +30.21
50m: 42.66
100m: 1:31.47
(48.81)
150m: 2:22.38
(50.91)
200m: 3:13.61
(51.23)
4 Katarina Kobycheva 2004 Cetus Espoo +0.76 3:22.86 +39.46
50m: 43.58
100m: 1:34.45
(50.87)
150m: 2:28.00
(53.55)
200m: 3:22.86
(54.86)
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
Event 5, 200m rintauinti naiset 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Emilia Flyckt 2001 Cetus Espoo +0.72 2:47.02
50m: 37.50
100m: 1:19.95
(42.45)
150m: 2:02.79
(42.84)
200m: 2:47.02
(44.23)
2 Piia Kaivola 1999 Cetus Espoo +0.73 3:03.47 +16.45
50m: 41.27
100m: 1:27.98
(46.71)
150m: 2:15.83
(47.85)
200m: 3:03.47
(47.64)
Event official at: 22.12.2019 19:09:54
2019-12-22 19:22:01 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner