2020-09-22   22:39:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for GTI Cup 2019

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Løb 20 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stævne navn  GTI Cup    Udskriftsdato  28 september 2019   
  Stævne by      Udskriftstidspunkt  17:07   
  Arrangør  GTI Swim         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  28 september 2019         
 
 
Løb 20, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 1921-2005 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Vat Cph Damer 1  1999    662          1:57.42   
  VAT Copenhagen  1:55.02                 
  Johanna Berthelsen  2000      31.99        31.99   
  Josefine B. Pedersen  1999      30.88        1:02.87   
  Sofie Bruun Høvring  2004      27.71        1:30.58   
  Cille Kirketerp  2005      26.84        1:57.42   
                     
Helsingør 2  2002    538          2:05.83   
  Helsingør Svømmeklub  2:05.94                 
  Caroline Trøjgaard  2005      31.38        31.38   
  Amanda Hietala  2002      35.40        1:06.78   
  Ulrikke Juul Søeborg  2003      30.31        1:37.09   
  Pil Sylvander  2003      28.74        2:05.83   
                     
Gti 1 Piger  2002    536          2:05.98   
  GTI  2:04.35                 
  Josefine Arbo Sørensen  2004      32.66        32.66   
  Mathilde Svendsen  2004      36.90        1:09.56   
  Karoline Barrett  2002      27.22        1:36.78   
  Nomi I. K. Schau  2004      29.20        2:05.98   
                     
Vat Cph Damer 2  2003    523          2:07.00   
  VAT Copenhagen  2:06.55                 
  Kajsa Salomonsen  2005      32.26        32.26   
  Lærke Blond  2003      35.17        1:07.43   
  Hannah B. Pedersen  2005      59.57        2:07.00   
  Josephine B. U. Danielsen  2003              2:07.00   
                     
Sunswim P2  2001    466          2:12.04   
  Solrød Svømmeklub  2:13.55                 
  Caroline P. Mathiesen  2001      31.23        31.23   
  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005      37.71        1:08.94   
  Katja Skovdal Lorentzen  2003      31.58        1:40.52   
  Charlotte Hjortshøj  2006      31.52        2:12.04   
                     
Vat Cph Damer 3  2004    417          2:16.97   
  VAT Copenhagen  2:12.35                 
  Maja Zastrojevic  2006      1:15.17        1:15.17   
  Luna Luminari  2005      1:01.80        2:16.97   
  Clara Hartvig-Olsen  2004                 
  Filippa Eiler  2005      2:16.97        2:16.97   
                     
Helsingør 1  2000              DSQ  SW 10.11 Tyvstart 
  Helsingør Svømmeklub  2:01.62                 
  Linnea Hietala  2004      31.30        31.30   
                     
 
Løb 20, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2020 
 
Plac.  Navn  Født  Point  FINA  50m        Opnået  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Gti 2 Piger  2006    532          2:06.30   
  GTI  2:16.56                 
  Frida Caroline Knudsen  2007      32.20        32.20   
  Sarah Ankjær Pedersen  2006      36.49        1:08.69   
  Elisabeth Augusta Englev  2006      30.48        1:39.17   
  Julie Liv Madsen  2006      27.13        2:06.30   
                     
Kvik Piger 1  2006    503          2:08.67   
  Svømmeklubben Kvik, Kastrup  2:13.22                 
  Sofie Ravn Herche  2007      31.86        31.86   
  Amalie Backhausen  2006      36.48        1:08.34   
  Alma Møller-Ern  2006      31.02        1:39.36   
  Martine Damborg  2007      29.31        2:08.67   
                     
Kvik Piger 2  2006    440          2:14.52   
  Svømmeklubben Kvik, Kastrup  2:15.64                 
  Siv Reimer  2006      32.34        32.34   
  Katja Poulsen  2006      39.90        1:12.24   
  Julie Eriksen Tankmar  2006      32.25        1:44.49   
  Molly Namensen  2006      30.03        2:14.52   
                     
Sunswim P1  2006    440          2:14.60   
  Solrød Svømmeklub  2:16.76                 
  Mathilde Holm Villadsen  2006      33.93        33.93   
  Nynne Zandra Opperfelt  2006      38.38        1:12.31   
  Nicole Damhøj Andersen  2006      32.12        1:44.43   
  Caroline Rygaard Hansen  2006      30.17        2:14.60   
                     
Lyngby Girl Racers  2006    439          2:14.64   
  Lyngby Svømmeklub  2:14.47                 
  Alma Lind Babin  2006      46.86        46.86   
  Mathilde Severs  2006      25.23        1:12.09   
  Marie Elster  2006      32.92        1:45.01   
  Victoria Wiingaard  2006      29.63        2:14.64   
                     
Team Diva  2006    417          2:16.99   
  Vallensbæk IF Af 1939  2:19.34                 
  Sarah Gudme  2007      34.10        34.10   
  Lara Ghizzaui  2007      40.56        1:14.66   
  Anna Andersen  2007      1:02.33        2:16.99   
  Sofie Larsen  2006              2:16.99   
                     
Helsingør 3  2006    387          2:20.46   
  Helsingør Svømmeklub  2:07.46                 
  Sofie Anker Nielsen  2006      35.32        35.32   
  Andrea Søeborg  2006      39.16        1:14.48   
  Ea Lund Havgaard  2007      34.10        1:48.58   
  Lucca Kanstrup-Clausen  2006      31.88        2:20.46   
                     
Power Puff Pigerne 1  2006    368          2:22.75   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:20.50                 
  Hannah Rørbech  2006      37.54        37.54   
  Emma Haagen  2006      41.13        1:18.67   
  Signe Schnabelrauch  2006      32.73        1:51.40   
  Olivia Møllgaard  2008      31.35        2:22.75   
                     
Power Puff Pigerne 2  2006    345          2:25.87   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:30.00                 
  Klara Rasmussen  2008      37.86        37.86   
  Isabell Hansen  2007      39.16        1:17.02   
  Nynne Bugge  2008      37.05        1:54.07   
  Rosa Cornelia Barrisøe  2006      31.80        2:25.87   
                     
10  Vat Cph Piger 1  2007    331          2:27.92   
  VAT Copenhagen  2:28.26                 
  Ella Emilia Soelberg  2007      38.78        38.78   
  Caroline Hansen  2007      41.81        1:20.59   
  Nadia Walløe  2007      35.04        1:55.63   
  Emma Kestenholz  2007      32.29        2:27.92   
                     
11  Helsingør 4  2007    307          2:31.68   
  Helsingør Svømmeklub  2:18.88                 
  Amelia Eriksen  2008      39.57        39.57   
  Katrine Beenfeldt Weber  2008      42.80        1:22.37   
  Kamilla Elisabeth Thorsen  2007      36.74        1:59.11   
  Asta Krumm Knuhtsen  2008      32.57        2:31.68   
                     
12  Vat Cph Piger 2  2007    284          2:35.59   
  VAT Copenhagen  2:38.83                 
  Maya Jacobsen  2007      36.67        36.67   
  Caroline Bjerre  2007      44.34        1:21.01   
  Frederikke Dyrby Pedersen  2007      40.44        2:01.45   
  Freja Rosenlund Menné  2007      34.14        2:35.59   
                     
13  Lyngby Girl Racers 2  2007    272          2:37.90   
  Lyngby Svømmeklub  2:28.17                 
  Wilma Berg  2008      39.90        39.90   
  Wilma Adelhardt Madsen  2008      41.63        1:21.53   
  Alma Hartmann Jensen  2007      41.93        2:03.46   
  Ida Mathiesen  2008      34.44        2:37.90   
                     
14  Crasy Girls  2008    255          2:41.35   
  GTI  2:56.45                 
  Isabella Høj Johansen  2008      42.80        42.80   
  Freja Monrad Kirkegaard  2008      43.65        1:26.45   
  Sarah Cecilie Rasmussen  2008      40.52        2:06.97   
  Amalie Lykke Madsen  2008      34.38        2:41.35   
                     
15  Power Puff Pigerne 3  2006    221          2:49.26   
  Swim Team Taastrup - VATCPH  2:45.00                 
  Maja Hansen  2006      41.99        41.99   
  Maria Agnes Jakobsen  2007      44.71        1:26.70   
  Amalie Møller  2007      46.13        2:12.83   
  Jasmin Freja Hansen Ünal  2007      36.43        2:49.26   
                     
16  Shs-Stevns Piger 1  2006    166          3:06.00   
  Svømmeklubben SHS Stevns  3:31.57                 
  Alex Rolder  2008      47.08        47.08   
  Nicoline Johnson  2008      1:00.08        1:47.16   
  Signe Rasmussen  2006      40.83        2:27.99   
  Clara Grenaa  2008      38.01        3:06.00   
                     
Totally Spies Girls  2009              DSQ  SW 10.11 Tyvstart 
  GTI  2:45.64                 
  Jasmin A. Didriksen  2009      41.62        41.62   
  Sarah Budolph Olsen  2009      47.82        1:29.44   
  Anna Eirfeldt  2009      45.48        2:14.92   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  28 september 2019 
Licens til GTI  Udskriftstidspunkt  17:07 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark