2020-05-26   02:34:04
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:12   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Anna Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:11.41   
Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:32.12   
Lara Ghizzaui  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:39.79   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Nynne Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:29.48   
Clara Vestergaard  2008  Solrød Svømmeklub            1:37.86   
Mille Bækmark  2008  Albertslund IF            1:38.48   
Ellen Bregnholt Larsen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:42.91   
Jensine Højmark Skaaning  2008  Albertslund IF            1:54.75   
Maja F. E. Kamper  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:55.71   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Thea Fritz Larsen  2009  Albertslund IF            1:46.99   
Dicte Rønman  2009  Solrød Svømmeklub            1:48.08   
Alberte Hansen  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:58.16   
Mia Schnabelrauch  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:58.79   
Alma S. L. Pedersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:19.21   
Emma Mahs  2009  Solrød Svømmeklub            2:26.78   
Annika Skovgren  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Mia Erica Armstead Evans  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DSQ  Ej fortsat bev.v.25. 
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Rosalina M. Postgaard  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:53.11   
Ingrid Schultz  2010  Albertslund IF            2:03.26   
Sara Kvalheim  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:09.48   
Julie Skovborg  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:13.30   
Havin Alptekin  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:13.36   
Alma Marie Nygaard  2011  Albertslund IF            2:15.90   
Alicia Larse  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:22.45   
Alma Neessen  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:39.15   
Liva Karnov Jeilman  2010  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Hannah Rørbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:18.47   
Maja Hansen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:28.57   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark