2020-04-07   07:28:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:18   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 7, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2020 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Blingbling  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:19.74   
  Sarah Gudme  2007      34.35        34.35   
  Lara Ghizzaui  2007                 
  Anna Andersen  2007                 
  Maja Andersen  2007      2:19.74        2:19.74   
                     
Karate Kids 1  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:25.43   
  Isabell Hansen  2007      36.69        36.69   
  Klara Rasmussen  2008                 
  Olivia Møllgaard  2008                 
  Nynne Bugge  2008      2:25.43        2:25.43   
                     
Aif´s Guldfisk  2007  Albertslund IF            2:48.75   
  Mille Bækmark  2008      46.13        46.13   
  Helena Fritz Larsen  2007                 
  Marie Munk  2008                 
  Emilia Nielsen  2007      2:48.75        2:48.75   
                     
Sunswim Piger  2007  Solrød Svømmeklub            2:59.44   
  Caroline Milling  2009      46.16        46.16   
  Mathilde Rygaard Hansen  2008                 
  Clara Vestergaard  2008                 
  Monique Haack  2009      2:59.44        2:59.44   
                     
Aif´s Søstjerner  2007  Albertslund IF            3:34.16   
  Ingrid Schultz  2010      56.74        56.74   
  Jensine Højmark Skaaning  2008                 
  Thea Fritz Larsen  2009                 
  Sofie Nygaard Kofoed  2010      3:34.16        3:34.16   
                     
Mini Krigere  2009  Vallensbæk IF Af 1939            3:36.97   
  Alberte Hansen  2009      55.66        55.66   
  Sara Kvalheim  2010                 
  Mia Erica Armstead Evans  2009                 
  Rosalina M. Postgaard  2010      3:36.97        3:36.97   
                     
Karate Kids 2  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            DSQ  Ej samt.berør.v.75m 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark