2020-04-07   04:58:06
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit 1

Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:37   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Isabell Hansen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.41   
Maja Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            34.18   
Emilia Nielsen  2007  Albertslund IF            39.13   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Olivia Møllgaard  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.80   
Mille Bækmark  2008  Albertslund IF            38.56   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Caroline Milling  2009  Solrød Svømmeklub            40.40   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Amalie Vogt Monberg  2010  Solrød Svømmeklub            43.38   
Rosalina M. Postgaard  2010  Vallensbæk IF Af 1939            45.32   
Victoria B. Aagaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            55.27   
Sofie Nygaard Kofoed  2010  Albertslund IF            55.36   
Frida Grydgaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            1:02.59   
Alma Marie Nygaard  2011  Albertslund IF            1:10.09   
Flora Vinge-Maigaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            1:16.70   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Signe Schnabelrauch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.59   
Sofie Larsen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            32.79   
Rosa Cornelia Barrisøe  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            33.05   
Hannah Rørbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            33.70   
Emma Haagen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            34.13   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:37 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark