2020-05-26   02:38:38
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for Høststævne

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:47   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Isabell Hansen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:09.90  Ledende tid 
Emilia Nielsen  2007  Albertslund IF            1:25.65   
Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:26.02   
Helena Fritz Larsen  2007  Albertslund IF            1:31.67   
                     
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Klara Rasmussen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:17.17   
Mille Bækmark  2008  Albertslund IF            1:25.38   
Mathilde Rygaard Hansen  2008  Solrød Svømmeklub            1:25.61  ledende tid 
Maja F. E. Kamper  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:42.86  Ledende tid 
Jensine Højmark Skaaning  2008  Albertslund IF            DNF   
                     
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Caroline Milling  2009  Solrød Svømmeklub            1:32.31   
Thea Fritz Larsen  2009  Albertslund IF            1:33.22   
Monique Haack  2009  Solrød Svømmeklub            1:33.79   
Mia Erica Armstead Evans  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:38.25   
Dicte Rønman  2009  Solrød Svømmeklub            1:42.21   
Alberte Hansen  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:54.56   
Mia Schnabelrauch  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:00.55   
Alma S. L. Pedersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:12.66   
Annika Skovgren  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Emma Mahs  2009  Solrød Svømmeklub            DSQ  Tyvstart 
                     
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Rosalina M. Postgaard  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:37.61  Ledende tid 
Amalie Vogt Monberg  2010  Solrød Svømmeklub            1:39.54   
Havin Alptekin  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:58.09   
Sara Kvalheim  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:00.22  Ledende tid 
Ingrid Schultz  2010  Albertslund IF            2:01.88   
Sofie Nygaard Kofoed  2010  Albertslund IF            2:02.24   
Julie Skovborg  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:03.41   
Victoria B. Aagaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            2:08.51   
Frida Grydgaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            2:14.83   
10  Alma Neessen  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:19.31   
11  Alicia Larse  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:31.01   
12  Flora Vinge-Maigaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            2:44.19   
Liva Karnov Jeilman  2010  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 1, 100m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
Malerfirmaet Barsdal 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Maja Hansen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:19.73   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:47 
 
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 2 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  10:53   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            57.79   
Alexander Oxenbøll  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:05.95   
William F. Pilgaard  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:06.52   
Frederik Vestergaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:07.53   
Jonathan Rasmussen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:09.66   
Vincent Borup Schärer  2006  Solrød Svømmeklub            1:13.71   
Karl-Johan Brandt  2006  Solrød Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Mathias Johansen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:12.81   
Jonas Lykke Hergaard  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:13.78   
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emil Mandsberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:15.06   
William Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:19.51   
Oscaar Opperfeldt  2008  Solrød Svømmeklub            1:20.51   
Nick Nielsen  2008  Solrød Svømmeklub            1:28.04   
Asger Gregersen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:28.94   
Filip Usiewicz  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:37.48   
August Ibsen  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:41.73   
                     
 
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2020 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Frederik Vedtofte  2009  Solrød Svømmeklub            1:27.97   
Kalle Grydgaard  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:31.59  Ledende tid 
Maximilian Oxenbøll  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:35.72   
Mads Friis Andersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:40.81   
Felix Erlendsson  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:41.12   
Valdemar Hvid  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:43.65   
Jonas Schmidt Larsen  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:44.92   
Peter Gude Tang Bregnsholm  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:45.65   
Oliver Thøsing Skourup  2010  Solrød Svømmeklub            1:47.75  ledende tid 
10  Erik Kingo Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:57.95   
11  Benjamin Rasmussen  2011  Vallensbæk IF Af 1939            2:11.12   
12  Otto Weber Folmann  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:14.53   
13  Emil Larsen  2012  Vallensbæk IF Af 1939            2:27.55   
14  Magnus Eckhardt  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:28.66   
Bjørn Olesen  2010  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Peter Elias Kjerckeb Holm  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  10:53 
 
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 3 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  10:55   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Anna Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:10.59   
Maja Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:21.51   
Maria Agnes Jakobsen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:45.45   
                     
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Olivia Møllgaard  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:21.79   
Marie Munk  2008  Albertslund IF            1:23.15   
Nynne Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:32.97   
Clara Vestergaard  2008  Solrød Svømmeklub            1:41.69   
Ellen Bregnholt Larsen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:04.16   
                     
 
Løb 3, 100m Butterfly Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Signe Schnabelrauch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:16.13   
Rosa Cornelia Barrisøe  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:23.90   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  10:55 
 
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:06   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Anders Gaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:06.21   
Peter K. M. Petersen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:14.02   
Emil Olsen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:16.88   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
William Hvid  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:23.52   
Nikolaj Nielsen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:42.97   
Karl-Emil Klinggård Niels  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:53.09   
Toke Hjalholt  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:53.11   
Lukas Hitlev  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:19.87   
Marinus Leisvig  2007  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Valdemar Møller-Ern  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:19.33   
Nick Nielsen  2008  Solrød Svømmeklub            2:04.49   
                     
 
Løb 4, 100m Butterfly Herrer, Finaler Årg. 2009-2020 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Gustav Jørgensen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:45.22   
Jakob Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:53.00   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:06 
 
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 5 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:09   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Anna Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:30.06   
Sarah Gudme  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:32.51   
Lara Ghizzaui  2007  Vallensbæk IF Af 1939            3:03.55   
Maria Agnes Jakobsen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:24.37   
                     
 
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Marie Munk  2008  Albertslund IF            3:05.87   
                     
 
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Monique Haack  2009  Solrød Svømmeklub            3:43.08   
Caroline Milling  2009  Solrød Svømmeklub            DSQ  Asynk. arme.v.30m. 
                     
 
Løb 5, 200m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
Østergaard VVS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Sofie Larsen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            2:48.71   
Signe Schnabelrauch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:01.96   
Emma Haagen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:02.85   
Rosa Cornelia Barrisøe  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:09.69   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:09 
 
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 6 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:18   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Simon Hejbroch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:35.13   
Peter K. M. Petersen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:46.77   
Emil Olsen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:50.29   
Frederik Vestergaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            2:54.44   
                     
 
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Oscar Vinge-Maigaard  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:53.57   
Jonas Lykke Hergaard  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:01.27   
Mathias Johansen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            3:06.85   
                     
 
Løb 6, 200m Medley Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m  100m  150m    Opnået  Status 











 
Valdemar Møller-Ern  2008  Vallensbæk IF Af 1939            2:55.28   
Oscaar Opperfeldt  2008  Solrød Svømmeklub            3:24.45   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:18 
 
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 7 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:18   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 7, 4X50m Medley Damer, Finaler Årg. 2000-2020 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Blingbling  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:19.74   
  Sarah Gudme  2007      34.35        34.35   
  Lara Ghizzaui  2007                 
  Anna Andersen  2007                 
  Maja Andersen  2007      2:19.74        2:19.74   
                     
Karate Kids 1  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:25.43   
  Isabell Hansen  2007      36.69        36.69   
  Klara Rasmussen  2008                 
  Olivia Møllgaard  2008                 
  Nynne Bugge  2008      2:25.43        2:25.43   
                     
Aif´s Guldfisk  2007  Albertslund IF            2:48.75   
  Mille Bækmark  2008      46.13        46.13   
  Helena Fritz Larsen  2007                 
  Marie Munk  2008                 
  Emilia Nielsen  2007      2:48.75        2:48.75   
                     
Sunswim Piger  2007  Solrød Svømmeklub            2:59.44   
  Caroline Milling  2009      46.16        46.16   
  Mathilde Rygaard Hansen  2008                 
  Clara Vestergaard  2008                 
  Monique Haack  2009      2:59.44        2:59.44   
                     
Aif´s Søstjerner  2007  Albertslund IF            3:34.16   
  Ingrid Schultz  2010      56.74        56.74   
  Jensine Højmark Skaaning  2008                 
  Thea Fritz Larsen  2009                 
  Sofie Nygaard Kofoed  2010      3:34.16        3:34.16   
                     
Mini Krigere  2009  Vallensbæk IF Af 1939            3:36.97   
  Alberte Hansen  2009      55.66        55.66   
  Sara Kvalheim  2010                 
  Mia Erica Armstead Evans  2009                 
  Rosalina M. Postgaard  2010      3:36.97        3:36.97   
                     
Karate Kids 2  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            DSQ  Ej samt.berør.v.75m 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:18 
 
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 8 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  11:32   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 8, 4X50m Medley Herrer, Finaler Årg. 2000-2020 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Velocity Brothers  2006  Vallensbæk IF Af 1939            2:10.25   
  Sean Petersen  2006      30.87        30.87   
  Oscar Vinge-Maigaard  2007                 
  Anders Gaard  2006                 
  Frederik Vestergaard  2006      2:10.25        2:10.25   
                     
Unleash The Beast 1  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:13.79   
  William F. Pilgaard  2006      35.13        35.13   
  Simon Hejbroch  2006                 
  Peter K. M. Petersen  2006                 
  Alexander Oxenbøll  2006      2:13.79        2:13.79   
                     
10.000 Volt  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:30.44   
  William Hvid  2007      37.82        37.82   
  Emil Mandsberg  2008                 
  Valdemar Møller-Ern  2008                 
  Jonathan Rasmussen  2006      2:30.44        2:30.44   
                     
Unleash The Beast 2  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:38.71   
  William Bugge  2008      43.11        43.11   
  Jonas Lykke Hergaard  2007                 
  Emil Olsen  2006                 
  Gustav Jørgensen  2009      2:38.71        2:38.71   
                     
Sunswim Drenge  2007  Solrød Svømmeklub            3:00.59   
  Vincent Borup Schärer  2006      36.79        36.79   
  Oscaar Opperfeldt  2008                 
  Nick Nielsen  2008                 
  Frederik Vedtofte  2009      3:00.59        3:00.59   
                     
Lyn Og Torden  2007  Vallensbæk IF Af 1939            3:05.73   
  Kalle Grydgaard  2009      50.49        50.49   
  Mathias Johansen  2007                 
  Nikolaj Nielsen  2007                 
  Frederik Kindberg  2008      3:05.73        3:05.73   
                     
Mini Soldater  2009  Vallensbæk IF Af 1939            3:42.95   
  Peter Gude Tang Bregnsholm  2010      52.71        52.71   
  Jonas Schmidt Larsen  2009                 
  Valdemar Hvid  2010                 
  Felix Erlendsson  2010      3:42.95        3:42.95   
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  11:32 
 
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:12   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Anna Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:11.41   
Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:32.12   
Lara Ghizzaui  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:39.79   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Nynne Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:29.48   
Clara Vestergaard  2008  Solrød Svømmeklub            1:37.86   
Mille Bækmark  2008  Albertslund IF            1:38.48   
Ellen Bregnholt Larsen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:42.91   
Jensine Højmark Skaaning  2008  Albertslund IF            1:54.75   
Maja F. E. Kamper  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:55.71   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Thea Fritz Larsen  2009  Albertslund IF            1:46.99   
Dicte Rønman  2009  Solrød Svømmeklub            1:48.08   
Alberte Hansen  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:58.16   
Mia Schnabelrauch  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:58.79   
Alma S. L. Pedersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:19.21   
Emma Mahs  2009  Solrød Svømmeklub            2:26.78   
Annika Skovgren  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Mia Erica Armstead Evans  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DSQ  Ej fortsat bev.v.25. 
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Rosalina M. Postgaard  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:53.11   
Ingrid Schultz  2010  Albertslund IF            2:03.26   
Sara Kvalheim  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:09.48   
Julie Skovborg  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:13.30   
Havin Alptekin  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:13.36   
Alma Marie Nygaard  2011  Albertslund IF            2:15.90   
Alicia Larse  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:22.45   
Alma Neessen  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:39.15   
Liva Karnov Jeilman  2010  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
Kryddergrønt 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Hannah Rørbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:18.47   
Maja Hansen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:28.57   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:12 
 
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 10 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:19   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:06.77   
William F. Pilgaard  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:14.19   
Simon Hejbroch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:15.00   
Vincent Borup Schärer  2006  Solrød Svømmeklub            1:15.05   
Frederik Vestergaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:20.39   
Jonathan Rasmussen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:26.54   
                     
 
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
William Hvid  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:19.50   
Mathias Johansen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:23.38   
Jonas Lykke Hergaard  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:25.26   
Karl-Emil Klinggård Niels  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.01   
Lukas Hitlev  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.89   
Marinus Leisvig  2007  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emil Mandsberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:27.79   
William Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:29.86   
Asger Gregersen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.01   
Filip Usiewicz  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:00.13   
                     
 
Løb 10, 100m Rygsvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2020 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Jakob Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:44.90   
Frederik Vedtofte  2009  Solrød Svømmeklub            1:45.03   
Maximilian Oxenbøll  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:46.68   
Mads Friis Andersen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:48.41   
Peter Gude Tang Bregnsholm  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:51.32   
Filip Nielsen  2010  Albertslund IF            1:52.71   
Valdemar Hvid  2010  Vallensbæk IF Af 1939            1:57.64   
Oliver Thøsing Skourup  2010  Solrød Svømmeklub            2:01.83   
Felix Erlendsson  2010  Vallensbæk IF Af 1939            2:06.10   
10  Otto Weber Folmann  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:08.02   
11  Erik Kingo Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:08.81   
12  Jonas Schmidt Larsen  2009  Vallensbæk IF Af 1939            2:25.70   
13  Magnus Eckhardt  2010  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:32.30   
Bjørn Olesen  2010  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
Peter Elias Kjerckeb Holm  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:19 
 
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:37   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Isabell Hansen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.41   
Maja Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            34.18   
Emilia Nielsen  2007  Albertslund IF            39.13   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Olivia Møllgaard  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.80   
Mille Bækmark  2008  Albertslund IF            38.56   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Caroline Milling  2009  Solrød Svømmeklub            40.40   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Amalie Vogt Monberg  2010  Solrød Svømmeklub            43.38   
Rosalina M. Postgaard  2010  Vallensbæk IF Af 1939            45.32   
Victoria B. Aagaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            55.27   
Sofie Nygaard Kofoed  2010  Albertslund IF            55.36   
Frida Grydgaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            1:02.59   
Alma Marie Nygaard  2011  Albertslund IF            1:10.09   
Flora Vinge-Maigaard  2011  Vallensbæk IF Af 1939            1:16.70   
                     
 
Løb 11, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
JH Transport 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Signe Schnabelrauch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            31.59   
Sofie Larsen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            32.79   
Rosa Cornelia Barrisøe  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            33.05   
Hannah Rørbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            33.70   
Emma Haagen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            34.13   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:37 
 
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 12 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:29   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Anders Gaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            28.44   
Alexander Oxenbøll  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            30.24   
Karl-Johan Brandt  2006  Solrød Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscar Vinge-Maigaard  2007  Vallensbæk IF Af 1939            31.88   
Nikolaj Nielsen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            34.82   
Toke Hjalholt  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            38.00   
                     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Oscaar Opperfeldt  2008  Solrød Svømmeklub            36.85   
Nick Nielsen  2008  Solrød Svømmeklub            39.34   
Frederik Kindberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            39.75   
August Ibsen  2008  Vallensbæk IF Af 1939            43.23   
                     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Gustav Jørgensen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            37.93   
Frederik Vedtofte  2009  Solrød Svømmeklub            41.28   
Kalle Grydgaard  2009  Vallensbæk IF Af 1939            44.99   
                     
 
Løb 12, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2020 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
Zleep 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub            Opnået  Status 











 
Filip Nielsen  2010  Albertslund IF            55.47   
Benjamin Rasmussen  2011  Vallensbæk IF Af 1939            58.78   
Emil Larsen  2012  Vallensbæk IF Af 1939            1:11.92   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:29 
 
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 13 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:09   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sarah Gudme  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:20.05   
Lara Ghizzaui  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:29.21   
Maria Agnes Jakobsen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:36.61   
Helena Fritz Larsen  2007  Albertslund IF            1:38.93   
                     
 
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Klara Rasmussen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:32.81   
Mathilde Rygaard Hansen  2008  Solrød Svømmeklub            1:43.92   
Ellen Bregnholt Larsen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:05.61   
Maja F. E. Kamper  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:10.51   
                     
 
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Monique Haack  2009  Solrød Svømmeklub            2:07.31   
                     
 
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2010-2020 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Amalie Vogt Monberg  2010  Solrød Svømmeklub            2:02.69   
Ingrid Schultz  2010  Albertslund IF            2:31.89   
Sofie Nygaard Kofoed  2010  Albertslund IF            2:32.42   
                     
 
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
Mosen 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sofie Larsen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:22.56   
Emma Haagen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:31.10   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:09 
 
Resultat Løb 14 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 14 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  12:52   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sean Petersen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:14.98   
Simon Hejbroch  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:15.33   
Peter K. M. Petersen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:27.58   
Karl-Johan Brandt  2006  Solrød Svømmeklub            DNS   
                     
 
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Oscar Vinge-Maigaard  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:31.78   
William Hvid  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:36.91   
Karl-Emil Klinggård Niels  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:40.52   
                     
 
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
Frisør Tronsi 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Valdemar Møller-Ern  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:35.11   
Frederik Kindberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:54.50   
Asger Gregersen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:59.72   
Filip Usiewicz  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            12:00.94   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  12:52 
 
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 15 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:01   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2007-2007 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Sarah Gudme  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:12.43   
Isabell Hansen  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:16.68   
Maja Andersen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:24.63   
Jasmin Freja Hansen Ünal  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:36.98   
Helena Fritz Larsen  2007  Albertslund IF            1:41.04   
Emilia Nielsen  2007  Albertslund IF            1:41.69   
                     
 
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2008-2008 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Olivia Møllgaard  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:20.72   
Marie Munk  2008  Albertslund IF            1:24.12   
Klara Rasmussen  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:24.49   
Nynne Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:27.95   
Mathilde Rygaard Hansen  2008  Solrød Svømmeklub            1:36.49   
Clara Vestergaard  2008  Solrød Svømmeklub            1:37.21   
Jensine Højmark Skaaning  2008  Albertslund IF            1:51.99   
                     
 
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2009-2009 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Thea Fritz Larsen  2009  Albertslund IF            1:49.22   
                     
 
Løb 15, 100m Medley Damer, Finaler Årg. 2006-2006 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
Time Revision 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Hannah Rørbech  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:23.69   
Maja Hansen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:33.06   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:01 
 
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider
Resultat Løb 16 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:00   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2006-2006 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Anders Gaard  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:10.26   
William F. Pilgaard  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:17.39   
Vincent Borup Schärer  2006  Solrød Svømmeklub            1:20.66   
Alexander Oxenbøll  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:20.88   
Emil Olsen  2006  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:22.53   
Jonathan Rasmussen  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:24.45   
                     
 
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2007-2007 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Nikolaj Nielsen  2007  Vallensbæk IF Af 1939            1:28.35   
Toke Hjalholt  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:37.71   
Lukas Hitlev  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:51.57   
Marinus Leisvig  2007  Vallensbæk IF Af 1939            DNS   
                     
 
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2008-2008 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Emil Mandsberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:26.82   
William Bugge  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:32.14   
August Ibsen  2008  Vallensbæk IF Af 1939            1:58.34   
Frederik Kindberg  2008  Vallensbæk IF Af 1939            DSQ  Ej afsl.påryg 
                     
 
Løb 16, 100m Medley Herrer, Finaler Årg. 2009-2020 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
Pias Blomster 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Gustav Jørgensen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:39.94   
Kalle Grydgaard  2009  Vallensbæk IF Af 1939            1:45.22   
Jakob Hansen  2009  Swim Team Taastrup - VATCPH            1:47.11   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:00 
 
Resultat Løb 17 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 17 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:33   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer, Finaler 
NS Filtration ApS 
NS Filtration ApS 
NS Filtration ApS 
NS Filtration ApS 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Blingbling  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:10.63   
  Maja Andersen  2007      34.04        34.04   
  Anna Andersen  2007                 
  Lara Ghizzaui  2007                 
  Sarah Gudme  2007      2:10.63        2:10.63   
                     
Aif´s Guldfisk  2007  Albertslund IF            2:33.97   
  Emilia Nielsen  2007      39.34        39.34   
  Helena Fritz Larsen  2007                 
  Mille Bækmark  2008                 
  Marie Munk  2008      2:33.97        2:33.97   
                     
Sunswim Piger  2007  Solrød Svømmeklub            2:53.06   
  Mathilde Rygaard Hansen  2008      39.67        39.67   
  Amalie Vogt Monberg  2010                 
  Emma Mahs  2009                 
  Clara Vestergaard  2008      2:53.06        2:53.06   
                     
Aif´s Søstjerner  2007  Albertslund IF            3:14.26   
  Jensine Højmark Skaaning  2008      44.48        44.48   
  Sofie Nygaard Kofoed  2010                 
  Ingrid Schultz  2010                 
  Thea Fritz Larsen  2009      3:14.26        3:14.26   
                     
Stt Tøserne  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            3:18.94   
  Ellen Bregnholt Larsen  2008      42.57        42.57   
  Alma S. L. Pedersen  2009                 
  Mia Schnabelrauch  2009                 
  Maja F. E. Kamper  2008      3:18.94        3:18.94   
                     
Mini Krigere  2009  Vallensbæk IF Af 1939            DSQ  Tyvstart først skift 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:33 
 
Resultat Løb 18 (Finaler) - Officiel
Resultat Løb 18 (Finaler) - Officiel 
 
  Stævne navn  Høststævne    Udskriftsdato  05 oktober 2019   
  Stævne by  Vallensbæk    Udskriftstidspunkt  13:33   
  Arrangør  VI39         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  05 oktober 2019         
 
 
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer, Finaler 
Snedker- & Tømrerfirmaet Morten Christensen 
PNT Tryk 
Slagter Karl-Johan 
EDC Mæglerne 
 
 
Plac.  Navn  Født  Klub    50m        Opnået  Status 











 
Velocity Brothers  2006  Vallensbæk IF Af 1939            1:56.56   
  Jonathan Rasmussen  2006      31.76        31.76   
  Sean Petersen  2006                 
  Frederik Vestergaard  2006                 
  Anders Gaard  2006      1:56.56        1:56.56   
                     
10.000 Volt  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:10.99   
  William Hvid  2007      32.70        32.70   
  Oscar Vinge-Maigaard  2007                 
  Valdemar Møller-Ern  2008                 
  Mathias Johansen  2007      2:10.99        2:10.99   
                     
Sunswim Drenge  2007  Solrød Svømmeklub            2:29.71   
  Frederik Vedtofte  2009      39.59        39.59   
  Oscaar Opperfeldt  2008                 
  Nick Nielsen  2008                 
  Vincent Borup Schärer  2006      2:29.71        2:29.71   
                     
Lyn Og Torden  2007  Vallensbæk IF Af 1939            2:33.93   
  Kalle Grydgaard  2009      43.93        43.93   
  Emil Mandsberg  2008                 
  Nikolaj Nielsen  2007                 
  Frederik Kindberg  2008      2:33.93        2:33.93   
                     
Stt Drenge 1  2007  Swim Team Taastrup - VATCPH            2:44.47   
  Karl-Emil Klinggård Niels  2007      41.69        41.69   
  Mads Friis Andersen  2009                 
  Lukas Hitlev  2007                 
  Toke Hjalholt  2007      2:44.47        2:44.47   
                     
Mini Soldater  2009  Vallensbæk IF Af 1939            3:11.00   
  Valdemar Hvid  2010      46.61        46.61   
  Jonas Schmidt Larsen  2009                 
  Peter Gude Tang Bregnsholm  2010                 
  Felix Erlendsson  2010      3:11.00        3:11.00   
                     
Stt Drenge 2  2008  Swim Team Taastrup - VATCPH            DSQ  Tyvstart 2. skifte 
  Asger Gregersen  2008      40.54        40.54   
  Maximilian Oxenbøll  2010                 
                     
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  05 oktober 2019 
Licens til Vallensbæk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:33 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark