Tulokset Lappiuinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 25 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
19:59 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Aaron Rantsi |
2009 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
49.45 |
|
- |
Ebbe Karlsen |
2009 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.4 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen |
|
|
|
|
|
|
|
- |
Gjermund Dørmenæn |
2009 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Lev Glushenkov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.92 |
|
2 |
Danil Alensky |
2008 |
APATITY |
|
|
|
|
|
44.78 |
|
3 |
Artem Zamorkov |
2008 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
44.81 |
|
4 |
Nikita Glybin |
2008 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
45.16 |
|
5 |
Wassim Rayan |
2007 |
Alta Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
46.99 |
|
6 |
Gleb Shumilov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
47.11 |
|
7 |
Emil Koskela |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
47.92 |
|
8 |
Lauri Junttari |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
49.12 |
|
9 |
Kristian Juutilainen |
2008 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
52.34 |
|
10 |
Tuomas Nissinen |
2008 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
54.82 |
|
11 |
Aatu Poikkimäki |
2008 |
Vieskan Uimarit |
|
|
|
|
|
55.00 |
|
12 |
Jonas Mortelmans Somby |
2007 |
Karasjok Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
55.30 |
|
13 |
Rasmus Kinnunen |
2007 |
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
55.41 |
|
14 |
Juho Saukkonen |
2008 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
58.39 |
|
- |
Aleksey Tahmanov |
2007 |
APATITY |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
SW 8.4 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ilya Uss |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
40.46 |
|
2 |
Ivan Lobanov |
2006 |
APATITY |
|
|
|
|
|
42.86 |
|
3 |
Askil Gundersen |
2006 |
Alta Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
55.21 |
|
4 |
Ingvar Solhaug |
2005 |
Kirkenes Svømmeklubb |
|
|
|
|
|
56.86 |
|
5 |
Julius Turunen |
2006 |
Rovaniemen Uimaseura |
|
|
|
|
|
57.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Konstantin Pahomov |
2004 |
Kovdor |
|
|
|
|
|
34.66 |
|
2 |
Karlo Kilpinen |
2003 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
35.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 25, 50m RU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
|
|
|
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Henrik Siltari |
2002 |
Kemin Uimaseura |
|
|
|
|
|
32.00 |
|
2 |
Maxim Avramenko |
2002 |
APATITY |
|
|
|
|
|
34.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
19:59 |
|