Results for Lappiuinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 16 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) |
|
|
Kilpailu |
Lappiuinnit |
|
Tulostuspivmr |
11 toukokuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
17:34 |
|
|
Jrjestj |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupivmr |
11 toukokuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m VU T13,15,N, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Elsa Pelkonen |
2007 |
Vieskan Uimarit |
|
2:02.33 |
2:42.35 |
|
|
2:42.35 |
|
2 |
Ellerine Tellefsen |
2006 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
37.95 |
1:22.24 |
2:07.78 |
|
2:50.50 |
|
3 |
Sandra Maria Balto |
2007 |
Karasjok Svmmeklubb |
|
1:23.76 |
2:09.86 |
2:52.87 |
|
2:52.87 |
|
4 |
Ida K Agersen |
2006 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
41.52 |
1:29.00 |
2:13.52 |
|
2:59.23 |
|
5 |
Kaia Mathisen |
2008 |
Alta Svmmeklubb |
|
43.97 |
1:34.30 |
2:25.42 |
|
3:15.98 |
|
6 |
Susann Andersen |
2007 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
41.38 |
1:31.93 |
2:26.76 |
|
3:17.25 |
|
7 |
Julie Lovise Thorkildsen |
2006 |
Alta Svmmeklubb |
|
46.65 |
1:41.89 |
2:35.97 |
|
3:24.06 |
|
8 |
Andrea Guttormsen |
2007 |
Alta Svmmeklubb |
|
49.68 |
1:47.88 |
3:41.25 |
|
3:41.25 |
|
9 |
Oda Bye Evensen |
2008 |
Alta Svmmeklubb |
|
50.59 |
1:49.70 |
2:48.16 |
|
3:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m VU T13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riina Niemi |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
32.49 |
1:08.82 |
1:46.23 |
|
2:22.52 |
|
2 |
Elle Karlsen |
2004 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
32.88 |
1:09.43 |
1:47.33 |
|
2:23.74 |
|
3 |
Alisa Hansen |
2004 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
32.85 |
1:10.64 |
1:49.13 |
|
2:25.88 |
|
4 |
Linda Hansen |
2004 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
34.67 |
1:13.47 |
1:52.27 |
|
2:30.28 |
|
5 |
Sani Ntynki |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.06 |
1:14.32 |
1:54.63 |
|
2:33.74 |
|
6 |
Maria Kaarlejrvi |
2004 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
35.28 |
1:14.49 |
1:54.65 |
|
2:34.76 |
|
7 |
Selja Lahti |
2005 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
36.28 |
1:17.88 |
2:01.23 |
|
2:44.46 |
|
8 |
Elise Pedersen |
2005 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
38.13 |
1:20.44 |
2:05.83 |
|
2:50.32 |
|
9 |
Hannah Ryeng |
2005 |
Kirkenes Svmmeklubb |
|
38.92 |
1:22.26 |
2:07.81 |
|
2:52.59 |
|
10 |
Raita Virtanen |
2005 |
Kemijrven Kaiku |
|
38.61 |
1:23.94 |
2:10.57 |
|
2:53.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 16, 200m VU T13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Seura |
|
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sini Niemi |
1993 |
Tornion Uimaseura |
|
30.64 |
1:03.81 |
1:37.51 |
|
2:10.81 |
|
2 |
Ronja Ntynki |
2002 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
30.46 |
1:03.99 |
1:38.82 |
|
2:13.02 |
|
3 |
Siiri Keisu |
2003 |
Haukiputaan Heitto |
|
32.99 |
1:11.37 |
1:51.58 |
|
2:31.16 |
|
- |
Sini Lassila |
2003 |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekij: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspivmr |
11 toukokuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
17:34 |
|