2020-05-28   17:26:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Oskarin Uintien jatkot I

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Oskarin uintien jatkot I    Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  12:32   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  13 huhtikuu 2019         
 
 
Laji 11, T11,T13,N,Erit. 100m VU, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sofia Räihä  2008    282  38.38        1:18.81   
  Swimming Jyväskylä  1:22.45                 
                     
Milena Elomaa  2008    244  39.34        1:22.73   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls  1:28.41                 
                     
Nelli Kiho  2008    235  41.09        1:23.79   
  Swimming Jyväskylä  1:29.44                 
                     
Hanna Zautasvili  2008    230  39.02        1:24.31   
  Uinti Tampere  1:23.49                 
                     
Selma Ala-Karvia  2008    202  40.84        1:28.13   
  Uinti Tampere  1:26.42                 
                     
Nella Kuivanen  2008    201  42.68        1:28.17   
  Uinti Tampere  1:29.81                 
                     
Hanna Vänni  2008    198  41.36        1:28.62   
  Uinti Tampere  1:28.27                 
                     
Pihla Lehtivuori  2008    186  42.47        1:30.47   
  Swimming Jyväskylä  1:33.50                 
                     
Meea Kinnunen  2009    177  44.87        1:31.95   
  Uinti Tampere  1:39.94                 
                     
10  Emmi Jokinen  2008    174  43.56        1:32.48   
  Uinti Tampere  1:38.20                 
                     
11  Nelli Savisto  2009    172  44.92        1:32.95   
  Uinti Tampere  1:40.85                 
                     
12  Veera Linna  2009    171  44.59        1:33.16   
  Uinti Tampere  1:32.34                 
                     
13  Kerttu Mätäsjärvi  2009    166  42.36        1:33.96   
  Uinti Tampere  1:36.03                 
                     
14  Iia Tikka  2009    164  44.33        1:34.38   
  Haapajärven Kiilat  1:33.39                 
                     
15  Pinja Hacklin  2008    160  44.63        1:35.12   
  Swimming Jyväskylä  1:36.57                 
                     
16  Elsa Kähäri  2008    153  44.64        1:36.50   
  Swimming Jyväskylä  1:34.60                 
                     
17  Alissa Silfver  2008    137  47.06        1:40.24   
  Uinti Tampere  1:45.18                 
                     
18  Vilma Raatikainen  2008    131  47.50        1:41.75   
  Kuopion Uimaseura                   
                     
19  Linda From  2008    124  48.47        1:43.61   
  Uinti Tampere  1:48.92                 
                     
20  Olivia Gadd  2008    123  48.18        1:43.74   
  Uinti Tampere  1:54.92                 
                     
21  Helmi Nikula  2008    85  56.05        1:57.18   
  Uinti Tampere  1:59.03                 
                     
Aino Aalto  2008              DSQ   
  Swimming Jyväskylä  2:01.41                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 11, T11,T13,N,Erit. 100m VU, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Vepsäläinen  2006    409  32.91        1:09.65   
  Kuopion Uimaseura  1:09.72                 
                     
Minea Törhönen  2007    347  35.42        1:13.56   
  Kuopion Uimaseura  1:15.65                 
                     
Maria Kajosmäki  2006    321  36.14        1:15.52   
  Swimming Jyväskylä  1:18.57                 
                     
Iida Remes  2007    308  35.04        1:16.51   
  Pieksän Kuutit  1:24.62                 
                     
Ella Gylden  2007    284  37.78        1:18.64   
  Uinti Tampere  1:21.62                 
                     
Emilia Isoviita  2007    282  36.46        1:18.79   
  Vaajakosken Uimaseura  1:17.56                 
                     
Venla Hauvala  2007    265  38.27        1:20.44   
  Swimming Jyväskylä  1:21.80                 
                     
Anni Sivonen  2006    229  40.32        1:24.42   
  Vaajakosken Uimaseura  1:24.36                 
                     
Netta Halttunen  2007    217  41.18        1:26.05   
  Uinti Tampere  1:25.78                 
                     
10  Emma Rovio  2006    210  40.17        1:26.96   
  Vaajakosken Uimaseura  1:30.89                 
                     
11  Aino Piippo  2006    210  41.20        1:26.97   
  Swimming Jyväskylä  1:26.97                 
                     
12  Oosa Tourunen  2007    205  40.81        1:27.69   
  Swimming Jyväskylä  1:27.67                 
                     
13  Veera Mäkelä  2007    200  41.84        1:28.38   
  Swimming Jyväskylä  1:29.25                 
                     
14  Emmi Lindholm  2007    188  43.93        1:30.11   
  Uinti Tampere  1:34.35                 
                     
15  Sara Mäkiaho  2007    186  43.00        1:30.47   
  Uinti Tampere  1:35.21                 
                     
16  Miitta Värri  2007    178  43.61        1:31.81   
  Swimming Jyväskylä  1:41.60                 
                     
17  Jenna Liimatainen  2007    115  50.30        1:46.09   
  Haapajärven Kiilat                   
                     
18  Saimi Kankainen  2006    85  58.73        1:57.24   
  Swimming Jyväskylä  1:53.01                 
                     
 
Laji 11, T11,T13,N,Erit. 100m VU, Loppukilpailut 14 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kiia Kärkkäinen  2003    610  29.22        1:00.97   
  Heinolan Isku  1:01.43                 
                     
Amanda Suihkonen  1995    585  29.04        1:01.82   
  TaTu Tampere  59.75                 
                     
Kiia Kinnunen  2003    520  30.43        1:04.29   
  TaTu Tampere  1:07.59                 
                     
Annika Karinkanta  2000    505  31.22        1:04.91   
  TaTu Tampere  1:02.19                 
                     
Siiri Jämsä  2002    494  30.83        1:05.39   
  Swimming Jyväskylä  1:06.25                 
                     
Hanna Mangeloja  2001    491  31.15        1:05.51   
  Swimming Jyväskylä  1:05.95                 
                     
Aino Lepola  2005    471  31.54        1:06.42   
  TaTu Tampere  1:06.57                 
                     
Emma Issakainen  2002    465  31.55        1:06.73   
  Uinti Imatra  1:04.91                 
                     
Annukka Jouppila  2003    444  32.46        1:07.74   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:09.57                 
                     
10  Siiri Pellinen  2003    433  32.29        1:08.30   
  Swimming Jyväskylä  1:06.57                 
                     
11  Aino Ollikainen  2005    432  32.65        1:08.39   
  Keuruun Toverit  1:08.82                 
                     
12  Noora Kekola  2004    409  32.91        1:09.62   
  Seinäjoen Uimarit-58  1:09.82                 
                     
13  Kiia Alenius  2005    382  34.22        1:11.25   
  TaTu Tampere  1:12.14                 
                     
14  Veera Kinnunen  2004    364  34.50        1:12.37   
  Swimming Jyväskylä  1:15.42                 
                     
15  Elsa Komulainen  2005    345  34.01        1:13.72   
  Kuopion Uimaseura  1:13.45                 
                     
16  Minttu Huhtahaara  2005    339  35.44        1:14.16   
  Swimming Jyväskylä  1:14.40                 
                     
17  Sanni Taskinen  2003    333  35.46        1:14.57   
  Swimming Jyväskylä  1:17.29                 
                     
18  Nelli Nikulainen  2002    311  36.19        1:16.26   
  Pieksän Kuutit  1:15.75                 
                     
19  Siiri Suna  2005    302  35.78        1:17.03   
  Varkauden Uimarit  1:14.38                 
                     
20  Siiri Ruppa  2003    272  38.81        1:19.72   
  Kampuksen Plaani                   
                     
21  Pia Rantanen  1984    256  38.21        1:21.42   
  Swimming Jyväskylä                   
                     
22  Nea-Noora Hannele Väli-Tainio  2004    256  39.01        1:21.43   
  Kuopion Uimaseura  1:20.79                 
                     
23  Erika Moilanen  2002    246  38.23        1:22.44   
  Varkauden Uimarit  1:19.15                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  13 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  12:32 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner