Results for NUSS 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
50m |
Tävlingsdatum: |
den 28 jun 2019 till den 30 jun 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 57, 200m Bröstsim Damer 14-15 - Final |
|
|
NUSS Rek |
2:45.72 |
|
|
|
Synne Kristine Lauritzen |
2001 |
Haldens SK |
NOR |
Borås |
|
2016-07-10 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Persson |
2004 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.81 |
520 |
2:52.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ebba Holgersson |
2005 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.79 |
517 |
2:53.22 |
+0.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elsa Berge Kleber |
2004 |
Simklubben Elfsborg |
+0.74 |
501 |
2:55.07 |
+2.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sally Olsson |
2005 |
Simklubben Elfsborg |
+0.82 |
467 |
2:59.30 |
+6.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Julia Pietsch |
2005 |
Örebro Simallians |
-.-- |
462 |
2:59.85 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Aasa Lie-Ersdal |
2004 |
Sandnes SLK |
+0.90 |
453 |
3:01.08 |
+8.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Vilde Kvilekval Bentzen |
2004 |
Sandnes SLK |
+0.69 |
451 |
3:01.39 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sofia Wallin |
2005 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.79 |
440 |
3:02.87 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alma Mühr |
2005 |
Örebro Simallians |
+0.85 |
416 |
3:06.29 |
+13.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Erika Svennberg |
2005 |
Örebro Simallians |
+0.84 |
373 |
3:13.10 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elin Gustafsson |
2005 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.78 |
352 |
3:16.92 |
+24.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Erica Segerström |
2004 |
Karlstads Simsällskap |
+0.64 |
348 |
3:17.75 |
+24.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ida Ångström |
2005 |
Västerås Simsällskap |
+0.38 |
341 |
3:19.11 |
+26.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Vilde Roald Strand |
2005 |
BS-LK |
+0.78 |
338 |
3:19.65 |
+26.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Emma Werner |
2005 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.77 |
335 |
3:20.25 |
+27.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tyra Jacobsson |
2005 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
+0.84 |
259 |
3:38.01 |
+45.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-06-29 15:57:50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-06-29 15:58:49 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
|
|
|
|