2021-01-23   09:52:53
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Elixia Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamu

Document
Results
Elixia Games
Organizer:
Place: Tikkurila Vanders
Pool: 50m Competition Date: huhti 13, 2019 to huhti 13, 2019
Event 5, 50m Rintauinti Miehet 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Antony Tran 2009 Stadin Delfiinit 144 49.45
2 Daniel Santala 2009 Stadin Delfiinit 129 51.24 +1.79
3 Nikita Dzura 2010 Uimaseura Helsinki 115 53.36 +3.91
4 Timur Gerasimenko 2009 Stadin Delfiinit 103 55.23 +5.78
5 Kevin Kaznakov 2009 Stadin Delfiinit 100 55.75 +6.30
6 Vadim Nikolashin 2010 Uimaseura Helsinki 91 57.54 +8.09
7 Iaroslav Nechepurenko 2009 Riihimäen Uimaseura 89 57.98 +8.53
- Milo Anttila 2009 Riihimäen Uimaseura DSQ sw 7.4
- Kevin Kajava 2009 VANDERS DSQ sw 7.4
Event official at: 13.4.2019 11.06.18
Event 5, 50m Rintauinti Miehet 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nikita Rantsev 2007 Uimaseura Helsinki 239 41.78
2 Jan Voloshin 2008 Uimaseura Helsinki 208 43.75 +1.97
3 Onni Scharin 2007 Lappeenrannan Uimarit 186 45.46 +3.68
4 Veikko Seppänen 2007 Lappeenrannan Uimarit 168 46.99 +5.21
5 Frans Nyström 2008 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 135 50.53 +8.75
6 Iikka Liitola 2008 Riihimäen Uimaseura 120 52.54 +10.76
7 Maxim Sazonov 2008 Riihimäen Uimaseura 115 53.25 +11.47
8 Onni Kataja 2007 Riihimäen Uimaseura 114 53.40 +11.62
9 Joel Wahlman 2008 VANDERS 112 53.70 +11.92
10 Henri Varsamäki 2007 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 111 53.90 +12.12
11 Nooa Valtonen 2008 Lappeenrannan Uimarit 100 55.75 +13.97
12 Onni Tuohino 2008 VANDERS 97 56.38 +14.60
13 Noa Byskov 2008 Nurmijärven Uinti 78 1:00.61 +18.83
- Esa Währn 2008 VANDERS DSQ sw 4.4
Event official at: 13.4.2019 11.06.18
Event 5, 50m Rintauinti Miehet 13-14 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Georgi Biatetc 2005 Uimaseura Aquila 314 38.15
2 Samuli Seger 2005 Octopus Lohja 304 38.56 +0.41
3 Anton Helén 2006 Riihimäen Uimaseura 279 39.67 +1.52
4 Johannes Kauppinen 2005 Haminan Uimaseura 261 40.57 +2.42
5 Evan Mustonen 2005 Cetus Espoo 252 41.07 +2.92
6 Benjamin Gullans 2005 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 206 43.90 +5.75
7 Juho Hoikkala 2005 Haminan Uimaseura 187 45.30 +7.15
8 Lassi Leppänen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 175 46.31 +8.16
9 Kasper Borremans 2006 Nurmijärven Uinti 170 46.82 +8.67
10 Alexander Kaznakov 2006 Stadin Delfiinit 157 48.01 +9.86
11 Elias Tuukkanen 2006 Riihimäen Uimaseura 148 48.99 +10.84
12 Reko Mikkonen 2006 VANDERS 125 51.89 +13.74
13 Niilo Era 2006 VANDERS 121 52.45 +14.30
14 Aki Eveli 2006 Cetus Espoo 116 53.13 +14.98
15 Emil Gaft 2006 Lappeenrannan Uimarit 97 56.29 +18.14
16 Lauri Turunen 2006 Borgå Simmare-Porvoon Uimarit 90 57.77 +19.62
- Ivan Gavrilov 2005 Cetus Espoo DNS
Event official at: 13.4.2019 11.06.18
Event 5, 50m Rintauinti Miehet 15-16 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Joona Lehtonen 2003 VANDERS 356 36.59
2 Sami Pönkä 2003 VANDERS 340 37.16 +0.57
Event official at: 13.4.2019 11.06.18
Event 5, 50m Rintauinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Eetu Einto 2001 VANDERS 470 33.36
2 Roni Lönnqvist 2000 Uinti Imatra 275 39.89 +6.53
Event official at: 13.4.2019 11.06.18
2019-04-13 11.07.48 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Vanders

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner