2019-07-21   05:27:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Arena-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Arena-uinnit    Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Raisio    Tulostusaika  13:19   
  Järjestäjä  RaisU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  23 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 4, 400m VU P15, M, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kasperi Heikkinen  2005    429  1:05.08  2:17.04  3:30.23    4:41.35   
  Raision Urheilijat  4:42.13                 
                     
Konsta Vainio  2005    401  1:07.62  2:23.07  3:37.13    4:47.68   
  Aurajoen Uinti  4:51.10                 
                     
Julius Sandelin  2005    365  1:08.03  2:24.62  3:41.47    4:56.73   
  Rauman Uimaseura  5:07.18                 
                     
Maksim Amosov  2005    347  1:11.35  2:27.90  3:46.20    5:01.89   
  Aurajoen Uinti  5:03.92                 
                     
Nardi Gabriel Orenshtein  2005    328  1:09.88  2:27.78  3:47.22    5:07.58   
  Aurajoen Uinti  5:10.15                 
                     
Tomi Silander  2006    321  1:13.42  2:33.86  3:52.76    5:09.89   
  Cetus Espoo  5:17.35                 
                     
Eerik Rantanen  2004    315  1:11.66  2:31.39  3:52.88    5:11.73   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
Boris Minkovski  2006    287  1:12.27  2:33.83  3:57.73    5:21.55   
  Cetus Espoo  5:09.98                 
                     
Benjamin Winqvist  2006    277  1:17.21  2:41.36  4:05.05    5:25.56   
  Cetus Espoo  5:28.26                 
                     
10  Alex Yli-Salomäki  2006    276  1:15.90  2:39.52  4:03.75    5:25.82   
  Aurajoen Uinti  5:30.61                 
                     
11  Ivan Kovalchuk  2005    272  1:14.90  2:39.76  4:04.85    5:27.20   
  Aurajoen Uinti  5:44.44                 
                     
12  Aarne Laurila  2006    262  1:17.35  2:43.27  4:09.84    5:31.38   
  Cetus Espoo  5:17.79                 
                     
13  Mikael Rasinmäki  2006    247  1:18.21  2:43.64  4:10.92    5:37.95   
  Cetus Espoo  6:04.28                 
                     
14  Anton Ahonen  2006    208  1:24.17  2:55.01  4:27.83    5:57.84   
  Cetus Espoo  5:58.93                 
                     
15  Miika Tuominen  2005    173  1:23.27  3:01.78  4:42.50    6:20.83   
  Uimaseura Kaarina                   
                     
16  Ilmari Kunttu  2006    118  1:35.55  3:26.57  5:20.99    7:12.41   
  Aurajoen Uinti                   
                     
 
Laji 4, 400m VU P15, M, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roope Paatos  2002    645  1:00.65  2:02.68  3:04.31    4:05.54   
  Raision Urheilijat  4:01.12                 
                     
Aku Kaila  2003    636  1:00.57  2:03.28  3:05.73    4:06.76   
  Raision Urheilijat  4:06.78                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  23 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Raision Urheilijat  Tulostusaika  13:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner