2019-09-20   05:34:39
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  14:39   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 8, 50m PU P12, M, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Felix Kandolin  2007    284          33.15   
  Aurajoen Uinti  32.45                 
Max Hyvärinen  2007    127          43.29   
  Aurajoen Uinti  43.58                 
Alvar Kankare  2007    98          47.22   
  Aurajoen Uinti  45.45                 
Oiva Saarinen  2008    95          47.73   
  Aurajoen Uinti  48.10                 
Marco Lusenius  2007    84          49.66   
  Aurajoen Uinti  52.77                 
Erik Constable  2008    63          54.67   
  Aurajoen Uinti                   
Aron Uggeldal  2007    52          58.18   
  Kimito Sportforening                   
Romeo Manner  2008              DSQ   
  Aurajoen Uinti  44.53                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
Laji 8, 50m PU P12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jari Schwarte  1990    522          27.07   
  Cetus Espoo  26.23                 
Verneri Lehtovaara  2004    491          27.63   
  Salon Uimarit  26.67                 
Otto Sormunen  2002    477          27.89   
  Cetus Espoo  27.12                 
Miika Nordblad  1991    475          27.93   
  Aurajoen Uinti                   
Roni Severinkangas  2003    449          28.46   
  Cetus Espoo  28.05                 
Alexander Malyshkov  2004    409          29.36   
  Salon Uimarit  28.51                 
Egor Malyshkov  2003    332          31.47   
  Salon Uimarit  30.77                 
Aaro Törnström  2006    291          32.87   
  Raision Urheilijat  32.22                 
Emil Ekholm  2002    291          32.88   
  Ekenäs Simsällskap                   
10  Joona Pohjola  2004    288          33.00   
  Salon Uimarit  31.30                 
11  Rasmus Rauhala  2004    225          35.80   
  Uimaseura Kaarina  35.37                 
12  Matias Saarinen  2006    219          36.15   
  Salon Uimarit  35.78                 
13  Leevi Jalava  2004    193          37.68   
  Swimming Team Rauma  38.38                 
14  Matias Kotilainen  2006    190          37.91   
  Salon Uimarit  35.99                 
15  Ebbe Karlsson  2005    151          40.89   
  Kimito Sportforening  42.00                 
16  Aaron Hannula  2005    124          43.67   
  Uimaseura Kaarina  46.11                 
17  Kristian Raski  2006    116          44.65   
  Aurajoen Uinti  1:01.57                 
Joonatan Hietarinne  2006              DSQ   
  Salon Uimarit  40.34                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  14:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner