Resultater for Kevätkisat 2019 Salo
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kevätkisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 16:57 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 22, 50m RU P11, M, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Kaapo Tuomainen | 2008 | 173 | 45.25 | ||||||
Salon Uimarit | 44.03 | |||||||||
2 | Romeo Manner | 2008 | 128 | 50.05 | ||||||
Aurajoen Uinti | 50.93 | |||||||||
3 | Erik Constable | 2008 | 127 | 50.15 | ||||||
Aurajoen Uinti | 54.74 | |||||||||
4 | Max Kulmala | 2008 | 108 | 52.99 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 55.61 | |||||||||
5 | Ian Gonzalez Caton | 2008 | 103 | 53.75 | ||||||
Aurajoen Uinti | 55.72 | |||||||||
6 | Veeti Elonen | 2009 | 93 | 55.54 | ||||||
Swimming Team Rauma | 56.00 | |||||||||
7 | Oiva Saarinen | 2008 | 93 | 55.66 | ||||||
Aurajoen Uinti | 57.67 | |||||||||
8 | Olli Vanne | 2009 | 90 | 56.34 | ||||||
Swimming Team Rauma | 57.97 | |||||||||
9 | Onni Virtanen | 2008 | 81 | 58.18 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
9 | Veeti Jalava | 2009 | 81 | 58.18 | ||||||
Swimming Team Rauma | 59.25 | |||||||||
11 | Topi Heinonen | 2008 | 76 | 59.42 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 59.76 | |||||||||
12 | Santeri Alanto | 2008 | 74 | 59.92 | ||||||
Salon Uimarit | 1:00.13 | |||||||||
13 | Miro Järvinen | 2008 | 74 | 1:00.14 | ||||||
Salon Uimarit | 1:04.72 | |||||||||
14 | Vilho Haikonen | 2009 | 73 | 1:00.17 | ||||||
Salon Uimarit | 1:02.31 | |||||||||
15 | Matvei Chekhonin | 2009 | 51 | 1:07.99 | ||||||
Swimming Team Rauma | ||||||||||
16 | Eeli Mikkonen | 2009 | 51 | 1:08.08 | ||||||
Swimming Team Rauma | ||||||||||
17 | Jonas Saari | 2008 | 45 | 1:10.70 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
18 | Eemeli Havia | 2010 | 41 | 1:12.73 | ||||||
Salon Uimarit | 1:12.11 | |||||||||
19 | Eetu Ääri | 2010 | 39 | 1:14.00 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 1:31.14 | |||||||||
- | Frans Meller | 2010 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen) | ||||||||||
Laji 22, 50m RU P11, M, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Eerikki Rutanen | 1972 | 461 | 32.68 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 31.62 | |||||||||
2 | Alexander Huhtala | 2003 | 423 | 33.62 | ||||||
Cetus Espoo | 36.15 | |||||||||
3 | Alexander Malyshkov | 2004 | 405 | 34.12 | ||||||
Salon Uimarit | 33.10 | |||||||||
4 | Joona Pohjola | 2004 | 394 | 34.43 | ||||||
Salon Uimarit | 35.13 | |||||||||
5 | Miika Nurminen | 2005 | 307 | 37.39 | ||||||
Salon Uimarit | 40.18 | |||||||||
6 | Oliver Priimägi | 2005 | 288 | 38.22 | ||||||
Someron Esa | 39.70 | |||||||||
7 | Aku Hyrsylä | 2003 | 266 | 39.26 | ||||||
Salon Uimarit | 42.14 | |||||||||
8 | Nuutti Vienonen | 2005 | 255 | 39.81 | ||||||
Salon Uimarit | 42.15 | |||||||||
9 | Max Yli-Salomäki | 2006 | 186 | 44.22 | ||||||
Aurajoen Uinti | 47.17 | |||||||||
10 | Ebbe Karlsson | 2005 | 156 | 46.88 | ||||||
Kimito Sportforening | ||||||||||
11 | Kalle Yli-Jama | 2006 | 137 | 48.90 | ||||||
Salon Uimarit | 47.53 | |||||||||
12 | Samuel Revo | 2006 | 96 | 55.14 | ||||||
Someron Esa | 52.85 | |||||||||
13 | Adrian Uggeldal | 2005 | 90 | 56.18 | ||||||
Kimito Sportforening | ||||||||||
14 | Ahti Nikkari | 2007 | 82 | 58.07 | ||||||
Kimito Sportforening | 57.74 | |||||||||
- | Joonatan Davie | 2006 | DSQ | 25m | ||||||
Aurajoen Uinti | ||||||||||
SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 16:57 |