2019-09-20   05:35:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 21 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  16:53   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 21, 50m RU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Kanervo  2009    143          55.07   
  Uimaseura Kaarina  53.71                 
Elsa Ailanen  2009    101          1:01.66   
  Swimming Team Rauma  1:00.60                 
Ella Ääri  2011    34          1:28.68   
  Uimaseura Kaarina  1:29.59                 
Amelie Halkosaari  2009              DSQ   
  Aurajoen Uinti                   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
Elsa Constable  2009              DSQ  50 
  Aurajoen Uinti  54.38                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
Emma Laaksonen  2009              DSQ  50m 
  Salon Uimarit                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 21, 50m RU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cindy Palm  2003    578          34.57   
  Cetus Espoo  33.27                 
Aino Kontiainen  2002    525          35.69   
  Uinti Hyvinkää  35.08                 
Kiia Metsäkonkola  2005    525          35.69   
  Salon Uimarit  35.83                 
Anu Tolvanen  1982    470          37.04   
  Aurajoen Uinti  37.67                 
Dina Sadojevic Jelacik  2004    426          38.25   
  Cetus Espoo  38.37                 
Inari Laaksonen  2002    411          38.72   
  Swimming Team Rauma  39.64                 
Mirelle Hirsiniemi  2007    368          40.16   
  Aurajoen Uinti  40.05                 
Emma Nieminen  2005    357          40.58   
  Aurajoen Uinti  38.93                 
Ronja Vilska  2006    356          40.62   
  Aurajoen Uinti  41.17                 
10  Malva Salmelin  2006    338          41.33   
  Salon Uimarit  39.89                 
11  Essi Pyykkö  2006    335          41.43   
  Salon Uimarit  42.94                 
12  Diana Raduly Baka  2006    314          42.33   
  Salon Uimarit  41.44                 
13  Linnea Koski  2007    259          45.13   
  Aurajoen Uinti  45.69                 
14  Rahma Ezzat  2007    246          45.93   
  Aurajoen Uinti  46.99                 
15  Sara Elomäki  2006    243          46.10   
  Aurajoen Uinti  46.73                 
16  Aino Norrdal  2006    213          48.20   
  Uimaseura Kaarina  48.17                 
17  Elin Nordgren  2006    208          48.57   
  Kimito Sportforening  49.16                 
18  Kerstin Rehnström  1957    201          49.10   
  Ekenäs Simsällskap  49.78                 
19  Mandi Hämäläinen  2006    144          54.93   
  Uimaseura Kaarina  55.69                 
20  Martta Lehtinen  2007    99          1:02.06   
  Salon Uimarit                   
Vilma Manninen  2005              DNS   
  Salon Uimarit                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  16:53 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner