Results for Kevätkisat 2019 Salo
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session 1
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Kevätkisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 15:51 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 15, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Aada Kanervo | 2009 | 101 | 55.03 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 53.63 | |||||||||
2 | Ella Ääri | 2011 | 94 | 56.36 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 59.42 | |||||||||
3 | Emma Laaksonen | 2009 | 73 | 1:01.31 | ||||||
Salon Uimarit | 1:05.65 | |||||||||
Laji 15, 50m SU T10, N, Loppukilpailut 11 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Hilla Kortetjärvi | 1996 | 682 | 29.19 | ||||||
Aboa Watersports | 28.65 | |||||||||
2 | Saana Yritys | 2003 | 597 | 30.52 | ||||||
Uinti Hyvinkää | 30.42 | |||||||||
3 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 490 | 32.59 | ||||||
Cetus Espoo | 32.61 | |||||||||
4 | Ciara Wacklin | 2004 | 454 | 33.42 | ||||||
Cetus Espoo | 33.65 | |||||||||
5 | Heidi Javanainen | 2003 | 435 | 33.91 | ||||||
Swimming Team Rauma | 33.79 | |||||||||
6 | Sini Heikkilä | 2003 | 404 | 34.75 | ||||||
Salon Uimarit | 34.01 | |||||||||
7 | Anu Ilander | 1968 | 400 | 34.86 | ||||||
Helsingfors Simsällskap | 35.29 | |||||||||
8 | Maria Muukkonen | 1986 | 394 | 35.05 | ||||||
Aurajoen Uinti | 35.35 | |||||||||
9 | Mirelle Hirsiniemi | 2007 | 388 | 35.21 | ||||||
Aurajoen Uinti | 34.65 | |||||||||
10 | Fiia Pyykkö | 2001 | 373 | 35.68 | ||||||
Salon Uimarit | 35.28 | |||||||||
11 | Cindy Palm | 2003 | 363 | 36.02 | ||||||
Cetus Espoo | 34.71 | |||||||||
12 | Veera Ele | 2006 | 318 | 37.63 | ||||||
Aurajoen Uinti | 37.84 | |||||||||
13 | Milla Järvenpää | 2004 | 306 | 38.12 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 39.06 | |||||||||
14 | Malva Salmelin | 2006 | 304 | 38.20 | ||||||
Salon Uimarit | 39.32 | |||||||||
15 | Linnea Koski | 2007 | 297 | 38.50 | ||||||
Aurajoen Uinti | 39.19 | |||||||||
16 | Kerttu Heinä | 2006 | 267 | 39.90 | ||||||
Salon Uimarit | 39.86 | |||||||||
17 | Miisa Järvinen | 2007 | 262 | 40.13 | ||||||
Aurajoen Uinti | 39.56 | |||||||||
18 | Maikki Hämäläinen | 2006 | 250 | 40.78 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 41.97 | |||||||||
19 | Essi Pyykkö | 2006 | 243 | 41.16 | ||||||
Salon Uimarit | 40.98 | |||||||||
20 | Sonja Heikkilä | 2006 | 202 | 43.80 | ||||||
Salon Uimarit | 43.59 | |||||||||
21 | Mandi Hämäläinen | 2006 | 146 | 48.72 | ||||||
Uimaseura Kaarina | 49.70 | |||||||||
22 | Josefiina Björklöf | 2008 | 127 | 51.05 | ||||||
Swimming Team Rauma | 55.22 | |||||||||
23 | Martta Lehtinen | 2007 | 74 | 1:01.09 | ||||||
Salon Uimarit | ||||||||||
- | Diana Seiger | 2003 | DNF | |||||||
Cetus Espoo | 33.27 | |||||||||
- | Helmi Haverinen | 2004 | DNF | |||||||
Cetus Espoo | 33.70 | |||||||||
- | Moona Mäkelä | 2008 | DSQ | |||||||
Salon Uimarit | 57.75 | |||||||||
SW 6.4 Käännös ei alkanut heti vatsalleen kääntymisen jälkeen | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 15:51 |