2019-09-20   05:34:35
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Kevätkisat 2019 Salo

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Kevätkisat 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Salo    Tulostusaika  13:27   
  Järjestäjä  Salon Uimarit ry         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 4X50m Vapaauinti Naiset, Loppukilpailut 0 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cetus Espoo 1  2003    553          1:53.55   
  Cetus Espoo                   
  Emilia Eloranta  1997      27.33        27.33   
  Ciara Wacklin  2004      29.71        57.04   
  Pinja Nieminen  2004      30.29        1:27.33   
  Dina Sadojevic Jelacik  2004      26.22        1:53.55   
                     
Uinti Hyvinkää  2002    497          1:57.70   
  Uinti Hyvinkää  1:58.52                 
  Taiga Yritys  2003      29.78        29.78   
  Aino Kontiainen  2002      30.69        1:00.47   
  Maria Yritys  2002      29.69        1:30.16   
  Saana Yritys  2003      27.54        1:57.70   
                     
Aurajoen Uinti Ladies  1980    495          1:57.88   
  Aurajoen Uinti  2:00.14                 
  Karine Gagnon  1985      30.34        30.34   
  Heidi Herlevi  1990      30.42        1:00.76   
  Anu Tolvanen  1982      29.92        1:30.68   
  Mari Ääri  1980      27.20        1:57.88   
                     
Cetus Espoo 2  1997    492          1:58.10   
  Cetus Espoo                   
  Julia Peltola  2003      29.88        29.88   
  Cindy Palm  2003      28.54        58.42   
  Diana Seiger  2003      28.41        1:26.83   
  Helmi Haverinen  2004      31.27        1:58.10   
                     
Swimming Team Rauma1  2002    459          2:00.86   
  Swimming Team Rauma  2:00.86                 
  Viola Penttilä  2004      28.73        28.73   
  Inari Laaksonen  2002      30.32        59.05   
  Sanni Jouppi  2004      31.54        1:30.59   
  Olivia Uusitorppa  2004      30.27        2:00.86   
                     
Huikeat Hämähäkkimiehet    329          2:15.06   
  Salon Uimarit                   
  Aliisa Soini  2007      30.86        30.86   
  Sara Suonio  2006      33.87        1:04.73   
  Aurora Änäkkälä  2007      34.55        1:39.28   
  Ronja Mäkelä  2005      35.78        2:15.06   
                     
Batman Ja Kumppanit    322          2:16.00   
  Salon Uimarit                   
  Roosa Tuomainen  2005      29.56        29.56   
  Malva Salmelin  2006      33.73        1:03.29   
  Sonja Heikkilä  2006      34.73        1:38.02   
  Matilda Saarinen  2008      37.98        2:16.00   
                     
Somat Hirviöt    307          2:18.14   
  Salon Uimarit                   
  Sini Heikkilä  2003      29.95        29.95   
  Kerttu Heinä  2006      31.20        1:01.15   
  Essi Pyykkö  2006      33.66        1:34.81   
  Emma Laaksonen  2009      43.33        2:18.14   
                     
Ripeät Rinssit    301          2:19.00   
  Salon Uimarit                   
  Kiia Metsäkonkola  2005      29.48        29.48   
  Vilma Manninen  2005      34.56        1:04.04   
  Sanni Tapio  2005      36.29        1:40.33   
  Ella Lindholm  2008      38.67        2:19.00   
                     
10  Swimming Team Rauma Team 2  2003    301          2:19.07   
  Swimming Team Rauma  2:21.18                 
  Heidi Javanainen  2003      32.37        32.37   
  Viivi Elonen  2008      36.82        1:09.19   
  Iisa Vanne  2008      36.59        1:45.78   
  Eerika Kivistö  2006      33.29        2:19.07   
                     
11  Team Teräsmiehet    295          2:20.04   
  Salon Uimarit                   
  Fiia Pyykkö  2001      29.47        29.47   
  Diana Raduly Baka  2006      31.71        1:01.18   
  Saima Peltonen  2007      34.56        1:35.74   
  Moona Mäkelä  2008      44.30        2:20.04   
                     
12  Swimming Team Rauma Team 3  2007    172          2:47.38   
  Swimming Team Rauma                   
  Inka Ailanen  2007      39.00        39.00   
  Elsa Ailanen  2009      44.27        1:23.27   
  Josefiina Björklöf  2008      44.90        2:08.17   
  Siiri Simula  2008      39.21        2:47.38   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit  Tulostusaika  13:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner