2020-05-24   23:38:11
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Itäväylä-uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Itäväylä-uinnit    Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Porvoo    Tulostusaika  12:24   
  Järjestäjä  BS-PU         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Autio  2007    278  36.60  1:19.87  2:10.10    2:47.79   
  Uimaseura Aquila  2:53.35                 
                     
Nikita Rantsev  2007    206  40.67  1:26.96  2:22.40    3:05.45   
  Uimaseura Helsinki  3:10.72                 
                     
Artemi Tsinjonnõi  2008    199  44.20  1:32.91  2:24.09    3:07.67   
  Cetus Espoo  3:06.81                 
                     
Roope Liimatainen  2007    193  43.78  1:29.61  2:28.22    3:09.56   
  Cetus Espoo  3:19.56                 
                     
Lenni Syvänen  2007    188  44.51  1:29.75  2:30.02    3:11.30   
  Cetus Espoo  3:20.27                 
                     
Matti Klümper  2008    171  44.82  1:36.55  2:31.91    3:17.43   
  Cetus Espoo  3:22.73                 
                     
Tommi Mosconi  2008    163  46.97  1:38.70  2:36.37    3:20.61   
  Cetus Espoo  3:22.93                 
                     
Frans Nyström  2008    153  43.44  1:35.77  2:33.96    3:24.63   
  Borgå Simmare-Porvoon Uimarit                   
                     
Patrik Ventus  2007    132  50.25  1:46.79  2:46.54    3:35.11   
  Simmis Grani  3:49.39                 
                     
 
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aleksandr Vysotskiy  2006    302  35.59  1:18.66  2:07.16    2:43.33   
  ORCA Helsinki  2:45.32                 
                     
André Salmi  2006    232  37.44  1:25.20  2:17.22    2:58.30   
  Simmis Grani  3:05.08                 
                     
 
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Cederberg  2003    320  34.59  1:15.35  2:01.92    2:40.24   
  Järvenpään Uintiklubi  2:50.90                 
                     
Yufei Meng  2004    320  35.01  1:14.73  2:03.20    2:40.25   
  Simmis Grani  2:45.91                 
                     
Justus Holtari  2004    307  36.14  1:18.89  2:05.57    2:42.50   
  Cetus Espoo  2:50.86                 
                     
Nuutti Laitinen  2004    303  32.82  1:16.65  2:06.58    2:43.14   
  Cetus Espoo  2:46.53                 
                     
Mattias Janhunen  2003    142  47.35  1:40.96  2:43.57    3:30.05   
  Cetus Espoo  3:19.50                 
                     
Niko Silander  2003    131  49.35  1:43.91  2:47.34    3:35.64   
  Cetus Espoo  3:36.33                 
                     
 
Laji 1, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tero Matkaniemi  1972    409  30.71  1:08.24  1:50.24    2:27.63   
  Speedo Masters Finland C  2:25.43                 
                     
Henrik Purokoski  2002    173  43.01  1:30.39  2:29.67    3:16.38   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.10  Tulostuspäivämäärä  16 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit  Tulostusaika  12:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner