Tulokset Itäväylä-uinnit 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Itäväylä-uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Porvoo |
|
Tulostusaika |
13:18 |
|
|
Järjestäjä |
BS-PU |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Amos Mäkilä |
2007 |
|
143 |
43.03 |
|
|
|
1:32.53 |
|
|
Simmis Grani |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Nikita Rantsev |
2007 |
|
129 |
42.48 |
|
|
|
1:35.70 |
|
|
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
André Salmi |
2006 |
|
173 |
38.85 |
|
|
|
1:26.82 |
|
|
Simmis Grani |
1:27.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Isak Jatkola |
2003 |
|
381 |
30.44 |
|
|
|
1:06.77 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:06.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Ukko-Pekka Luomala |
2004 |
|
342 |
31.99 |
|
|
|
1:09.23 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:11.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Yufei Meng |
2004 |
|
273 |
36.52 |
|
|
|
1:14.62 |
|
|
Simmis Grani |
1:15.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Nuutti Laitinen |
2004 |
|
241 |
34.04 |
|
|
|
1:17.74 |
|
|
Cetus Espoo |
1:18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Lauri Cederberg |
2003 |
|
237 |
36.07 |
|
|
|
1:18.25 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:22.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 9, 100m Perhosuinti Miehet, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Benjamin Kangas |
2002 |
|
492 |
28.39 |
|
|
|
1:01.34 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kalle Hyttinen |
2001 |
|
404 |
30.20 |
|
|
|
1:05.51 |
|
|
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
1:07.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Mikael Koponen |
1986 |
|
381 |
30.65 |
|
|
|
1:06.80 |
|
|
Helsingin Uimarit |
1:02.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jerry Roine |
2002 |
|
290 |
33.15 |
|
|
|
1:13.17 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
1:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Juha Jernvall |
2000 |
|
284 |
31.75 |
|
|
|
1:13.69 |
|
|
Uimaseura Aquila |
1:11.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.10 |
Tulostuspäivämäärä |
16 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
Tulostusaika |
13:18 |
|