2020-07-16   17:46:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset TYR Vantaa Junior Meet 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

La ilta klo 16.00

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019    Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  17:19   
  Järjestäjä  Simmis Wanda         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  02 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 12, 200m RU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat 
Sponsori: Office Innovation Finland 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Samuel Halminen  2005  Helsingfors Simsällskap    40.14  1:24.90  2:10.19    2:54.32   
Serhat Kalin  2005  ORCA Helsinki    39.61  1:24.99  2:11.99    2:54.72   
Anton Kettunen  2005  Gladius Kirkkonummi    40.37  1:26.57  2:13.09    2:59.38   
Karl Markus Tennokese  2005  Ujumisklubi Briis    40.58  1:27.82  2:16.63    3:02.42   
Patrik Reiman  2005  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    43.10  1:30.12  2:18.54    3:04.44   
Eemil Reijonen  2005  Cetus Espoo    41.70  1:28.54  2:17.06    3:05.80   
Lauri-Pekka Pakomäki  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    43.68  1:32.97  2:23.21    3:10.65   
Risto Kallström  2006  Cetus Espoo    42.27  1:30.44  2:21.63    3:10.69   
Urho Käkelä  2005  Tuusulan Uimaseura    44.07  1:33.56  2:24.57    3:13.32   
10  Karl-Eerik Rooni  2006  Ujumisklubi Briis    46.82  1:39.49  2:31.78    3:22.05   
11  Kaspar Annus  2006  Ujumisklubi Briis    48.20  1:44.77  2:42.13    3:34.69   
12  Victor Nykvist  2007  Simmis Grani    49.84  1:46.71  2:43.70    3:38.78   
13  Frans Sandblom  2006  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku    51.92  1:50.72  2:47.93    3:40.05   
14  Tomas Lipponen  2005  Simmis Grani    51.02  1:48.37  2:47.16    3:43.75   
15  Niko Antman  2006  Gladius Kirkkonummi    50.11  1:48.85  2:50.86    3:49.25   
16  Noel Ehrlund  2007  Gladius Kirkkonummi    54.25  1:57.64  3:05.31    4:07.46   
                     
 
Laji 12, 200m RU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v 
Sponsori: Office Innovation Finland 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Joonas Maaranen  2004  Hyvinkään Uimaseura    38.65  1:22.24  2:05.33    2:46.89   
Onni Äijälä  2004  Hyvinkään Uimaseura    38.76  1:21.52  2:04.31    2:46.89   
Juuso Rahikainen  2003  Tuusulan Uimaseura    37.76  1:19.97  2:04.23    2:49.03   
Joona Kuitu  2004  Simmis Wanda    40.39  1:25.94  2:12.30    2:56.75   
Ukko-Pekka Luomala  2004  Järvenpään Uintiklubi    38.23  1:24.09  2:13.11    3:00.99   
Joona Saarnio  2004  Järvenpään Uintiklubi    42.12  1:30.25  2:19.47    3:07.50   
Tommi Myllynen  2004  Nurmijärven Uinti    44.80  1:34.97  2:26.33    3:12.51   
Aleksi Kauppinen  2003  Tuusulan Uimaseura    43.46  1:33.18  2:24.39    3:12.75   
Aleksi Rissanen  2004  Simmis Wanda    44.74  1:34.42  2:27.15    3:18.33   
10  Kaius Kulmala  2004  Simmis Grani    46.55  1:40.01  2:34.50    3:28.70   
11  Aleksandr Petukhov  2004  ORCA Helsinki    50.95  1:46.44  2:43.26    3:40.24   
                     
 
Laji 12, 200m RU P-14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v 
Sponsori: Office Innovation Finland 
 
 
Nimi  Synt  Seura    50m  100m  150m    Aika  Tila 











 
Jerry Roine  2002  Järvenpään Uintiklubi    39.32  1:21.84  2:04.99    2:47.49   
Heikki Väkeväinen  2002  Gladius Kirkkonummi    38.37  1:22.04  2:07.07    2:52.67   
Jiri Järvinen  2001  Swimming Jyväskylä    38.18  1:21.46  2:07.45    2:53.17   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  02 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda  Tulostusaika  17:19 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner