Results for TYR Vantaa Junior Meet 2019
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 14 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | TYR VANTAA JUNIOR MEET 2019 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Vantaa | Tulostusaika | 18:35 | |||
Järjestäjä | Simmis Wanda | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Laji 14, 100m SU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Vladimir Isaev | 2007 | Russia Madwave Swimming Club | 35.78 | 1:13.91 | |||||
2 | Mark Kellinsalmi | 2007 | Stadin Delfiinit | 38.90 | 1:21.30 | |||||
3 | Joonas Salk | 2007 | Ujumisklubi Briis | 40.89 | 1:23.64 | |||||
4 | Gregor Ilves | 2007 | Ujumisklubi Briis | 40.36 | 1:23.87 | |||||
5 | Daniel Kajava | 2007 | Vanders | 42.42 | 1:24.31 | |||||
6 | Mikhail Lipanov | 2007 | Russia Madwave Swimming Club | 42.77 | 1:27.47 | |||||
7 | Onni Rahkonen | 2007 | Simmis Grani | 43.47 | 1:27.51 | |||||
8 | Ralf Rändla | 2008 | Ujumisklubi Briis | 41.83 | 1:27.73 | |||||
9 | Ilja Belov | 2007 | Simmis Wanda | 42.30 | 1:28.04 | |||||
10 | Lauri Valtanen | 2007 | Simmis Wanda | 43.33 | 1:28.65 | |||||
11 | Ville-Veikko Luomala | 2007 | Järvenpään Uintiklubi | 42.46 | 1:28.68 | |||||
12 | Nikita Rantsev | 2007 | Uimaseura Helsinki | 42.85 | 1:29.50 | |||||
13 | Eelis Lummaa | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 43.46 | 1:30.06 | |||||
14 | Märt Lukas Marran | 2008 | Ujumisklubi Briis | 44.86 | 1:31.30 | |||||
15 | Juho Kallio | 2007 | Porin Uimaseura | 44.61 | 1:33.39 | |||||
16 | Amos Mäkilä | 2007 | Simmis Grani | 46.01 | 1:33.40 | |||||
17 | Ralf Rannamäe | 2008 | Ujumisklubi Briis | 46.07 | 1:35.64 | |||||
18 | Joona Korte | 2007 | Simmis Grani | 46.18 | 1:36.79 | |||||
19 | Joel Sulonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 46.80 | 1:37.20 | |||||
20 | Noel Ehrlund | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 47.72 | 1:37.79 | |||||
21 | Angelos Toledos | 2007 | Simmis Grani | 48.99 | 1:38.95 | |||||
22 | Leo Nieminen | 2007 | ORCA Helsinki | 49.37 | 1:40.69 | |||||
23 | Christian Edelman | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 47.77 | 1:41.03 | |||||
24 | Voitto Vuorenjuuri | 2007 | Gladius Kirkkonummi | 49.85 | 1:46.37 | |||||
25 | Niklas Honkanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 55.54 | 1:50.99 | |||||
26 | Danil Sulkonen | 2008 | ORCA Helsinki | 55.05 | 1:55.20 | |||||
27 | Roope Rantanen | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 57.55 | 1:56.98 | |||||
- | Arttu Kaskimies | 2008 | Gladius Kirkkonummi | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Jasper Lukas Pellervo Pihlava | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Lauri Kirjonen | 2007 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
- | Matias Rauhala | 2008 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | DSQ | ||||||
SW 6.2 Uintia vatsallaan | ||||||||||
Laji 14, 100m SU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 13 - 14 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Aaron Pirinen | 2005 | Järvenpään Uintiklubi | 35.02 | 1:12.23 | |||||
2 | Aapo Tuhkanen | 2005 | Tuusulan Uimaseura | 35.94 | 1:14.17 | |||||
3 | Juho Törmä | 2005 | Porin Uimaseura | 35.98 | 1:15.41 | |||||
4 | Jimi Kojo | 2005 | Uimaseura Aquila | 37.09 | 1:16.26 | |||||
5 | Boris Minkovski | 2006 | Cetus Espoo | 36.52 | 1:16.62 | |||||
6 | Aleksandr Sapogov | 2005 | Russia Madwave Swimming Club | 36.45 | 1:16.83 | |||||
7 | Kenneth Jogis | 2006 | Ujumisklubi Briis | 37.98 | 1:17.32 | |||||
8 | Aleksanteri Nissinen | 2005 | Swimming Jyväskylä | 37.17 | 1:17.60 | |||||
9 | Tomi Silander | 2006 | Cetus Espoo | 39.04 | 1:21.75 | |||||
10 | Mairo Muidre | 2005 | Ujumisklubi Briis | 39.28 | 1:23.22 | |||||
11 | Kasper Kainonen | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 40.11 | 1:23.78 | |||||
12 | Johan Hujanen | 2006 | Simmis Grani | 40.85 | 1:23.89 | |||||
13 | Aarne Laurila | 2006 | Cetus Espoo | 40.90 | 1:23.92 | |||||
14 | Ricco Poldveer | 2006 | Ujumisklubi Briis | 39.48 | 1:23.98 | |||||
15 | Eeli Partanen | 2005 | Cetus Espoo | 40.67 | 1:23.99 | |||||
16 | Lauri-Pekka Pakomäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.25 | 1:24.25 | |||||
17 | Veeti Valdolin | 2005 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 41.28 | 1:24.94 | |||||
18 | Onni Lehtimäki | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 42.08 | 1:25.14 | |||||
19 | Santeri Holmberg | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 43.05 | 1:27.89 | |||||
20 | Tomas Laine | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 44.05 | 1:28.93 | |||||
21 | Oscar Westerberg | 2005 | Cetus Espoo | 42.17 | 1:29.14 | |||||
22 | Benjamin Winqvist | 2006 | Cetus Espoo | 43.85 | 1:30.27 | |||||
23 | Luis Valero de la Iglesia | 2006 | Cetus Espoo | 44.19 | 1:30.53 | |||||
24 | Nikolas Ruotsalo | 2006 | Octopus Lohja | 45.23 | 1:31.79 | |||||
25 | Anton Ahonen | 2006 | Cetus Espoo | 44.55 | 1:32.33 | |||||
26 | Daniel Tapiovaara | 2006 | Helsingin Uimarit | 47.59 | 1:33.89 | |||||
27 | Jani Ekman | 2006 | Simmis Wanda | 45.29 | 1:34.02 | |||||
28 | Jasu Caspar Haapaniemi | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 45.25 | 1:35.76 | |||||
29 | Dilen Jalonen | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 45.25 | 1:36.34 | |||||
30 | Jooa Katavisto | 2006 | ORCA Helsinki | 49.35 | 1:42.21 | |||||
31 | Sampo Rahikainen | 2006 | Tuusulan Uimaseura | 48.56 | 1:42.36 | |||||
32 | Frans Sandblom | 2006 | Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | 50.74 | 1:42.67 | |||||
33 | Mike Hongisto | 2006 | Octopus Lohja | 50.19 | 1:42.77 | |||||
34 | Olli Surakka | 2005 | Simmis Wanda | 49.91 | 1:43.21 | |||||
35 | Ilmari Silventoinen | 2005 | Simmis Wanda | 53.36 | 1:53.07 | |||||
36 | Eemi Niskanen | 2006 | ORCA Helsinki | 57.57 | 1:58.66 | |||||
Laji 14, 100m SU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 15 - 16 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Endrik Einberg | 2004 | Ujumisklubi Briis | 34.42 | 1:10.01 | |||||
2 | Konsta Pekkala | 2003 | Simmis Wanda | 35.78 | 1:14.23 | |||||
3 | Aki Hakkarainen | 2003 | Simmis Wanda | 35.49 | 1:14.28 | |||||
4 | Veeti Salminen | 2004 | Simmis Wanda | 36.38 | 1:15.31 | |||||
5 | Matti Nätti | 2004 | Simmis Wanda | 37.38 | 1:17.93 | |||||
6 | Justus Holtari | 2004 | Cetus Espoo | 37.91 | 1:18.07 | |||||
7 | Nuutti Laitinen | 2004 | Cetus Espoo | 38.97 | 1:18.54 | |||||
8 | Yufei Meng | 2004 | Simmis Grani | 38.79 | 1:19.09 | |||||
9 | Martti Karesjoki | 2004 | Tuusulan Uimaseura | 37.76 | 1:19.40 | |||||
10 | Daniel Kabonen | 2004 | Simmis Wanda | 40.62 | 1:24.86 | |||||
11 | Miko Mikkola | 2004 | Simmis Wanda | 42.69 | 1:26.28 | |||||
12 | Sami Savolainen | 2004 | Nurmijärven Uinti | 45.91 | 1:33.57 | |||||
Laji 14, 100m SU P-12, 14, 16, 18, Loppukilpailut 17 - 18 v |
Sponsori: K.A. Löfgren Ky |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Benjamin Kangas | 2002 | Uimaseura Aquila | 32.61 | 1:08.37 | |||||
2 | Aarne Myllynen | 2002 | Järvenpään Uintiklubi | 33.63 | 1:11.54 | |||||
3 | Kasper Nyman | 2001 | Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 34.80 | 1:13.70 | |||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 maaliskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Simmis Wanda | Tulostusaika | 18:35 |