Tulokset Speedo Carnival
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspäivämäärä | 02 helmikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 20:02 | |||
Järjestäjä | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 02 helmikuu 2019 |
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 12 - 13 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Louna Kasvio | 2006 | 478 | 33.63 | 1:11.12 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:11.82 | |||||||||
2 | Dominika Stalinskaja | 2007 | 407 | 35.34 | 1:15.05 | |||||
Cetus Espoo | 1:20.74 | |||||||||
3 | Janina Granberg | 2006 | 360 | 34.82 | 1:18.21 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:15.44 | |||||||||
4 | Anna Salo | 2007 | 345 | 37.92 | 1:19.31 | |||||
Cetus Espoo | 1:25.14 | |||||||||
5 | Jenni Korkeamäki | 2007 | 324 | 36.78 | 1:21.00 | |||||
Cetus Espoo | 1:18.86 | |||||||||
6 | Enna Äyrämöinen | 2007 | 319 | 36.95 | 1:21.43 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.59 | |||||||||
7 | Ariel Julienne Jämsen | 2006 | 302 | 38.29 | 1:22.89 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:25.73 | |||||||||
8 | Lily Päivänen | 2006 | 298 | 39.03 | 1:23.29 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:27.89 | |||||||||
9 | Anita Mäkinen | 2007 | 283 | 37.57 | 1:24.69 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:28.38 | |||||||||
10 | Iina Ekholm | 2007 | 281 | 38.72 | 1:24.88 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:26.78 | |||||||||
11 | Milla Kiviranta | 2006 | 268 | 39.75 | 1:26.23 | |||||
Vanders | 1:26.68 | |||||||||
12 | Hilda Kupila | 2006 | 261 | 38.77 | 1:27.03 | |||||
Vanders | 1:29.44 | |||||||||
13 | Ellen Lindell | 2007 | 247 | 38.85 | 1:28.65 | |||||
Cetus Espoo | 1:24.15 | |||||||||
14 | Sofia Oksa | 2007 | 227 | 40.51 | 1:31.11 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:31.57 | |||||||||
15 | Petra Nieminen | 2007 | 212 | 39.93 | 1:33.21 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.62 | |||||||||
16 | Matilda Leppänen | 2007 | 210 | 41.32 | 1:33.50 | |||||
Cetus Espoo | 1:30.44 | |||||||||
17 | Ella Kalliokari | 2006 | 207 | 43.21 | 1:34.05 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.78 | |||||||||
18 | Minni Kinnunen | 2006 | 205 | 43.21 | 1:34.25 | |||||
Vanders | 1:37.87 | |||||||||
19 | Milka Marjakaarto | 2007 | 194 | 42.03 | 1:36.07 | |||||
Cetus Espoo | 1:36.27 | |||||||||
20 | Ida Paaskoski | 2007 | 178 | 46.95 | 1:38.91 | |||||
Cetus Espoo | 1:41.93 | |||||||||
21 | Ninja Brelo | 2006 | 170 | 44.62 | 1:40.29 | |||||
Cetus Espoo | 1:42.73 | |||||||||
22 | Vuokko Larjomaa | 2007 | 165 | 46.53 | 1:41.29 | |||||
Cetus Espoo | 1:47.53 | |||||||||
23 | Peppi Virokannas | 2006 | 144 | 48.31 | 1:46.03 | |||||
ORCA Helsinki | 1:52.58 | |||||||||
Laji 24, 100m Perhosuinti Tytöt, Loppukilpailut 14 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Lotta Pälsi | 2004 | 616 | 30.65 | 1:05.37 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:05.19 | |||||||||
2 | Greta Beszteri | 2004 | 515 | 32.19 | 1:09.41 | |||||
Cetus Espoo | 1:10.58 | |||||||||
3 | Saga Jatkola | 2004 | 496 | 32.64 | 1:10.26 | |||||
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit | 1:08.42 | |||||||||
4 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 466 | 32.10 | 1:11.75 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.87 | |||||||||
5 | Ada Hakkarainen | 2005 | 452 | 33.23 | 1:12.45 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:10.83 | |||||||||
6 | Lumi Rossi | 2005 | 450 | 32.99 | 1:12.57 | |||||
Cetus Espoo | 1:11.79 | |||||||||
7 | Anna Mattila | 2004 | 444 | 33.90 | 1:12.92 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:10.64 | |||||||||
8 | Saga Kovanen | 2004 | 442 | 34.44 | 1:13.00 | |||||
Cetus Espoo | 1:10.29 | |||||||||
9 | Helmi Lehtonen | 2004 | 426 | 33.04 | 1:13.94 | |||||
Järvenpään Uintiklubi | 1:16.91 | |||||||||
10 | Liilia Tõnisson | 2004 | 407 | 34.86 | 1:15.04 | |||||
Kalevi Ujumiskool | 1:17.13 | |||||||||
11 | Inka Vahtola | 2005 | 404 | 34.31 | 1:15.23 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.19 | |||||||||
12 | Milla Strandberg | 2005 | 400 | 35.56 | 1:15.49 | |||||
Vanders | 1:15.01 | |||||||||
13 | Maija Hinkkala | 2005 | 396 | 35.23 | 1:15.71 | |||||
Riihimäen Uimaseura | 1:16.99 | |||||||||
14 | Essi Ahvenainen | 2005 | 375 | 33.78 | 1:17.14 | |||||
Vanders | 1:11.23 | |||||||||
15 | Sofia Rinne | 2005 | 359 | 35.77 | 1:18.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:17.17 | |||||||||
16 | Vlada Guljajeva | 2004 | 352 | 33.55 | 1:18.79 | |||||
Hyvinkään Uimaseura | 1:26.72 | |||||||||
17 | Kaarina Rihte | 2005 | 326 | 36.39 | 1:20.83 | |||||
Cetus Espoo | 1:17.30 | |||||||||
18 | Veera Korsoff | 2005 | 284 | 38.05 | 1:24.57 | |||||
Helsingfors Simsällskap | 1:17.55 | |||||||||
19 | Rina Rantanen | 2005 | 243 | 39.98 | 1:29.16 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.48 | |||||||||
20 | Ronja Ristevirta | 2005 | 203 | 44.09 | 1:34.53 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
21 | Linda Ilonen | 2004 | 197 | 41.95 | 1:35.47 | |||||
Cetus Espoo | 1:29.06 | |||||||||
22 | Marikki Vuorisalo | 2005 | 178 | 43.41 | 1:38.79 | |||||
Nummelan Kisaajat | 1:43.81 | |||||||||
23 | Siiri Päivärinta | 2005 | 173 | 43.24 | 1:39.80 | |||||
Cetus Espoo | 1:55.21 | |||||||||
24 | Silvia Lindqvist | 2005 | 165 | 45.61 | 1:41.32 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
25 | Emma Autio | 2005 | 151 | 46.82 | 1:44.31 | |||||
Cetus Espoo | 1:40.16 | |||||||||
- | Jutta Jauhiainen | 2004 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | 1:15.40 | |||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 02 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 20:02 |