Results for Speedo Carnival
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 20 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Speedo Carnival | Tulostuspivmr | 02 helmikuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:07 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 50m | |||||
Kilpailupivmr | 02 helmikuu 2019 |
Laji 20, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Venla Hoffren | 2009 | 163 | 53.91 | ||||||
Simmis Wanda | 54.30 | |||||||||
2 | Vilma Pivrinta | 2009 | 162 | 54.03 | ||||||
Cetus Espoo | 55.19 | |||||||||
3 | Nea Hellsten | 2009 | 156 | 54.70 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:00.07 | |||||||||
4 | Viktoria Tuominen | 2010 | 151 | 55.36 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:05.54 | |||||||||
5 | Veera Tawast | 2009 | 150 | 55.44 | ||||||
Simmis Grani | 1:00.68 | |||||||||
6 | Lotta Jokinen | 2009 | 138 | 57.01 | ||||||
Simmis Wanda | 56.49 | |||||||||
7 | Helmi Oksa | 2009 | 133 | 57.64 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 57.78 | |||||||||
8 | Alisa Myllykoski | 2009 | 133 | 57.74 | ||||||
Simmis Wanda | 59.63 | |||||||||
9 | Aino Hakkarainen | 2009 | 126 | 58.71 | ||||||
Helsingfors Simsllskap | 59.94 | |||||||||
10 | Elsa Idman | 2009 | 123 | 59.26 | ||||||
Cetus Espoo | 59.41 | |||||||||
11 | Alma Mnttri | 2009 | 110 | 1:01.45 | ||||||
Cetus Espoo | 59.13 | |||||||||
12 | Elsa Mnttri | 2009 | 108 | 1:01.78 | ||||||
Cetus Espoo | 1:00.37 | |||||||||
13 | Emmi Sintonen | 2009 | 102 | 1:03.06 | ||||||
Simmis Grani | 1:11.09 | |||||||||
14 | Aada Tuononen | 2009 | 91 | 1:05.35 | ||||||
Cetus Espoo | 1:05.97 | |||||||||
Laji 20, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Linnea Heikkil | 2008 | 314 | 43.36 | ||||||
Simmis Grani | 43.35 | |||||||||
2 | Susanne Hein | 2008 | 158 | 54.48 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | 58.14 | |||||||||
3 | Olga Kaiser | 2008 | 142 | 56.44 | ||||||
ORCA Helsinki | 57.57 | |||||||||
4 | Raakel Rihte | 2008 | 108 | 1:01.89 | ||||||
Cetus Espoo | 1:11.82 | |||||||||
5 | Iiris Pajamo | 2008 | 104 | 1:02.58 | ||||||
Simmis Wanda | 1:02.41 | |||||||||
Laji 20, 50m Rintauinti Tytt, Loppukilpailut 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jenni Korkeamki | 2007 | 416 | 39.48 | ||||||
Cetus Espoo | 40.16 | |||||||||
2 | Matilda Leppnen | 2007 | 407 | 39.77 | ||||||
Cetus Espoo | 40.04 | |||||||||
3 | Emma Tissari | 2007 | 331 | 42.61 | ||||||
Nurmijrven Uinti | 46.31 | |||||||||
4 | Iida Tawast | 2007 | 304 | 43.82 | ||||||
Simmis Grani | 44.20 | |||||||||
5 | Aino Kuokkanen | 2007 | 243 | 47.21 | ||||||
Simmis Grani | 49.16 | |||||||||
6 | Enna yrminen | 2007 | 237 | 47.59 | ||||||
Cetus Espoo | 52.00 | |||||||||
7 | Lybov Shumeylo | 2007 | 192 | 51.09 | ||||||
Cetus Espoo | 52.02 | |||||||||
8 | Silvia Koskela | 2007 | 174 | 52.80 | ||||||
Jrvenpn Uintiklubi | 51.83 | |||||||||
9 | Nea Viln | 2007 | 156 | 54.66 | ||||||
Simmis Wanda | 55.41 | |||||||||
10 | Saana Harjuoja | 2007 | 151 | 55.30 | ||||||
Cetus Espoo | 54.14 | |||||||||
11 | Valeriia Timonina | 2007 | 147 | 55.76 | ||||||
Cetus Espoo | 56.09 | |||||||||
12 | Iida Pakarinen | 2007 | 116 | 1:00.28 | ||||||
Cetus Espoo | 56.69 | |||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 02 helmikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:07 |