Results for Ica Kvantum 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inofficiella resultat |
|
|
Efter 3 av 3 heat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Arrangör: |
Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 24 nov 2019 till den 24 nov 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 1, 100m Medley Damer 10-11 år - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Heikman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
277 |
1:26.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ella Gjälby |
2008 |
Simklubben Ena |
|
244 |
1:30.40 |
+3.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aziza Osman |
2008 |
Simklubben Ena |
|
234 |
1:31.62 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Lepschi |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
230 |
1:32.16 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Saga Wallebring |
2008 |
Simklubben Ena |
|
212 |
1:34.73 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jonna Scholz |
2009 |
Strängnäs Simklubb |
|
207 |
1:35.38 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Sally Lindeman |
2008 |
Bålsta Simklubb |
|
|
1:39.30 |
+12.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Adele Bergman |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
177 |
1:40.53 |
+13.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Noelia Cypriansen |
2009 |
Upplands-Bro Simsällskap |
|
165 |
1:42.87 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Joline Englund |
2008 |
Trosabygdens Simsällskap |
|
161 |
1:43.73 |
+17.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Majken Olsson |
2008 |
Hellas Simklubb |
|
|
1:46.81 |
+20.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Kristina Bratt |
2008 |
Strängnäs Simklubb |
|
|
1:52.32 |
+25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Emilia Bakas |
2008 |
Simklubben Ena |
|
119 |
1:54.83 |
+28.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Tuva Bärgård |
2009 |
Simklubben Ena |
|
103 |
2:00.49 |
+33.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilda Götesson-cherman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Signe Backlund |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marta Fridman |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isolde Persson |
2009 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-11-24 09:52:03 |
Resultathantering: WinGrodan 2.4 |
Licensierad till: Bålsta Simklubb |
|
|
|
|
|
|