2020-05-27   00:59:42
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Madwave Challenge Tampere 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Mad Wave Challenge 2019    Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  19:52   
  Järjestäjä  TaTu Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  26 tammikuu 2019         
 
 
Laji 8, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 13 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Julius Schroderus  2006      41.10  1:24.63  2:08.99    2:49.65   
  Oulun Lohet                   
                     
Vili Niemi  2006      48.27  1:43.48  2:40.27    3:34.43   
  TaTu Tampere                   
                     
Miki Vierre  2006              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Miro Birkstedt  2004      33.11  1:09.25  1:46.38    2:23.20   
  TaTu Tampere  2:21.61                 
                     
Taavi Backman  2004      34.73  1:11.97  1:49.46    2:26.24   
  Lahden Uimaseura  2:20.92                 
                     
Samuel Sainio  2005      37.78  1:18.99  2:00.93    2:40.51   
  Uinti Tampere                   
                     
Juho Törmä  2005      36.45  1:17.23  2:00.13    2:41.19   
  Porin Uimaseura  2:44.80                 
                     
Oskar Tuominen  2004      37.54  1:19.80  2:02.77    2:43.51   
  Uinti Tampere  2:37.92                 
                     
Maksim Amosov  2005      38.03  1:22.62  2:07.66    2:49.24   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Nardi Gabriel Orenshtein  2005      37.49  1:19.53  2:05.45    2:50.20   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Konsta Kauppinen  2005      38.68  1:22.74  2:07.98    2:51.71   
  Joensuun Uimaseura                   
                     
Markus Popov  2005              DSQ   
  TaTu Tampere                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Akseli Hakala  2003      31.88  1:07.35  1:43.65    2:18.23   
  Uinti Tampere  2:16.38                 
                     
Elias Laine  2002      32.07  1:06.62  1:42.55    2:18.99   
  TaTu Tampere  2:10.81                 
                     
Marcus Forsel  2003      32.56  1:07.74  1:43.94    2:19.60   
  Helsingfors Simsällskap  2:12.64                 
                     
Eemeli Leinonen  2002      35.54  1:13.38  1:52.68    2:30.36   
  Uinti Tampere  2:22.95                 
                     
Petteri Lepola  2003      35.22  1:16.31  1:56.43    2:33.65   
  TaTu Tampere  2:40.24                 
                     
Urho Lyytinen  2003      35.12  1:14.35  1:54.82    2:34.09   
  Uinti Tampere  2:30.54                 
                     
Mio Harju  2002      35.75  1:15.93  1:57.08    2:36.80   
  TaTu Tampere  2:38.61                 
                     
Kasper Holopainen  2003      36.08  1:16.60  1:59.35    2:40.32   
  Nummelan Kisaajat  2:30.85                 
                     
Egor Malyshkov  2003      38.74  1:24.30  2:12.75    2:57.71   
  Salon Uimarit  2:45.62                 
                     
10  Topias Ojanen  2002      41.63  1:27.71  2:14.66    3:01.50   
  Riihimäen Uimaseura  2:55.55                 
                     
 
Laji 8, 200m Selkäuinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lauri Törmä  2000      34.30  1:12.23  1:50.93    2:29.42   
  Porin Uimaseura  2:26.61                 
                     
Jakob Sievers  2000              DNS   
  Uinti Tampere                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  26 tammikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  19:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner