2020-07-09   00:24:48
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Results for SuSvim Specialist 2019

Below are all results from the competition shown by session.

Leygarmorgun

Śrslit Kapping 8 (Finalur) - Viš stigum og millumtķšum
Śrslit Kapping 8 (Finalur) - Viš stigum og millumtķšum 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Stašur  Vįgur    Prentaš kl  12:42   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 8, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Rašf.  Heiti  Fųšiįr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tķš  Stųša 
  Felag  Tilm.tķš    Code             











 
Rókur Trygvason  2000    589  34.28  1:13.06  1:51.63    2:31.10   
  Ęgir Klaksvik  2:26.47                 
                     
Rani Jacobsen  2001    467  38.72  1:20.27  2:03.87    2:43.25   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:34.49                 
                     
Rśni Dahl  2004    395  38.68  1:21.79  2:06.94    2:52.59   
  Sušuroyar Svimjifelag  2:45.73                 
                     
Niklas Jógvan Arge  2004    350  38.87  1:26.11  2:11.78    2:59.74   
  Havnar Svimjifelag  2:58.95                 
                     
Pauli Jacobsen  2002    285  42.80  1:32.17  2:22.48    3:12.33   
  Havnar Svimjifelag  3:08.33                 
                     
Dįnjal Olsen  2004    283  44.75  1:34.23  2:24.98    3:12.80   
  Havnar Svimjifelag  3:30.20                 
                     
Frķši Dam Lindberg  2003    281  43.04  1:32.41  2:23.15    3:13.32   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Natanael A. Matras  2002    274  42.12  1:30.53  2:24.43    3:14.90   
  Ęgir Klaksvik  2:57.35                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    235  45.74  1:37.97  2:31.81    3:24.98   
  Havnar Svimjifelag  3:24.84                 
                     
10  Sķmun Kįrason Nilssen  2005    193  48.44  1:45.58  2:44.22    3:38.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Filip Hansen  2005    165  50.81  1:49.24  2:50.84    3:50.68   
  Svimjifelagiš Flot  3:32.16                 
                     
12  Įri Rasmussen Weihe  2005    156  51.84  1:53.18  2:55.45    3:54.97   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Markus Bįršarson  2005    135  54.21  1:58.41  3:04.69    4:06.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jógvan Jįkup Thomsen  2001              DNS   
  Svimjifelagiš Flot  2:49.50                 
                     
 
 

Stovnaš ķ WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Sušuroyar Svimjifelag  Prentaš kl  12:42 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner