2020-06-02   07:49:07
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland

Results for SuSvim Specialist 2019

Below are all results from the competition shown by session.

┌rslit Kapping 1 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 1 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  11:03   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 1, 800m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Vßr E. Eidesgaard  2001    626  1:06.18  2:17.66  3:29.39  4:40.98  9:26.52   
  Havnar Svimjifelag  9:09.34      5:52.91  7:04.56  8:15.99       
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    567  1:07.74  2:20.79  3:34.40  4:48.86  9:45.72   
  Havnar Svimjifelag  9:47.29      6:03.22  7:17.97  8:32.44       
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    504  1:11.70  2:28.02  3:45.23  5:02.77  10:09.08   
  Ăgir Klaksvik  9:46.04      6:19.80  7:37.21  8:53.74       
                     
Bj°rt A. Sigur­sson  2004    407  1:16.00  2:37.30  3:59.38  5:21.77  10:53.74   
  Ăgir Klaksvik  10:20.02      6:44.51  8:08.34  9:31.23       
                     
Jonna Joensen  2005    371  1:20.74  2:45.02  4:10.51  5:36.28  11:14.44   
  Ăgir Klaksvik  10:41.21      7:02.30  8:27.28  9:52.13       
                     
Sesilia Feilberg  2003    351  1:21.94  2:48.54  4:16.64  5:44.17  11:26.65   
  Ăgir Klaksvik  11:01.59      7:12.04  8:38.56  10:04.31       
                     
Bßra D. Nattestad  2004    277  1:24.40  2:58.30  4:33.06  6:08.86  12:23.15   
  Havnar Svimjifelag  12:37.80      7:42.75  9:19.06  10:53.01       
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  11:03 
 
┌rslit Kapping 2 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 2 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  11:27   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 2, 800m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m       











 
Johan N. Dam  2002    621  1:03.87  2:11.51  3:19.65  4:27.33  8:49.78   
  Havnar Svimjifelag  8:53.00      5:34.18  6:40.82  7:46.57       
                     
H°gni Hoydal Thomassen  2002    529  1:05.01  2:16.01  3:27.27  4:38.03  9:18.80   
  Havnar Svimjifelag  9:33.24      5:49.12  7:00.28  8:11.43       
                     
Natanael A. Matras  2002    387  1:09.82  2:27.71  3:48.59  5:10.41  10:19.98   
  Ăgir Klaksvik  10:40.16      6:30.57  7:49.65  9:07.35       
                     
Martin V. Sivertsen  2002    384  1:07.30  2:21.76  3:39.31  4:59.13  10:21.70   
  Ăgir Klaksvik  9:17.12      6:21.50  7:43.09  9:03.60       
                     
Heini Hansen  2003    382  1:09.70  2:29.66  3:50.26  5:11.20  10:22.76   
  Su­uroyar Svimjifelag  10:33.95      6:31.70  7:51.14  9:08.42       
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    309  1:14.72  2:36.84  4:01.85  5:27.96  11:08.07   
  Svimjifelagi­ Flot  10:10.26      6:54.56  8:21.01  9:47.55       
                     
SÝmun G. Nielsen  2005    297  1:16.92  2:43.58  4:10.70  5:37.27  11:17.55   
  Havnar Svimjifelag  11:07.08      7:04.60  8:30.72  9:55.72       
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  11:27 
 
┌rslit Kapping 3 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 3 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  11:43   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 3, 200m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Malan Jˇhansdˇttir  2004    371  36.05  1:18.86  2:05.74    2:49.40   
  Ăgir Klaksvik  2:37.07                 
                     
Jennř J. Petersen  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  3:40.06                 
                     
Kristina ═ Skßla  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  11:43 
 
┌rslit Kapping 4 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 4 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:20   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 4, 50m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇland Toftum  1998    645          25.96   
  Su­uroyar Svimjifelag  26.14                 
Rˇi Bech  2001    530          27.70   
  Su­uroyar Svimjifelag  27.60                 
Johan N. Dam  2002    456          29.13   
  Havnar Svimjifelag  28.29                 
Jˇnas L. Schiller  2003    417          30.02   
  Havnar Svimjifelag  32.11                 
Hans Jacob Hjelm  2003    364          31.39   
  Su­uroyar Svimjifelag  33.41                 
Jˇhannis Erlendsson  2003    363          31.44   
  Havnar Svimjifelag  33.80                 
Niklas Jˇgvan Arge  2004    362          31.45   
  Havnar Svimjifelag  34.04                 
Rani Jacobsen  2001    353          31.73   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.14                 
Jˇnas ┴ Bergi  2003    302          33.42   
  Ăgir Klaksvik  32.92                 
10  Brandur A. Matras  2003    290          33.87   
  Ăgir Klaksvik  34.97                 
11  Dßvid Gislason  2005    237          36.20   
  Havnar Svimjifelag  45.72                 
12  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    228          36.67   
  Su­uroyar Svimjifelag  38.39                 
13  Jßkup B˙ason  2005    226          36.81   
  Su­uroyar Svimjifelag  42.88                 
14  Heini M. Askham  2006    223          36.98   
  Ăgir Klaksvik  35.91                 
15  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    221          37.09   
  Ăgir Klaksvik  40.80                 
16  Pauli Jacobsen  2002    219          37.19   
  Havnar Svimjifelag  35.90                 
17  Lukas Bessason  2007    200          38.35   
  Svimjifelagi­ Flot  38.43                 
18  Isak Brisenfeldt  2006    198          38.44   
  Havnar Svimjifelag                   
19  Karl Joensen  2005    146          42.54   
  Svimjifelagi­ Flot  41.51                 
20  ┴ki Eliasen  2006    146          42.57   
  Havnar Svimjifelag                   
21  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    137          43.43   
  Svimjifelagi­ Flot  39.52                 
22  William Marius Samuelsen  2005    134          43.74   
  Havnar Svimjifelag  51.74                 
23  Filip Hansen  2005    111          46.60   
  Svimjifelagi­ Flot  45.49                 
24  Silas Dam Lindberg  2008    105          47.41   
  Havnar Svimjifelag                   
25  LÝggjas Joensen  2008    105          47.46   
  Svimjifelagi­ REYSTI  52.64                 
26  Teitur Winther  2005    92          49.61   
  Su­uroyar Svimjifelag  48.52                 
27  Jˇnathan S°rensen  2006    77          52.60   
  Su­uroyar Svimjifelag  55.14                 
28  Jˇannes Clementsen  2007    76          52.89   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:03.23                 
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Dßnjal Olsen  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag  33.13                 
Hanus Lydersen  2006              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik  45.77                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:20 
 
┌rslit Kapping 5 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 5 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:16   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 5, 100m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    688  31.87        1:05.81   
  Ăgir Klaksvik  1:03.01                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    573  34.28        1:09.94   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:09.68                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    541  34.35        1:11.29   
  Havnar Svimjifelag  1:08.80                 
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    503  35.19        1:13.02   
  Havnar Svimjifelag  1:10.50                 
                     
Emma Bruhn  2002    502  34.97        1:13.07   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:10.78                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    496  35.88        1:13.36   
  Havnar Svimjifelag  1:16.60                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    420  36.67        1:17.55   
  Havnar Svimjifelag  1:17.05                 
                     
Jonna Joensen  2005    409  37.20        1:18.25   
  Ăgir Klaksvik  1:16.15                 
                     
Elin Christiansen  2004    390  37.94        1:19.52   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:19.54                 
                     
10  Bj°rk L S°rensen  2004    319  40.76        1:24.96   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:28.28                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:16 
 
┌rslit Kapping 6 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 6 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:49   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 6, 200m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal Debess  2002    350  34.41  1:15.57  1:57.62    2:38.75   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:27.99                 
                     
William Hansen  2005    157  46.38  1:39.13  2:33.91    3:27.06   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:49 
 
┌rslit Kapping 7 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 7 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:28   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 7, 50m Bringusvimjing Kvinnu, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Emma Bruhn  2002    510          36.79   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.66                 
Nancy N. Dam  2005    430          38.94   
  Havnar Svimjifelag  39.37                 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    422          39.19   
  Ăgir Klaksvik  37.42                 
Lea Midjord  2002    392          40.17   
  Su­uroyar Svimjifelag  39.11                 
Petra A. Nielsen  2003    381          40.53   
  Su­uroyar Svimjifelag  38.31                 
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    380          40.59   
  Havnar Svimjifelag  41.28                 
Malan Jˇhansdˇttir  2004    369          40.96   
  Ăgir Klaksvik  39.56                 
SofÝa Toftegaard  2006    344          41.94   
  Ăgir Klaksvik  44.53                 
Elin Christiansen  2004    329          42.58   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.84                 
10  Bj°rt A. Sigur­sson  2004    322          42.87   
  Ăgir Klaksvik  43.74                 
11  Maria Suma Poulsen  2004    313          43.29   
  Havnar Svimjifelag  46.24                 
12  Birna Isholm  2006    302          43.80   
  Ăgir Klaksvik  44.26                 
13  Kristina K. Hansen  2003    250          46.64   
  Ăgir Klaksvik  48.24                 
14  Mirja Sˇlstein  2003    249          46.70   
  Ăgir Klaksvik  47.77                 
15  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    230          47.93   
  Ăgir Klaksvik  48.01                 
16  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    226          48.20   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    198          50.44   
  Havnar Svimjifelag  56.51                 
18  Lena R. Loburak  2007    191          51.01   
  Ăgir Klaksvik  51.49                 
19  Sophilia Wraae Mukisa  2006    189          51.15   
  Havnar Svimjifelag                   
20  Durita M. Askham  2008    172          52.79   
  Ăgir Klaksvik  53.55                 
Jennř J. Petersen  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  51.00                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  40.28                 
Lea Osberg H°jsted  2008              DSQ  Fleir firv. beins. 
  Ăgir Klaksvik  49.99                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:28 
 
┌rslit Kapping 8 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 8 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:42   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 8, 200m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    589  34.28  1:13.06  1:51.63    2:31.10   
  Ăgir Klaksvik  2:26.47                 
                     
Rani Jacobsen  2001    467  38.72  1:20.27  2:03.87    2:43.25   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:34.49                 
                     
R˙ni Dahl  2004    395  38.68  1:21.79  2:06.94    2:52.59   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:45.73                 
                     
Niklas Jˇgvan Arge  2004    350  38.87  1:26.11  2:11.78    2:59.74   
  Havnar Svimjifelag  2:58.95                 
                     
Pauli Jacobsen  2002    285  42.80  1:32.17  2:22.48    3:12.33   
  Havnar Svimjifelag  3:08.33                 
                     
Dßnjal Olsen  2004    283  44.75  1:34.23  2:24.98    3:12.80   
  Havnar Svimjifelag  3:30.20                 
                     
FrÝ­i Dam Lindberg  2003    281  43.04  1:32.41  2:23.15    3:13.32   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Natanael A. Matras  2002    274  42.12  1:30.53  2:24.43    3:14.90   
  Ăgir Klaksvik  2:57.35                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    235  45.74  1:37.97  2:31.81    3:24.98   
  Havnar Svimjifelag  3:24.84                 
                     
10  SÝmun Kßrason Nilssen  2005    193  48.44  1:45.58  2:44.22    3:38.99   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Filip Hansen  2005    165  50.81  1:49.24  2:50.84    3:50.68   
  Svimjifelagi­ Flot  3:32.16                 
                     
12  ┴ri Rasmussen Weihe  2005    156  51.84  1:53.18  2:55.45    3:54.97   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Markus Bßr­arson  2005    135  54.21  1:58.41  3:04.69    4:06.64   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001              DNS   
  Svimjifelagi­ Flot  2:49.50                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:42 
 
┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 9 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:55   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 9, 100m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    578  30.53        1:02.06   
  Ăgir Klaksvik  59.97                 
                     
Barbara Debes  2000    577  29.92        1:02.09   
  Ăgir Klaksvik  1:00.16                 
                     
Alisa Vestergňrd  2003    567  30.50        1:02.46   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:00.65                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    467  32.43        1:06.62   
  Havnar Svimjifelag  1:10.89                 
                     
Miriam Mortensen  2004    451  31.75        1:07.40   
  Havnar Svimjifelag  1:13.92                 
                     
Nancy N. Dam  2005    435  33.03        1:08.24   
  Havnar Svimjifelag  1:11.30                 
                     
Jonna Joensen  2005    431  32.19        1:08.43   
  Ăgir Klaksvik  1:04.34                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    429  32.23        1:08.51   
  Havnar Svimjifelag  1:07.24                 
                     
Maria Suma Poulsen  2004    422  32.97        1:08.90   
  Havnar Svimjifelag  1:13.76                 
                     
10  Sesilia Feilberg  2003    408  33.11        1:09.71   
  Ăgir Klaksvik  1:13.05                 
                     
11  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    352  34.63        1:13.23   
  Havnar Svimjifelag  1:10.82                 
                     
12  Birna Isholm  2006    342  36.10        1:13.93   
  Ăgir Klaksvik  1:10.62                 
                     
13  Annelisa Joensen  2003    339  34.83        1:14.13   
  Svimjifelagi­ REYSTI  1:13.41                 
                     
14  Bßra D. Nattestad  2004    315  34.77        1:15.99   
  Havnar Svimjifelag  1:15.00                 
                     
15  Bj°rk L S°rensen  2004    305  37.09        1:16.79   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:15.91                 
                     
16  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    284  35.96        1:18.62   
  Havnar Svimjifelag  1:26.47                 
                     
17  Lena R. Loburak  2007    264  38.21        1:20.51   
  Ăgir Klaksvik  1:22.61                 
                     
18  Sophilia Wraae Mukisa  2006    255  38.81        1:21.49   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
19  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    237  37.75        1:23.53   
  Havnar Svimjifelag  1:39.95                 
                     
Lea Osberg H°jsted  2008              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik  1:27.19                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:55 
 
┌rslit Kapping 10 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 10 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  12:58   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 10, 200m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Bartal E Eidesgaard  2003    581  28.60  58.99  1:30.55    2:02.22   
  Havnar Svimjifelag  2:02.04                 
                     
H°gni Hoydal Thomassen  2002    466  29.36  1:03.86  1:38.91    2:11.48   
  Havnar Svimjifelag  2:08.19                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    453  28.95  1:02.20  1:37.49    2:12.80   
  Ăgir Klaksvik  2:06.09                 
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    378  32.03  1:08.29  1:45.41    2:21.01   
  Havnar Svimjifelag  2:29.74                 
                     
Heini Hansen  2003    365  32.10  1:08.64  1:46.39    2:22.67   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:22.46                 
                     
SÝmun G. Nielsen  2005    328  33.71  1:11.83  1:51.40    2:27.90   
  Havnar Svimjifelag  2:39.24                 
                     
Dßvid Gislason  2005    248  35.44  1:16.58  1:59.83    2:42.28   
  Havnar Svimjifelag  3:05.60                 
                     
Teitur Winther  2005    209  38.11  1:21.15  2:07.04    2:51.85   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:50.25                 
                     
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    196  39.31  1:24.15  2:10.89    2:55.32   
  Svimjifelagi­ Flot  2:38.66                 
                     
10  Jˇni Janusarson Str°m  2006    163  37.64  1:24.78  2:15.75    3:06.40   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Silas Dam Lindberg  2008    131  47.37  1:40.13  2:32.46    3:20.36   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Heini Holm Jacobsen  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  12:58 
 
┌rslit Kapping 11 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 11 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:53   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 11, 400m Blanda­ Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Martin V. Sivertsen  2002    377  1:12.84  2:41.91  4:23.13    5:37.42   
  Ăgir Klaksvik  5:20.08                 
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    353  1:20.42  2:50.73  4:27.19    5:44.75   
  Svimjifelagi­ Flot  5:24.90                 
                     
Johan N. Dam  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag  5:25.60                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:53 
 
┌rslit Kapping 12 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 12 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:54   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 12, 400m Blanda­ Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Vßr E. Eidesgaard  2001    641  1:09.02  2:27.76  3:59.93    5:08.84   
  Havnar Svimjifelag  5:07.37                 
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    540  1:13.27  2:38.98  4:11.63    5:27.02   
  Ăgir Klaksvik  5:18.94                 
                     
Bj°rt A. Sigur­sson  2004    403  1:27.12  2:59.12  4:41.83    6:00.37   
  Ăgir Klaksvik  5:37.83                 
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    395    2:53.96  4:41.62    6:02.89   
  Ăgir Klaksvik  6:08.79                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:54 
 
┌rslit Kapping 13 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 13 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:54   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 13, 200m Firvald Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Johan N. Dam  2002    478  31.18  1:07.98  1:44.89    2:22.53   
  Havnar Svimjifelag  2:18.31                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    235  37.21  1:23.66  2:10.53    3:00.66   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:59.87                 
                     
Dßnjal Olsen  2004    209  39.32  1:28.19  2:19.03    3:07.66   
  Havnar Svimjifelag  2:58.58                 
                     
Karl Joensen  2005    141  46.18  1:39.95  2:36.62    3:33.80   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:54 
 
┌rslit Kapping 14 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 14 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:55   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 14, 50m Firvald Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Barbara Debes  2000    514          30.48   
  Ăgir Klaksvik  30.61                 
Alisa Vestergňrd  2003    461          31.62   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.40                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    420          32.62   
  Havnar Svimjifelag  31.90                 
Emma Bruhn  2002    416          32.70   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.71                 
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    402          33.10   
  Ăgir Klaksvik  33.82                 
Miriam Mortensen  2004    371          33.97   
  Havnar Svimjifelag  38.03                 
Lea Midjord  2002    371          33.98   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.97                 
Malan Jˇhansdˇttir  2004    369          34.04   
  Ăgir Klaksvik  34.93                 
SofÝa Toftegaard  2006    349          34.68   
  Ăgir Klaksvik  38.00                 
10  Petra A. Nielsen  2003    335          35.17   
  Su­uroyar Svimjifelag  32.80                 
11  Mirja Sˇlstein  2003    333          35.24   
  Ăgir Klaksvik  37.37                 
12  Nancy N. Dam  2005    332          35.25   
  Havnar Svimjifelag  37.75                 
13  Annelisa Joensen  2003    312          36.01   
  Svimjifelagi­ REYSTI  35.86                 
14  Maria Suma Poulsen  2004    310          36.06   
  Havnar Svimjifelag  40.01                 
15  Kristina K. Hansen  2003    224          40.19   
  Ăgir Klaksvik                   
16  Sophilia Wraae Mukisa  2006    222          40.29   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Birna Isholm  2006    211          40.99   
  Ăgir Klaksvik  39.42                 
18  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    195          42.12   
  Havnar Svimjifelag                   
19  Durita M. Askham  2008    175          43.62   
  Ăgir Klaksvik  42.32                 
20  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    169          44.11   
  Ăgir Klaksvik  47.52                 
21  Lena R. Loburak  2007    152          45.73   
  Ăgir Klaksvik  41.60                 
Jennř J. Petersen  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  47.75                 
Kristina ═ Skßla  2005              DNS   
  Havnar Svimjifelag  33.34                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  32.39                 
Lea Osberg H°jsted  2008              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik  45.29                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:55 
 
┌rslit Kapping 15 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 15 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:55   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 15, 100m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Jˇnas L. Schiller  2003    433  32.66        1:08.50   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Bartal Debess  2002    405  33.48        1:10.03   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:06.28                 
                     
William Marius Samuelsen  2005    206  41.61        1:27.68   
  Havnar Svimjifelag  1:31.39                 
                     
Isak Brisenfeldt  2006    192  43.41        1:29.86   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    185  1:30.93        1:30.93   
  Svimjifelagi­ Flot  1:26.23                 
                     
Heini Holm Jacobsen  2004    146  45.52        1:38.25   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
┴ri Rasmussen Weihe  2005    126  49.20        1:43.24   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
William Hansen  2005              DSQ  Tjˇvstart 
  Svimjifelagi­ Flot  1:30.23                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:55 
 
┌rslit Kapping 16 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 16 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  17:52   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 16, 200m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    653  34.04  1:10.40  1:46.99    2:22.97   
  Ăgir Klaksvik  2:16.23                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    543  36.05  1:15.45  1:54.33    2:32.01   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:28.75                 
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    534  36.08  1:15.57  1:54.64    2:32.84   
  Havnar Svimjifelag  2:33.64                 
                     
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    514  37.44  1:17.14  1:56.11    2:34.87   
  Havnar Svimjifelag  3:03.69                 
                     
Maria Bjarnastein Antoft  2000    473  37.63  1:18.65  1:59.89    2:39.18   
  Havnar Svimjifelag  2:35.55                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    419  38.65  1:21.11  2:03.32    2:45.79   
  Havnar Svimjifelag  2:51.61                 
                     
Elin Christiansen  2004    371  40.13  1:22.67  2:52.58    2:52.58   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:51.31                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  17:52 
 
┌rslit Kapping 17 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 17 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  18:06   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 17, 50m Bringusvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇland Toftum  1998    637          30.15   
  Su­uroyar Svimjifelag  29.43                 
Rˇkur Trygvason  2000    559          31.49   
  Ăgir Klaksvik  31.25                 
Rani Jacobsen  2001    477          33.19   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.18                 
Jˇnas L. Schiller  2003    393          35.40   
  Havnar Svimjifelag  35.26                 
Niklas Jˇgvan Arge  2004    390          35.50   
  Havnar Svimjifelag  35.17                 
R˙ni Dahl  2004    385          35.67   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.01                 
Natanael A. Matras  2002    340          37.17   
  Ăgir Klaksvik  36.07                 
Rˇi Bech  2001    339          37.21   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.04                 
Dßnjal Olsen  2004    271          40.10   
  Havnar Svimjifelag  43.79                 
10  Pauli Jacobsen  2002    264          40.42   
  Havnar Svimjifelag  40.55                 
11  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    254          40.93   
  Su­uroyar Svimjifelag  41.35                 
12  FrÝ­i Dam Lindberg  2003    244          41.49   
  Havnar Svimjifelag  44.24                 
13  Brandur A. Matras  2003    226          42.54   
  Ăgir Klaksvik  45.37                 
14  Andreas Winther Klit  2005    221          42.86   
  Havnar Svimjifelag  41.22                 
15  Heini M. Askham  2006    206          43.89   
  Ăgir Klaksvik  51.17                 
16  SÝmun Kßrason Nilssen  2005    188          45.23   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Jßkup B˙ason  2005    169          46.90   
  Su­uroyar Svimjifelag  51.03                 
18  Filip Hansen  2005    165          47.27   
  Svimjifelagi­ Flot  46.67                 
19  Lukas Bessason  2007    147          49.09   
  Svimjifelagi­ Flot  47.72                 
20  Karl Joensen  2005    144          49.40   
  Svimjifelagi­ Flot  46.74                 
21  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    144          49.50   
  Ăgir Klaksvik  54.04                 
22  Jˇni Janusarson Str°m  2006    132          50.84   
  Havnar Svimjifelag                   
23  William Marius Samuelsen  2005    125          51.82   
  Havnar Svimjifelag  54.39                 
24  Isak Brisenfeldt  2006    125          51.86   
  Havnar Svimjifelag                   
25  ┴ki Eliasen  2006    121          52.44   
  Havnar Svimjifelag                   
26  Markus Bßr­arson  2005    120          52.56   
  Havnar Svimjifelag                   
27  LÝggjas Joensen  2008    116          53.13   
  Svimjifelagi­ REYSTI  55.21                 
28  Hanus Lydersen  2006    101          55.55   
  Ăgir Klaksvik  57.87                 
29  Teitur Winther  2005    92          57.34   
  Su­uroyar Svimjifelag  56.92                 
30  Jˇnathan S°rensen  2006    83          59.27   
  Su­uroyar Svimjifelag  57.66                 
31  Jˇannes Clementsen  2007    77          1:00.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:04.09                 
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
┴ri Rasmussen Weihe  2005              DSQ  2 undirvatnst°k 
  Havnar Svimjifelag                   
Jˇnas ┴ Bergi  2003              DSQ  Firvtak Ý br. 
  Ăgir Klaksvik  56.64                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  18:06 
 
┌rslit Kapping 18 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 18 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  18:11   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 18, 200m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Emma Bruhn  2002    517  39.69  1:23.83  2:08.86    2:53.31   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:50.68                 
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    493  40.87  1:26.92  2:11.73    2:56.08   
  Ăgir Klaksvik  2:44.77                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    442  41.81  1:29.55  2:15.51    3:02.55   
  Ăgir Klaksvik  2:51.93                 
                     
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    365  45.92  1:36.38  2:26.71    3:14.49   
  Havnar Svimjifelag  3:28.73                 
                     
Bj°rt A. Sigur­sson  2004    365  44.12  1:33.99  2:24.06    3:14.64   
  Ăgir Klaksvik  3:09.82                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    342  47.15  1:37.80  2:29.07    3:18.75   
  Su­uroyar Svimjifelag  3:06.22                 
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    188  52.90  1:56.77  3:00.71    4:02.81   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  18:11 
 
┌rslit Kapping 19 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 19 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  18:23   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 19, 100m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    627  26.92        54.80   
  Ăgir Klaksvik  54.63                 
                     
Bartal E Eidesgaard  2003    596  27.27        55.74   
  Havnar Svimjifelag  55.91                 
                     
Rˇi Bech  2001    540  27.42        57.59   
  Su­uroyar Svimjifelag  57.55                 
                     
Bartal Debess  2002    481  28.69        59.87   
  Su­uroyar Svimjifelag  57.62                 
                     
Martin V. Sivertsen  2002    464  28.65        1:00.57   
  Ăgir Klaksvik  58.36                 
                     
H°gni Hoydal Thomassen  2002    459  28.94        1:00.79   
  Havnar Svimjifelag  59.00                 
                     
Jˇhannis Erlendsson  2003    413  29.85        1:02.98   
  Havnar Svimjifelag  1:05.79                 
                     
R˙ni Dahl  2004    388  30.37        1:04.29   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:06.34                 
                     
Heini Hansen  2003    384  31.26        1:04.52   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:05.31                 
                     
10  Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    377  31.63        1:04.91   
  Svimjifelagi­ Flot  59.81                 
                     
11  SÝmun G. Nielsen  2005    346  32.41        1:06.80   
  Havnar Svimjifelag  1:09.49                 
                     
12  Brandur A. Matras  2003    330  31.80        1:07.88   
  Ăgir Klaksvik  1:09.00                 
                     
13  Jˇnas ┴ Bergi  2003    321  31.99        1:08.45   
  Ăgir Klaksvik  1:08.27                 
                     
14  Jßkup B˙ason  2005    300  32.59        1:10.02   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:13.55                 
                     
15  Dßvid Gislason  2005    281  33.75        1:11.59   
  Havnar Svimjifelag  1:20.18                 
                     
16  Heini M. Askham  2006    281  33.91        1:11.61   
  Ăgir Klaksvik  1:19.92                 
                     
17  Lukas Bessason  2007    273  33.92        1:12.25   
  Svimjifelagi­ Flot  1:13.94                 
                     
18  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    267  33.87        1:12.77   
  Ăgir Klaksvik  1:18.37                 
                     
19  Andreas Winther Klit  2005    247  36.15        1:14.75   
  Havnar Svimjifelag  1:17.87                 
                     
20  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    197  37.50        1:20.62   
  Svimjifelagi­ Flot  1:12.54                 
                     
21  SÝmun Kßrason Nilssen  2005    192  37.80        1:21.20   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
22  William Hansen  2005    192  37.37        1:21.26   
  Svimjifelagi­ Flot  1:16.06                 
                     
23  Heini Holm Jacobsen  2004    179  39.05        1:23.15   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
24  Silas Dam Lindberg  2008    152  41.82        1:27.72   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
25  Markus Bßr­arson  2005    138  44.43        1:30.65   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
26  Hanus Lydersen  2006    137  41.88        1:30.91   
  Ăgir Klaksvik  1:28.36                 
                     
27  Jˇannes Clementsen  2007    129  43.83        1:32.76   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:41.94                 
                     
28  Jˇnathan S°rensen  2006    122  42.94        1:34.51   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:32.71                 
                     
29  ┴ki Eliasen  2006    120  44.22        1:34.85   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
Jˇni Janusarson Str°m  2006              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  18:23 
 
┌rslit Kapping 20 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 20 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  12 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  18:37   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 20, 200m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m  100m  150m    Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    566  32.43  1:07.44  1:42.86    2:16.56   
  Ăgir Klaksvik  2:09.86                 
                     
Alisa Vestergňrd  2003    564  32.17  1:07.67  1:43.12    2:16.72   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:10.39                 
                     
Barbara Debes  2000    560  32.35  1:07.93  1:43.87    2:17.00   
  Ăgir Klaksvik  2:12.12                 
                     
Rebekka Trygvadˇttir  2004    463  33.66  1:10.48  1:48.61    2:26.03   
  Ăgir Klaksvik  2:18.74                 
                     
Nancy N. Dam  2005    455  33.63  1:11.63  1:50.38    2:26.84   
  Havnar Svimjifelag  2:35.13                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    450  34.43  1:12.31  1:51.12    2:27.39   
  Ăgir Klaksvik  2:22.33                 
                     
Jonna Joensen  2005    413  34.31  1:12.55  1:52.54    2:31.66   
  Ăgir Klaksvik  2:26.54                 
                     
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    402  34.60  1:13.55  1:53.61    2:33.07   
  Havnar Svimjifelag  2:45.75                 
                     
Miriam Mortensen  2004    395  34.58  1:14.40  1:54.88    2:33.95   
  Havnar Svimjifelag  2:40.50                 
                     
10  Sesilia Feilberg  2003    380  36.19  1:16.40  1:56.73    2:35.92   
  Ăgir Klaksvik  2:46.64                 
                     
11  Annelisa Joensen  2003    285  38.81  1:23.82  2:09.98    2:51.52   
  Svimjifelagi­ REYSTI  2:45.64                 
                     
12  Bßra D. Nattestad  2004    284  38.27  1:22.26  2:08.29    2:51.85   
  Havnar Svimjifelag  2:53.82                 
                     
13  Bj°rk L S°rensen  2004    238  38.57  1:23.54  2:12.74    3:02.08   
  Su­uroyar Svimjifelag  2:46.56                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  12 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  18:37 
 
┌rslit Kapping 21 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 21 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  13:25   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 21, 1500m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (1990) 17:25.28 2016-04-13 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 17:25.28 2016-04-13 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Vßr E. Eidesgaard  2001    646  1:06.37  2:17.77  3:29.18  4:41.20  17:50.53   
  Havnar Svimjifelag  18:32.30      5:53.39  7:05.39  8:17.41  9:29.20     
          10:40.78  11:52.35  13:03.98  14:15.42     
          15:26.19  16:35.92         
                     
Ey­ri­ Mortensen  2003    562  1:07.88  2:21.17  3:34.89  4:49.38  18:41.27   
  Havnar Svimjifelag  18:59.48      6:04.33  7:19.42  8:34.51  9:50.65     
          11:06.00  12:22.02  13:38.01  14:54.35     
          16:10.54  17:27.05         
                     
Sesilia Feilberg  2003    348  1:21.75  2:50.20  4:19.75  5:49.09  21:54.87   
  Ăgir Klaksvik  21:08.36      7:17.55  8:46.31  10:15.68  11:45.18     
          13:14.63  14:43.46  16:11.21  17:40.08     
          19:06.96  20:32.99         
                     
Kristina K. Hansen  2003              DNS   
  Ăgir Klaksvik  21:43.62                 
                     
                     
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  13:25 
 
┌rslit Kapping 22 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 22 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:23   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 22, 1500m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Pßl Joensen (1990) 14:46.33 2011-07-31 
F°royskt met (junior): Ëli Mortensen (1996) 15:51.66 2014-12-12 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  100m  200m  300m  400m  Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code  500m  600m  700m  800m     
          900m  1000m  1100m  1200m     
          1300m  1400m         











 
Johan N. Dam  2002    668  1:03.34  2:10.99  3:18.35  4:26.25  16:36.29   
  Havnar Svimjifelag  16:50.05      5:33.39  6:40.32  7:47.26  8:54.88     
          10:01.60  11:08.15  12:14.22  13:20.24     
          14:26.28  15:32.77         
                     
H°gni Hoydal Thomassen  2002    521  1:07.61  2:22.08  3:36.08  4:49.76  18:01.92   
  Havnar Svimjifelag        6:02.66  7:16.19  8:28.76  9:40.95     
          10:53.17  12:04.98  13:17.71  14:29.95     
          15:42.67  16:54.68         
                     
R˙ni Dahl  2004    408  1:11.29  2:29.33  3:47.16  5:05.92  19:33.66   
  Su­uroyar Svimjifelag        6:25.21  7:44.76  9:05.87  10:24.99     
          11:44.44  13:03.25  14:22.78  15:41.57     
          16:59.65  18:18.98         
                     
Heini Hansen  2003    391  1:10.25  2:29.30  3:48.87  5:08.10  19:51.04   
  Su­uroyar Svimjifelag        6:29.39  7:51.61  9:13.47  10:34.00     
          11:54.72  13:15.42  14:36.36  15:57.30     
          17:17.94  18:35.78         
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    341  1:16.99  2:41.37  4:04.27  5:26.11  20:45.73   
  Svimjifelagi­ Flot  20:28.22      6:47.20  8:09.78  9:33.18  10:55.84     
          12:19.89  13:44.64  15:09.08  16:34.35     
          17:58.26  19:23.21         
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:23 
 
┌rslit Kapping 23 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 23 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:23   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 23, 100m Firvald Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Poula Mohr (1995) 1:04.58 2013-07-28 
F°royskt met (junior): Sßra R. Nysted (2001) 1:04.75 2016-03-11 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Kristina ═ Skßla  2005    415  34.01        1:14.37   
  Havnar Svimjifelag  1:13.52                 
                     
Malan Jˇhansdˇttir  2004    379  35.44        1:16.63   
  Ăgir Klaksvik  1:16.91                 
                     
Bßra D. Nattestad  2004    177  42.42        1:38.67   
  Havnar Svimjifelag  1:48.32                 
                     
Durita M. Askham  2008    156  45.29        1:42.88   
  Ăgir Klaksvik  1:43.69                 
                     
Jennř J. Petersen  2001              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:30.45                 
                     
Mirja Sˇlstein  2003              DSQ  Tjˇvstart 
  Ăgir Klaksvik  1:27.38                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:23 
 
┌rslit Kapping 24 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 24 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:08   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 24, 100m Firvald Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 54.12 2012-07-07 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Martin V. Sivertsen  2002    420  31.00        1:06.51   
  Ăgir Klaksvik  1:06.31                 
                     
Hans Jacob Hjelm  2003    330  33.05        1:12.07   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:21.07                 
                     
Dßnjal Olsen  2004    283  35.93        1:15.86   
  Havnar Svimjifelag  1:16.70                 
                     
Karl Joensen  2005    112  44.77        1:43.26   
  Svimjifelagi­ Flot                   
                     
Bjarti Ludvig  2006              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:42.25                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:08 
 
┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:22   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 25, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    645          31.31   
  Ăgir Klaksvik  30.12                 
Sßra R. Nysted  2001    557          32.88   
  Su­uroyar Svimjifelag  34.61                 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    555          32.92   
  Havnar Svimjifelag  33.56                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    537          33.28   
  Havnar Svimjifelag  33.13                 
Ey­ri­ Mortensen  2003    520          33.63   
  Havnar Svimjifelag                   
Elin Christiansen  2004    435          35.71   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.12                 
Maria Suma Poulsen  2004    435          35.71   
  Havnar Svimjifelag  39.42                 
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    430          35.84   
  Havnar Svimjifelag  35.25                 
Mirja Sˇlstein  2003    369          37.70   
  Ăgir Klaksvik  36.77                 
10  Bj°rk L S°rensen  2004    338          38.81   
  Su­uroyar Svimjifelag  39.93                 
11  SofÝa Toftegaard  2006    325          39.33   
  Ăgir Klaksvik  41.01                 
12  Birna Isholm  2006    324          39.36   
  Ăgir Klaksvik  39.71                 
13  Sophilia Wraae Mukisa  2006    271          41.77   
  Havnar Svimjifelag                   
14  Lena R. Loburak  2007    240          43.50   
  Ăgir Klaksvik  43.63                 
15  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    238          43.62   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    230          44.16   
  Ăgir Klaksvik  44.04                 
17  Lea Midjord  2002    225          44.43   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.65                 
18  Lea Osberg H°jsted  2008    202          46.06   
  Ăgir Klaksvik  46.95                 
19  Durita M. Askham  2008    169          48.87   
  Ăgir Klaksvik  45.74                 
Kristina K. Hansen  2003              DNS   
  Ăgir Klaksvik  43.52                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  35.74                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:22 
 
┌rslit Kapping 26 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 26 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:21   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 26, 50m Ryggsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 26.34 2012-07-10 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇland Toftum  1998    531          29.68   
  Su­uroyar Svimjifelag  28.95                 
Bartal Debess  2002    476          30.78   
  Su­uroyar Svimjifelag  30.82                 
Jˇnas L. Schiller  2003    428          31.89   
  Havnar Svimjifelag  32.95                 
Rˇi Bech  2001    389          32.92   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.04                 
Jˇhannis Erlendsson  2003    380          33.17   
  Havnar Svimjifelag  35.49                 
Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    269          37.20   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.61                 
Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    265          37.39   
  Ăgir Klaksvik  39.23                 
Brandur A. Matras  2003    252          38.03   
  Ăgir Klaksvik  40.66                 
Lukas Bessason  2007    238          38.79   
  Svimjifelagi­ Flot  38.02                 
10  Heini M. Askham  2006    237          38.82   
  Ăgir Klaksvik  44.90                 
11  Andreas Debess  2006    215          40.11   
  Su­uroyar Svimjifelag  48.40                 
12  Isak Brisenfeldt  2006    214          40.13   
  Havnar Svimjifelag                   
13  Jßkup B˙ason  2005    211          40.33   
  Su­uroyar Svimjifelag  41.92                 
14  William Marius Samuelsen  2005    209          40.50   
  Havnar Svimjifelag  43.64                 
15  Jˇnas ┴ Bergi  2003    200          41.04   
  Ăgir Klaksvik  41.47                 
16  ┴ri Rasmussen Weihe  2005    199          41.12   
  Havnar Svimjifelag                   
17  Erling Erlendsson  2007    187          41.98   
  Havnar Svimjifelag  43.58                 
18  Jˇni Janusarson Str°m  2006    181          42.46   
  Havnar Svimjifelag                   
19  Teitur Winther  2005    176          42.88   
  Su­uroyar Svimjifelag  44.69                 
20  LÝggjas Joensen  2008    165          43.82   
  Svimjifelagi­ REYSTI  43.68                 
21  Jˇannes Clementsen  2007    164          43.90   
  Su­uroyar Svimjifelag  48.74                 
22  William Hansen  2005    163          43.98   
  Svimjifelagi­ Flot  41.43                 
23  Jˇnathan S°rensen  2006    155          44.75   
  Su­uroyar Svimjifelag  47.36                 
24  Hanus Lydersen  2006    134          46.94   
  Ăgir Klaksvik  46.76                 
25  Silas Dam Lindberg  2008    132          47.19   
  Havnar Svimjifelag                   
26  ┴ki Eliasen  2006    112          49.79   
  Havnar Svimjifelag                   
Bjarti Ludvig  2006              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag  42.10                 
Heini Holm Jacobsen  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:21 
 
┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:30   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 27, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    511  37.94        1:20.18   
  Ăgir Klaksvik  1:17.26                 
                     
Emma Bruhn  2002    503  38.13        1:20.60   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:19.33                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    418  41.89        1:25.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:23.37                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    413  40.26        1:26.05   
  Ăgir Klaksvik  1:20.14                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    351  42.75        1:30.89   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:25.30                 
                     
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    336  44.07        1:32.22   
  Havnar Svimjifelag  1:32.94                 
                     
Bj°rt A. Sigur­sson  2004    335  43.34        1:32.30   
  Ăgir Klaksvik  1:31.87                 
                     
Elin Christiansen  2004    328  45.22        1:32.95   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:28.43                 
                     
SofÝa Toftegaard  2006    294  45.91        1:36.44   
  Ăgir Klaksvik  1:37.93                 
                     
10  Kristina ═ Skßla  2005    292  45.75        1:36.61   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    226  49.16        1:45.16   
  Ăgir Klaksvik  1:45.46                 
                     
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:34.58                 
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              DSQ  2 undirvatnst°k 
  Havnar Svimjifelag  2:13.59                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:30 
 
┌rslit Kapping 28 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 28 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:37   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 28, 100m Bringusvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Rˇland Toftum (1998) 1:05.35 2017-04-04 
F°royskt met (junior): Rˇkur Trygvason (2000) 1:06.14 2018-04-13 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇkur Trygvason  2000    584  31.83        1:08.34   
  Ăgir Klaksvik  1:07.68                 
                     
Rani Jacobsen  2001    430  33.49        1:15.65   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:10.42                 
                     
R˙ni Dahl  2004    373  36.85        1:19.34   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:17.36                 
                     
Niklas Jˇgvan Arge  2004    347  37.60        1:21.23   
  Havnar Svimjifelag  1:20.52                 
                     
Jˇgvan Jßkup Thomsen  2001    270  42.35        1:28.35   
  Svimjifelagi­ Flot  1:16.55                 
                     
Pauli Jacobsen  2002    269  41.02        1:28.41   
  Havnar Svimjifelag  1:29.51                 
                     
Natanael A. Matras  2002    260  40.52        1:29.44   
  Ăgir Klaksvik  1:20.71                 
                     
Andreas Debess  2006    208  45.78        1:36.42   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:50.50                 
                     
Andreas Winther Klit  2005    197  44.42        1:38.11   
  Havnar Svimjifelag  1:38.56                 
                     
10  SÝmun Kßrason Nilssen  2005    189  46.42        1:39.38   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Filip Hansen  2005    160  48.00        1:45.12   
  Svimjifelagi­ Flot  1:38.91                 
                     
12  ┴ri Rasmussen Weihe  2005    146  50.05        1:48.39   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
13  Erling Erlendsson  2007    139  52.24        1:50.12   
  Havnar Svimjifelag  1:49.56                 
                     
14  Markus Bßr­arson  2005    120  53.37        1:55.71   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
FrÝ­i Dam Lindberg  2003              DSQ  2 firv. bein i start 
  Havnar Svimjifelag  1:40.06                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:37 
 
┌rslit Kapping 29 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 29 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:43   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 29, 50m FrÝsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
F°royskt met (junior): Vßr Erlingsd. Eidesgaard (2001) 26.52 2018-04-15 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Barbara Debes  2000    586          28.28   
  Ăgir Klaksvik  27.74                 
Alisa Vestergňrd  2003    571          28.53   
  Su­uroyar Svimjifelag  28.42                 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    489          30.03   
  Havnar Svimjifelag  29.77                 
Nancy N. Dam  2005    480          30.23   
  Havnar Svimjifelag  32.23                 
Jonna Joensen  2005    456          30.75   
  Ăgir Klaksvik  29.52                 
Miriam Mortensen  2004    433          31.28   
  Havnar Svimjifelag  32.24                 
Maria Suma Poulsen  2004    416          31.70   
  Havnar Svimjifelag  32.05                 
Sesilia Feilberg  2003    413          31.78   
  Ăgir Klaksvik  31.37                 
Lea Midjord  2002    412          31.79   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.61                 
10  Petra A. Nielsen  2003    397          32.19   
  Su­uroyar Svimjifelag  30.19                 
11  Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    392          32.34   
  Havnar Svimjifelag  31.67                 
12  Annelisa Joensen  2003    387          32.48   
  Svimjifelagi­ REYSTI  32.26                 
13  Mirja Sˇlstein  2003    372          32.90   
  Ăgir Klaksvik  32.29                 
14  Bj°rk L S°rensen  2004    351          33.53   
  Su­uroyar Svimjifelag  33.54                 
15  Bßra D. Nattestad  2004    350          33.56   
  Havnar Svimjifelag  33.80                 
16  Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    349          33.61   
  Havnar Svimjifelag  32.09                 
17  Birna Isholm  2006    340          33.91   
  Ăgir Klaksvik  33.36                 
18  Sophilia Wraae Mukisa  2006    322          34.53   
  Havnar Svimjifelag                   
19  SofÝa Toftegaard  2006    319          34.63   
  Ăgir Klaksvik  34.00                 
20  Lena R. Loburak  2007    306          35.12   
  Ăgir Klaksvik  34.96                 
21  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    289          35.77   
  Havnar Svimjifelag  37.31                 
22  Oddvß Sedea D. Nattestad  2006    277          36.27   
  Havnar Svimjifelag  42.44                 
23  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    232          38.50   
  Ăgir Klaksvik  40.39                 
24  Lea Osberg H°jsted  2008    230          38.61   
  Ăgir Klaksvik  37.27                 
25  Durita M. Askham  2008    215          39.47   
  Ăgir Klaksvik  38.52                 
Kristina K. Hansen  2003              DNS   
  Ăgir Klaksvik  34.01                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  30.76                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:43 
 
┌rslit Kapping 30 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 30 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:52   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 30, 50m FrÝsvimjing Menn, Finalur 
F°royskt met (senior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
F°royskt met (junior): Magnus Jßkupsson (1994) 23.48 2012-07-13 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rˇland Toftum  1998    623          24.48   
  Su­uroyar Svimjifelag  24.27                 
Rˇkur Trygvason  2000    583          25.02   
  Ăgir Klaksvik  23.68                 
Rˇi Bech  2001    547          25.56   
  Su­uroyar Svimjifelag  25.23                 
Bartal E Eidesgaard  2003    515          26.07   
  Havnar Svimjifelag                   
Bartal Debess  2002    494          26.44   
  Su­uroyar Svimjifelag  26.61                 
Jˇnas L. Schiller  2003    450          27.27   
  Havnar Svimjifelag  28.06                 
Hans Jacob Hjelm  2003    395          28.48   
  Su­uroyar Svimjifelag  29.37                 
Jˇhannis Erlendsson  2003    378          28.91   
  Havnar Svimjifelag  29.71                 
Heini Hansen  2003    354          29.54   
  Su­uroyar Svimjifelag  29.50                 
10  Rˇkur Zivanovic ═ Lßgab°  2003    346          29.76   
  Su­uroyar Svimjifelag  29.59                 
11  Niklas Jˇgvan Arge  2004    344          29.83   
  Havnar Svimjifelag  30.82                 
12  Jˇnas ┴ Bergi  2003    339          29.97   
  Ăgir Klaksvik  29.90                 
13  Jßkup B˙ason  2005    333          30.14   
  Su­uroyar Svimjifelag  31.82                 
14  Brandur A. Matras  2003    332          30.19   
  Ăgir Klaksvik  30.67                 
15  SÝmun G. Nielsen  2005    313          30.78   
  Havnar Svimjifelag  32.46                 
16  Lukas Bessason  2007    294          31.42   
  Svimjifelagi­ Flot  32.41                 
17  Andreas Debess  2006    293          31.48   
  Su­uroyar Svimjifelag  37.64                 
18  Tˇrßlvur S. Brestisson  2003    285          31.76   
  Ăgir Klaksvik  34.12                 
19  Heini M. Askham  2006    272          32.24   
  Ăgir Klaksvik  35.11                 
20  Andreas Winther Klit  2005    266          32.51   
  Havnar Svimjifelag  33.05                 
21  Dßvid Gislason  2005    263          32.60   
  Havnar Svimjifelag  36.40                 
22  FrÝ­i Dam Lindberg  2003    263          32.62   
  Havnar Svimjifelag  34.96                 
23  Pauli Jacobsen  2002    249          33.21   
  Havnar Svimjifelag  32.79                 
24  William Marius Samuelsen  2005    232          34.00   
  Havnar Svimjifelag  37.80                 
25  Jßkup ═ Jßkupsstovu  2004    222          34.51   
  Svimjifelagi­ Flot  33.91                 
26  SÝmun Kßrason Nilssen  2005    218          34.71   
  Havnar Svimjifelag                   
27  William Hansen  2005    211          35.07   
  Svimjifelagi­ Flot  33.47                 
28  Isak Brisenfeldt  2006    208          35.29   
  Havnar Svimjifelag                   
29  Karl Joensen  2005    205          35.44   
  Svimjifelagi­ Flot  34.96                 
30  Erling Erlendsson  2007    203          35.57   
  Havnar Svimjifelag  34.64                 
31  Teitur Winther  2005    197          35.90   
  Su­uroyar Svimjifelag  38.62                 
32  Jˇni Janusarson Str°m  2006    179          37.10   
  Havnar Svimjifelag                   
33  LÝggjas Joensen  2008    167          37.93   
  Svimjifelagi­ REYSTI  36.92                 
34  Silas Dam Lindberg  2008    165          38.06   
  Havnar Svimjifelag  41.80                 
35  Markus Bßr­arson  2005    163          38.25   
  Havnar Svimjifelag                   
36  ┴ki Eliasen  2006    158          38.60   
  Havnar Svimjifelag                   
37  Jˇnathan S°rensen  2006    155          38.88   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.40                 
38  Filip Hansen  2005    155          38.90   
  Svimjifelagi­ Flot  38.22                 
39  Hanus Lydersen  2006    140          40.22   
  Ăgir Klaksvik  39.86                 
40  Jˇannes Clementsen  2007    133          40.91   
  Su­uroyar Svimjifelag  44.37                 
Bjarti Ludvig  2006              DNS   
  Su­uroyar Svimjifelag  36.77                 
H°gni Hoydal Thomassen  2002              DNS   
  Havnar Svimjifelag  27.22                 
Nˇa Nˇnklett  2006              DNS   
  Havnar Svimjifelag                   
Heini Holm Jacobsen  2004              DSQ  Tjˇvstart 
  Havnar Svimjifelag                   
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner