Resultater for Sydkystens Børne- og Årgangs Cup
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Søndag
Resultat Løb 37 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
Stævne navn | Sydkystens Børne-ogÅrgangs Cup | Udskriftsdato | 03 marts 2019 | |||
Stævne by | Greve | Udskriftstidspunkt | 16:05 | |||
Arrangør | GTI Swim | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 02 marts 2019 |
Løb 37, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 2004-2004 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Gti1 Mix | 2004 | 1:51.68 | |||||||
GTI | 1:52.43 | |||||||||
Nicolai D. B. Hansen | 2004 | 26.39 | 26.39 | |||||||
Oscar Isberg | 2004 | 25.84 | 52.23 | |||||||
Annika Britt Larsen | 2005 | 29.10 | 1:21.33 | |||||||
Emilia Gotfredsen | 2005 | 30.35 | 1:51.68 | |||||||
2 | Gsc 2. Hold Mix 2 | 2004 | 1:52.59 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:02.16 | |||||||||
Carl Krabbe Heldgaard | 2004 | 26.96 | 26.96 | |||||||
William Leth | 2004 | 27.38 | 54.34 | |||||||
Kamma Rasmussen | 2006 | 30.07 | 1:24.41 | |||||||
Nikoline Marie Lange | 2005 | 28.18 | 1:52.59 | |||||||
3 | Gsc 2. Hold Mix 1 | 2004 | 1:53.34 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:51.78 | |||||||||
Niels Krogh-Olsen | 2004 | 26.31 | 26.31 | |||||||
Søren Wandall Ohlsen | 2004 | 28.50 | 54.81 | |||||||
Josefine Staudt | 2005 | 30.14 | 1:24.95 | |||||||
Ellen Marie Ulrich-Jørgen | 2005 | 28.39 | 1:53.34 | |||||||
4 | Ringsteds Aber 1 | 2004 | 1:54.04 | |||||||
Ringsted Svømme Klub | 1:55.58 | |||||||||
Emre Emil Tømmerby Kiliç | 2004 | 27.75 | 27.75 | |||||||
Tobias Mølbak | 2004 | 27.29 | 55.04 | |||||||
Emilie Hostrup Sahlberg | 2005 | 29.35 | 1:24.39 | |||||||
Malene Reynolds | 2005 | 29.65 | 1:54.04 | |||||||
5 | Holbæk Mix 1 | 2004 | 1:57.56 | |||||||
Holbæk Svømme Klub | 2:00.00 | |||||||||
Alberte Pedersen | 2006 | 30.39 | 30.39 | |||||||
Anna Mundt Karup | 2005 | 31.97 | 1:02.36 | |||||||
Furkan Guler | 2005 | 26.97 | 1:29.33 | |||||||
Mikkel Nielsen | 2004 | 28.23 | 1:57.56 | |||||||
6 | Ringsteds Aber 3 | 2004 | 2:04.09 | |||||||
Ringsted Svømme Klub | 2:07.58 | |||||||||
Adam Bugge Frandsen | 2005 | 29.96 | 29.96 | |||||||
Victor Hemmingsen | 2006 | 30.65 | 1:00.61 | |||||||
Emmeline S. Bertelsen | 2005 | 29.79 | 1:30.40 | |||||||
Astrid Kruuse | 2005 | 33.69 | 2:04.09 | |||||||
7 | Kvik K3 Mix 2 | 2004 | 2:04.48 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 2:02.78 | |||||||||
Frederik Knakkergaard | 2005 | 30.87 | 30.87 | |||||||
Alexander Hillhouse | 2004 | 30.32 | 1:01.19 | |||||||
Katja Poulsen | 2006 | 32.38 | 1:33.57 | |||||||
Filippa Walløe | 2005 | 30.91 | 2:04.48 | |||||||
Løb 37, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 2005-2005 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Gtis Vikings | 2005 | 1:53.96 | |||||||
GTI | 1:57.79 | |||||||||
Elisabeth Augusta Englev | 2006 | 29.81 | 29.81 | |||||||
Magnus Ulrik Larsen | 2005 | 26.51 | 56.32 | |||||||
Cilas Madsen | 2005 | 28.14 | 1:24.46 | |||||||
Sabrina Meldgaard Pejø | 2006 | 29.50 | 1:53.96 | |||||||
2 | Gtis Warriors | 2005 | 1:55.65 | |||||||
GTI | 1:57.59 | |||||||||
Alberte Crone Larsen | 2006 | 30.61 | 30.61 | |||||||
Daniel Bastholm | 2005 | 27.01 | 57.62 | |||||||
Marius Mains | 2005 | 30.41 | 1:28.03 | |||||||
Julie Liv Madsen | 2006 | 27.62 | 1:55.65 | |||||||
3 | Kvik K3 Mix 1 | 2005 | 1:56.97 | |||||||
Svømmeklubben Kvik, Kastrup | 1:58.31 | |||||||||
Sofie Ravn Herche | 2007 | 28.72 | 28.72 | |||||||
Lucas Svej | 2005 | 29.73 | 58.45 | |||||||
Mads Sørensen | 2005 | 29.04 | 1:27.49 | |||||||
Martine Damborg | 2007 | 29.48 | 1:56.97 | |||||||
4 | Gsc 2. Hold Mix 4 | 2005 | 1:57.35 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:00.78 | |||||||||
William Bogø Andersen | 2005 | 27.12 | 27.12 | |||||||
Vincent Matras | 2005 | 28.45 | 55.57 | |||||||
Jasmine Løkkegaard | 2006 | 29.77 | 1:25.34 | |||||||
Bianca Roos | 2006 | 32.01 | 1:57.35 | |||||||
5 | Gsc 2. Hold Mix 3 | 2005 | 1:57.63 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 1:57.45 | |||||||||
Robert E Falborg Pedersen | 2005 | 26.64 | 26.64 | |||||||
William Bogø Andersen | 2005 | 27.66 | 54.30 | |||||||
Monika Dragieva | 2006 | 30.55 | 1:24.85 | |||||||
Maria Claudia S. Hansen | 2006 | 32.78 | 1:57.63 | |||||||
6 | Ringsteds Aber 2 | 2005 | 2:02.15 | |||||||
Ringsted Svømme Klub | 2:04.12 | |||||||||
Zacharias Houman | 2006 | 29.15 | 29.15 | |||||||
Andreas Mølbak | 2006 | 28.76 | 57.91 | |||||||
Mathilde Grønnehøj | 2006 | 32.30 | 1:30.21 | |||||||
Lara W. S. Olsen | 2006 | 31.94 | 2:02.15 | |||||||
7 | Gtis Gladiators | 2005 | 2:04.20 | |||||||
GTI | 2:08.79 | |||||||||
Mathias Olsen | 2005 | 31.27 | 31.27 | |||||||
Mathias W. Rasmussen | 2005 | 30.22 | 1:01.49 | |||||||
Sarah Ankjær Pedersen | 2006 | 32.04 | 1:33.53 | |||||||
Nicole Damhøj Andersen | 2006 | 30.67 | 2:04.20 | |||||||
8 | Gsc 3. Hold Mix 5 | 2005 | 2:22.62 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:23.11 | |||||||||
Andreas Kelstrup Schou | 2005 | 31.56 | 31.56 | |||||||
William Bendixen | 2007 | 34.81 | 1:06.37 | |||||||
Katrine Schou Jagd | 2008 | 37.43 | 1:43.80 | |||||||
Freya Valentin | 2008 | 38.82 | 2:22.62 | |||||||
Løb 37, 4X50m Frisvømning Mix, Finaler Årg. 2006-2019 |
Plac. | Navn | Født | Point | FINA | 50m | Opnået | Status | |||
Klub | Anmtid | Code | ||||||||
1 | Stjernemix | 2006 | 1:54.33 | |||||||
Vallensbæk IF Af 1939 | 1:55.00 | |||||||||
Anna Andersen | 2007 | 29.92 | 29.92 | |||||||
Anders Gaard | 2006 | 28.66 | 58.58 | |||||||
Sean Petersen | 2006 | 26.11 | 1:24.69 | |||||||
Sarah Gudme | 2007 | 29.64 | 1:54.33 | |||||||
2 | Gsc 3. Hold Mix 1 | 2006 | 2:02.33 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:03.12 | |||||||||
Jens Krogh Hermansen | 2006 | 29.96 | 29.96 | |||||||
Walter N Falborg Pedersen | 2007 | 29.18 | 59.14 | |||||||
Ida Villemoes Poulsen | 2007 | 30.34 | 1:29.48 | |||||||
Silje Nygaard Engedal | 2007 | 32.85 | 2:02.33 | |||||||
3 | Gti3 Mix 1 | 2006 | 2:05.45 | |||||||
GTI | 2:08.13 | |||||||||
Frida Caroline Knudsen | 2007 | 30.78 | 30.78 | |||||||
Oliver Holst Bøgeskov | 2006 | 31.76 | 1:02.54 | |||||||
Annika Frederiksen | 2007 | 31.25 | 1:33.79 | |||||||
Mark Dimon | 2006 | 31.66 | 2:05.45 | |||||||
4 | Gsc 3. Hold Mix 2 | 2006 | 2:10.84 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:08.40 | |||||||||
Victor Juhl Hansen | 2007 | 30.45 | 30.45 | |||||||
Magnus Gimsing Åhman | 2007 | 32.14 | 1:02.59 | |||||||
Lise H. V. Waarst | 2007 | 32.90 | 1:35.49 | |||||||
Petrea Asferg Larsson | 2008 | 35.35 | 2:10.84 | |||||||
5 | Gti3 Mix 2 | 2006 | 2:12.58 | |||||||
GTI | 2:11.53 | |||||||||
Naja O. K. Neergaard | 2007 | 32.75 | 32.75 | |||||||
Frederik Luca Lamprecht | 2006 | 34.38 | 1:07.13 | |||||||
Louise Popp-Madsen | 2007 | 32.64 | 1:39.77 | |||||||
Emil Szipli Pedersen | 2006 | 32.81 | 2:12.58 | |||||||
6 | Gsc 3. Hold Mix 3 | 2007 | 2:15.93 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:13.78 | |||||||||
Augusta Blom | 2008 | 36.14 | 36.14 | |||||||
Nikolai Stender-Petersen | 2007 | 32.68 | 1:08.82 | |||||||
Lukas Peacock | 2007 | 32.70 | 1:41.52 | |||||||
Laura Klug Christensen | 2008 | 34.41 | 2:15.93 | |||||||
7 | Gti3 Mix 5 | 2007 | 2:17.01 | |||||||
GTI | 2:18.31 | |||||||||
Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | 38.15 | 38.15 | |||||||
Victor Bjørneborg | 2007 | 32.63 | 1:10.78 | |||||||
Amalie Lykke Madsen | 2008 | 35.89 | 1:46.67 | |||||||
Marius Hedvang Segato | 2007 | 30.34 | 2:17.01 | |||||||
8 | Gsc 3. Hold Mix 4 | 2006 | 2:18.12 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:17.40 | |||||||||
William Brix Søhoel | 2006 | 33.49 | 33.49 | |||||||
Sven Ole H. Frederiksen | 2006 | 33.22 | 1:06.71 | |||||||
Anna Dicte Bøgeskov | 2007 | 35.44 | 1:42.15 | |||||||
Oline Ludvigsen | 2007 | 35.97 | 2:18.12 | |||||||
9 | Gti3 Mix 4 | 2006 | 2:26.73 | |||||||
GTI | 2:14.76 | |||||||||
Signe C. H. Naaby | 2007 | 32.99 | 32.99 | |||||||
Tristan Hovedskov Nielsen | 2007 | 40.04 | 1:13.03 | |||||||
Jasmin Freja Hansen Ünal | 2007 | 38.22 | 1:51.25 | |||||||
Alex Leander Dabelsteen | 2006 | 35.48 | 2:26.73 | |||||||
10 | Gsc 4. Hold Mix 1 | 2008 | 2:28.41 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:32.90 | |||||||||
Damjan Kruc | 2008 | 32.68 | 32.68 | |||||||
Villads Moefelt | 2008 | 33.73 | 1:06.41 | |||||||
Emma Mcpherran | 2009 | 38.02 | 1:44.43 | |||||||
Mathilde Fallenkamp | 2009 | 43.98 | 2:28.41 | |||||||
11 | Ringsteds Aber 4 | 2007 | 2:30.47 | |||||||
Ringsted Svømme Klub | 2:29.29 | |||||||||
Sascha Haste | 2007 | 34.93 | 34.93 | |||||||
August Juul-Andersen | 2007 | 39.01 | 1:13.94 | |||||||
Tristan Houman | 2008 | 36.80 | 1:50.74 | |||||||
Maja Burø Redke | 2007 | 39.73 | 2:30.47 | |||||||
12 | Gti Talent 1 | 2007 | 2:35.88 | |||||||
GTI | ||||||||||
Luna Madrid Poulsen | 2009 | 38.22 | 38.22 | |||||||
Mads Ulrik Larsen | 2009 | 42.43 | 1:20.65 | |||||||
Jasmin A. Didriksen | 2009 | 40.33 | 2:00.98 | |||||||
Benjamin Kofoed Thestrup | 2007 | 34.90 | 2:35.88 | |||||||
13 | Gti3 Mix 6 | 2007 | 2:39.45 | |||||||
GTI | 2:21.89 | |||||||||
Julie Bruun | 2008 | 43.52 | 43.52 | |||||||
William Zuk Rasmussen | 2008 | 39.28 | 1:22.80 | |||||||
Anna Eirfeldt | 2009 | 43.79 | 2:06.59 | |||||||
Frederik William Holm | 2007 | 32.86 | 2:39.45 | |||||||
14 | Holbæk Mix 5 | 2007 | 2:43.30 | |||||||
Holbæk Svømme Klub | 3:00.00 | |||||||||
Sofie Pedersen | 2009 | 42.06 | 42.06 | |||||||
Noah Heuser | 2007 | 39.30 | 1:21.36 | |||||||
Mathilde Maria Grydholt | 2009 | 49.54 | 2:10.90 | |||||||
Victor Buck | 2007 | 32.40 | 2:43.30 | |||||||
15 | Gti Talent 2 | 2008 | 2:55.30 | |||||||
GTI | ||||||||||
Sarah Budolph Olsen | 2009 | 45.34 | 45.34 | |||||||
Kasper Granlund Thomsen | 2009 | 46.13 | 1:31.47 | |||||||
Frida Kirkegaard | 2010 | 41.94 | 2:13.41 | |||||||
Valdemar Rudolf Tvedskov | 2008 | 41.89 | 2:55.30 | |||||||
16 | Gsc 4. Hold Mix 2 | 2008 | 2:59.70 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 2:58.94 | |||||||||
Andreas Bartholin Bruhn | 2008 | 34.79 | 34.79 | |||||||
Nicklas Hiort | 2008 | 37.30 | 1:12.09 | |||||||
Frida Rasmussen Høegh | 2009 | 55.94 | 2:08.03 | |||||||
Veronica Dyhre | 2009 | 51.67 | 2:59.70 | |||||||
17 | Gsc 4. Hold Mix 3 | 2008 | 3:22.37 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 3:03.15 | |||||||||
William Bank Jørgensen | 2008 | 48.21 | 48.21 | |||||||
Albert Benian | 2009 | 45.10 | 1:33.31 | |||||||
Thea Joost | 2010 | 58.18 | 2:31.49 | |||||||
Aleksandra Dragieva | 2010 | 50.88 | 3:22.37 | |||||||
18 | Gsc 4. Hold Mix 4 | 2009 | 3:28.74 | |||||||
Gladsaxe Svømmeklub | 3:41.42 | |||||||||
Samuel Bred | 2009 | 50.10 | 50.10 | |||||||
Felix Cordova Schultz | 2010 | 48.37 | 1:38.47 | |||||||
Vigga Rasmussen | 2010 | 1:50.27 | 3:28.74 | |||||||
Agnete E. T. Ernstsen | 2010 | 3:28.74 | ||||||||
- | Holbæk Mix 4 | 2007 | DSQ | SW 10.11 Tyvstart | ||||||
Holbæk Svømme Klub | 2:45.00 | |||||||||
Liva Vang Palsbøll | 2007 | 39.29 | 39.29 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 03 marts 2019 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 16:05 |