2020-09-26   13:09:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP ru

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP ru    Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:27   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2018         
 
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Liinu Nevalainen  2009    172  51.41        1:51.94   
  Cetus Espoo                   
                     
Vilma Päivärinta  2009    156  57.51        1:55.68   
  Cetus Espoo  2:03.25                 
                     
Elsa Mänttäri  2009    124  1:00.23        2:04.92   
  Cetus Espoo                   
                     
Alma Mänttäri  2009    118  1:01.94        2:07.03   
  Cetus Espoo                   
                     
Aada Tuononen  2009    85  1:06.32        2:21.73   
  Cetus Espoo                   
                     
Elle Liikkanen  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jade Brelo  2008    212  49.18        1:44.50   
  Cetus Espoo  1:50.80                 
                     
Lotta Turunen  2008    210  48.64        1:44.87   
  Cetus Espoo  1:47.31                 
                     
Hilma Mannersalo  2008    199  52.29        1:46.65   
  Cetus Espoo  1:54.23                 
                     
Anna Ryhänen  2008    197  51.76        1:47.08   
  Cetus Espoo  1:53.39                 
                     
Saga Linnosaari  2008    186  51.32        1:49.17   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Myllymäki  2008    185  51.85        1:49.31   
  Cetus Espoo  1:51.47                 
                     
Ronja Pyrhönen  2008    174  52.93        1:51.63   
  Cetus Espoo  1:56.83                 
                     
Lotta Martikainen  2008    164  52.88        1:53.92   
  Cetus Espoo  1:49.84                 
                     
Minni Kovalainen  2008    163  51.96        1:54.04   
  Cetus Espoo  2:04.93                 
                     
10  Emilia Elizaveta Karulina  2008    117  1:00.96        2:07.50   
  Cetus Espoo  2:06.60                 
                     
11  Leonie Hildén  2008    116  58.32        2:07.51   
  Cetus Espoo                   
                     
12  Susanna Kivimäki  2008    114  1:02.48        2:08.46   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Raakel Rihte  2008    107  1:00.74        2:11.26   
  Cetus Espoo  2:25.59                 
                     
14  Emmi Pernaa  2008    95  1:04.59        2:16.62   
  Cetus Espoo  2:15.66                 
                     
15  Elina Parviainen  2008    92  1:07.95        2:17.95   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Helena Kujamo  2008    86  1:06.75        2:20.98   
  Cetus Espoo  2:29.12                 
                     
Fanni Laakkio  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  2:13.88                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
Pinja Kotakoski  2008              DSQ  50m 
  Cetus Espoo  2:15.44                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Ronja Taskinen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Petra Nieminen  2007    334  41.40        1:29.84   
  Cetus Espoo  1:29.52                 
                     
Ida Savolainen  2007    267  45.66        1:36.74   
  Cetus Espoo  1:35.09                 
                     
Sandra Savolainen  2007    230  49.16        1:41.67   
  Cetus Espoo  1:44.48                 
                     
Dominika Stalinskaja  2007    219  47.65        1:43.44   
  Cetus Espoo  1:37.74                 
                     
Emma Nissinen  2007    218  50.24        1:43.56   
  Cetus Espoo  1:45.72                 
                     
Anna Lindholm  2007    217  47.94        1:43.70   
  Cetus Espoo  1:49.57                 
                     
Eine Idman  2007    187  53.10        1:48.88   
  Cetus Espoo  1:54.41                 
                     
Vilma Lindholm  2007    184  52.12        1:49.45   
  Cetus Espoo  1:48.65                 
                     
Saaga Tuominen  2007    181  51.85        1:50.10   
  Cetus Espoo  1:47.92                 
                     
10  Vuokko Larjomaa  2007    176  52.86        1:51.21   
  Cetus Espoo  1:49.78                 
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Malla Kostiainen  2006    276  44.52        1:35.77   
  Cetus Espoo  1:48.51                 
                     
Emmi Liukko  2006    210  51.34        1:44.90   
  Cetus Espoo  1:53.02                 
                     
Olesia Leshchuk  2006    204  49.27        1:45.87   
  Cetus Espoo  1:46.84                 
                     
Vivian Vesa  2006    147  57.15        1:57.92   
  Cetus Espoo  1:56.98                 
                     
Heta Kosunen  2006              DNS   
  Cetus Espoo  1:40.43                 
                     
Lotta Lönnqvist  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  1:40.84                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kira Lindroos  2005    506  37.16        1:18.22   
  Cetus Espoo  1:17.37                 
                     
Laura Kousa  2005    384  40.11        1:25.77   
  Cetus Espoo  1:28.76                 
                     
Säde Ryynänen  2005    379  40.92        1:26.14   
  Cetus Espoo  1:25.51                 
                     
Siiri Päivärinta  2005    349  41.44        1:28.49   
  Cetus Espoo  1:29.07                 
                     
Jasmin Savonen  2005    338  41.79        1:29.45   
  Cetus Espoo  1:28.43                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    237  47.49        1:40.75   
  Cetus Espoo  1:40.38                 
                     
Milla Tahvanainen  2005    200  50.32        1:46.47   
  Cetus Espoo  1:51.02                 
                     
Leenu Karolina Kinnunen  2005    192  50.42        1:47.98   
  Cetus Espoo                   
                     
Emma Autio  2005    157  53.47        1:55.46   
  Cetus Espoo  1:59.91                 
                     
10  Viivi Olkkonen  2005    149  53.28        1:57.37   
  Cetus Espoo  2:06.33                 
                     
Silvia Lindqvist  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Greta Beszteri  2004    497  36.69        1:18.71   
  Cetus Espoo  1:17.39                 
                     
Dina Sadojevic Jelacik  2004    429  38.94        1:22.67   
  Cetus Espoo  1:36.71                 
                     
Pinja Nieminen  2004    420  39.07        1:23.27   
  Cetus Espoo  1:21.05                 
                     
Janita Severinkangas  2004    408  39.43        1:24.03   
  Cetus Espoo  1:27.91                 
                     
Linda Ilonen  2004    371  40.87        1:26.74   
  Cetus Espoo  1:25.86                 
                     
Iisa Karpela  2004    365  40.97        1:27.20   
  Cetus Espoo  1:26.38                 
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cindy Palm  2003    499  36.73        1:18.58   
  Cetus Espoo  1:14.45                 
                     
Laura Kellberg  2003    434  38.94        1:22.33   
  Cetus Espoo  1:27.65                 
                     
Siiri Hargreaves  2003    360  40.89        1:27.65   
  Cetus Espoo  1:26.30                 
                     
Laura Pennanen  2003    354  41.30        1:28.10   
  Cetus Espoo                   
                     
Diana Seiger  2003    330  42.39        1:30.18   
  Cetus Espoo  1:34.37                 
                     
Iina Von Schrowe  2003    314  42.46        1:31.73   
  Cetus Espoo                   
                     
Delia Helena Aho  2003    310  42.68        1:32.08   
  Cetus Espoo  1:32.46                 
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nelli Ohvo  2001    648  33.81        1:12.05   
  Cetus Espoo  1:11.06                 
                     
Mirka Mettinen  2002    561  35.38        1:15.57   
  Cetus Espoo  1:13.92                 
                     
Jonna Vasara  2002    491  36.84        1:19.00   
  Cetus Espoo  1:20.41                 
                     
Pilvi Pietikäinen  2002    429  38.44        1:22.65   
  Cetus Espoo  1:32.28                 
                     
Verna Rostedt  2002    428  38.48        1:22.74   
  Cetus Espoo  1:20.68                 
                     
Aino Lehtinen  2001    399  40.05        1:24.67   
  Cetus Espoo  1:25.40                 
                     
Marleen Mikk  2002    378  40.17        1:26.20   
  Cetus Espoo  1:34.10                 
                     
Tuike Hakala  2001    336  41.66        1:29.67   
  Cetus Espoo  1:38.44                 
                     
Miia Puranen  2001    329  41.81        1:30.30   
  Cetus Espoo  1:33.63                 
                     
 
Laji 9, 100m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Nenonen  1999    680  33.73        1:10.90   
  Cetus Espoo  1:11.33                 
                     
Sini Koivu  1999    646  33.90        1:12.11   
  Cetus Espoo  1:11.63                 
                     
Nea Rinne  1995    630  34.20        1:12.72   
  Cetus Espoo  1:14.89                 
                     
Aino Otava  1999    561  36.11        1:15.60   
  Cetus Espoo  1:15.88                 
                     
Lyydia Kalenius  2000    558  36.08        1:15.73   
  Cetus Espoo  1:17.54                 
                     
Ronja Riihinen  2000    420  38.86        1:23.21   
  Cetus Espoo  1:28.66                 
                     
Piia Kaivola  1999    349  41.97        1:28.50   
  Cetus Espoo  1:29.86                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:27 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner