2020-02-26   18:53:07
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP ru

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP ru    Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:38   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2018         
 
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Korkeamäki  2007    385  40.85  1:27.67  2:16.77    3:04.93   
  Cetus Espoo  3:33.31                 
                     
Anja Miao  2007    335  44.02  1:32.84  2:22.71    3:13.59   
  Cetus Espoo  3:52.64                 
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    308  43.40  1:34.37  2:26.76    3:19.16   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Salo  2007    274  47.03  1:41.14  2:35.38    3:27.03   
  Cetus Espoo                   
                     
Milka Marjakaarto  2007    269  47.38  1:40.81  2:34.65    3:28.39   
  Cetus Espoo                   
                     
Ellen Lindell  2007    265  47.55  1:41.14  2:35.68    3:29.28   
  Cetus Espoo                   
                     
Ida Paaskoski  2007    220  49.27  1:46.32  2:44.18    3:42.75   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    433  40.08  1:25.00  2:11.30    2:57.79   
  Cetus Espoo  2:57.51                 
                     
Alicja Milczarek  2006    315  45.60  1:36.36  2:26.97    3:17.64   
  Cetus Espoo                   
                     
Iiris Soilevaara  2006    309  43.99  1:34.87  2:27.76    3:18.99   
  Cetus Espoo  3:15.86                 
                     
Kia Mäennenä  2006    290  46.61  1:39.20  2:31.13    3:23.24   
  Cetus Espoo                   
                     
Ninja Brelo  2006    284  44.72  1:38.37  2:33.50    3:24.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Amanda Nilsson  2006    259  45.80  1:39.31  2:34.49    3:31.00   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Pippuri  2005    504  37.59  1:20.71  2:05.01    2:49.07   
  Cetus Espoo  2:43.66                 
                     
Rina Rantanen  2005    482  38.07  1:21.60  2:06.02    2:51.52   
  Cetus Espoo  2:50.48                 
                     
Ellen Kettunen  2005    466  38.27  1:22.21  2:08.06    2:53.47   
  Cetus Espoo  2:55.50                 
                     
Hanna Martola  2005    440  40.95  1:26.26  2:12.03    2:56.91   
  Cetus Espoo                   
                     
Sofia Rinne  2005    429  40.12  1:24.86  2:11.36    2:58.41   
  Cetus Espoo  2:58.05                 
                     
Kaarina Rihte  2005    428  40.88  1:25.93  2:12.22    2:58.56   
  Cetus Espoo  3:07.49                 
                     
Saara Raulos  2005    402  38.85  1:24.64  2:12.83    3:02.20   
  Cetus Espoo  2:58.50                 
                     
Emma Lönnberg  2005    395  42.15  1:28.39  2:16.01    3:03.28   
  Cetus Espoo  3:04.17                 
                     
Lotta Nevalainen  2005    393  41.98  1:29.33  2:17.19    3:03.64   
  Cetus Espoo  3:04.72                 
                     
10  Lumi Rossi  2005    361  43.65  1:30.73  2:19.81    3:08.85   
  Cetus Espoo  3:03.76                 
                     
11  Juulia Lindfors  2005    341  42.82  1:32.05  2:22.50    3:12.51   
  Cetus Espoo  3:14.66                 
                     
12  Iida Siltala  2005    304  44.29  1:35.43  2:27.53    3:20.02   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Elina Ruha  2005    285  46.02  1:39.56  2:32.82    3:24.39   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ciara Wacklin  2004    462  39.65  1:23.84  2:08.99    2:54.07   
  Cetus Espoo  2:54.97                 
                     
Saga Kovanen  2004    456  40.03  1:24.35  2:09.37    2:54.78   
  Cetus Espoo                   
                     
Jutta Jauhiainen  2004    445  40.82  1:25.69  2:10.86    2:56.19   
  Cetus Espoo  2:56.72                 
                     
Katarina Kobycheva  2004    298  43.67  1:33.96  2:26.73    3:21.27   
  Cetus Espoo  3:17.59                 
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emma Johansson  2003    569  37.09  1:18.60  2:00.34    2:42.36   
  Cetus Espoo  2:47.71                 
                     
Milla-lotta Tapanainen  2003    520  38.35  1:20.81  2:03.47    2:47.26   
  Cetus Espoo  2:50.74                 
                     
Sofia Långström  2003    417  40.70  1:26.08  2:13.09    3:00.05   
  Cetus Espoo  2:56.07                 
                     
Julia Peltola  2003    394  41.98  1:29.10  2:16.66    3:03.55   
  Cetus Espoo  2:59.88                 
                     
 
Laji 5, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilia Flyckt  2001    593  35.10  1:15.71  1:57.59    2:40.15   
  Cetus Espoo  2:33.11                 
                     
Anni Savolainen  2002    566  37.20  1:18.15  2:00.02    2:42.61   
  Cetus Espoo  2:47.51                 
                     
Siri Auvinen  2002    531  38.36  1:20.46  2:03.14    2:46.09   
  Cetus Espoo  2:46.78                 
                     
Peppi Siirtola  2002    510  37.85  1:21.10  2:04.26    2:48.35   
  Cetus Espoo  2:49.41                 
                     
Ida Slöör  2001    500  38.32  1:21.71  2:05.68    2:49.51   
  Cetus Espoo  2:49.30                 
                     
Cia Wacklin  2001    424  40.72  1:25.68  2:11.98    2:59.12   
  Cetus Espoo  3:13.21                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:38 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner