2020-09-30   16:17:50
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP ru

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP ru    Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:24   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2018         
 
 
Laji 4, 50m Rintauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eino Välimäki  2009    88          56.57   
  Cetus Espoo                   
Joona Salminen  2008    77          59.13   
  Cetus Espoo                   
Daniel Kuismin  2010    73          1:00.17   
  Cetus Espoo                   
Artemiy Andreev  2009    64          1:02.82   
  Cetus Espoo                   
Niilo Laakso  2009    57          1:05.34   
  Cetus Espoo                   
Joona Silander  2009    55          1:06.11   
  Cetus Espoo                   
Onni-aaron Lind  2008    55          1:06.11   
  Cetus Espoo                   
Elias Forsell  2009              DNS   
  Cetus Espoo                   
Aaro Sinisalo  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.3 Käsiveto ohi lantiolinjan (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
Ahan Komali  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
Calle Kavaleff  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus               
Joonas Walldén  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
 
Laji 4, 50m Rintauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Akseli Kurttio  2007    86          57.20   
  Cetus Espoo                   
Teemu Lehtinen  2007    73          1:00.33   
  Cetus Espoo                   
Adolf Kaisla  2007    45          1:10.65   
  Cetus Espoo                   
Aaro Ala-Hemmilä  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
Altti Sormunen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.1 Pää ei rikkonut veden pintaa ennen toisen käsivedon leveintä kohtaa lähdön / käännöksen jälkeen               
Eino Laakso  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.4 Eriaikaisia jalkaliikkeitä               
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:24 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner