Tulokset Cetus GP ru
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso 1
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
Kilpailu | Cetus GP ru | Tulostuspäivämäärä | 16 joulukuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 19:15 | |||
Järjestäjä | Cetus Espoo | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 16 joulukuu 2018 |
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Isabel Meriläinen | 2009 | 126 | 57.33 | ||||||
Cetus Espoo | 1:01.13 | |||||||||
2 | Seera Kanerva | 2010 | 126 | 57.38 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Luna Lauhava-Kääriäinen | 2009 | 125 | 57.47 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Emma Grönberg | 2010 | 125 | 57.53 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Elsa Idman | 2009 | 123 | 57.91 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
6 | Ylva Holmberg | 2009 | 120 | 58.37 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Neela Juvonen | 2009 | 116 | 58.92 | ||||||
Cetus Espoo | 1:09.12 | |||||||||
8 | Keneli Marybel Maranik | 2010 | 104 | 1:01.16 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
9 | Kaisli Ruha | 2010 | 101 | 1:01.66 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Venny Snellman | 2009 | 94 | 1:03.28 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
11 | Lila Eskola | 2009 | 89 | 1:04.41 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Aura Goodacre | 2009 | 85 | 1:05.32 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Ines Valero De La Iglesia | 2010 | 58 | 1:14.05 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Isabel Guillou | 2009 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Sonja Aho | 2008 | 200 | 49.23 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Luisa Zurban | 2008 | 178 | 51.17 | ||||||
Cetus Espoo | 58.03 | |||||||||
3 | Jenna Rantanen | 2008 | 156 | 53.43 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
4 | Shreshta Balajee | 2008 | 154 | 53.65 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Adela Sundberg | 2008 | 101 | 1:01.72 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Elle Pekkarinen | 2008 | DNS | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Kristina Lindroos | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
- | Noora Lausala | 2008 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 1:23.92 | |||||||||
SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus | ||||||||||
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Alicia Cennet Gültekin | 2007 | 142 | 55.11 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
2 | Kerttu Tallus | 2007 | 72 | 1:09.12 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
3 | Aada Salovaara | 2007 | 68 | 1:10.48 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 16 joulukuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 19:15 |