2020-02-23   04:58:12
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP ru

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP ru    Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:15   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  16 joulukuu 2018         
 
 
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Isabel Meriläinen  2009    126          57.33   
  Cetus Espoo  1:01.13                 
Seera Kanerva  2010    126          57.38   
  Cetus Espoo                   
Luna Lauhava-Kääriäinen  2009    125          57.47   
  Cetus Espoo                   
Emma Grönberg  2010    125          57.53   
  Cetus Espoo                   
Elsa Idman  2009    123          57.91   
  Cetus Espoo                   
Ylva Holmberg  2009    120          58.37   
  Cetus Espoo                   
Neela Juvonen  2009    116          58.92   
  Cetus Espoo  1:09.12                 
Keneli Marybel Maranik  2010    104          1:01.16   
  Cetus Espoo                   
Kaisli Ruha  2010    101          1:01.66   
  Cetus Espoo                   
10  Venny Snellman  2009    94          1:03.28   
  Cetus Espoo                   
11  Lila Eskola  2009    89          1:04.41   
  Cetus Espoo                   
12  Aura Goodacre  2009    85          1:05.32   
  Cetus Espoo                   
13  Ines Valero De La Iglesia  2010    58          1:14.05   
  Cetus Espoo                   
Isabel Guillou  2009              DNS   
  Cetus Espoo                   
 
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonja Aho  2008    200          49.23   
  Cetus Espoo                   
Luisa Zurban  2008    178          51.17   
  Cetus Espoo  58.03                 
Jenna Rantanen  2008    156          53.43   
  Cetus Espoo                   
Shreshta Balajee  2008    154          53.65   
  Cetus Espoo                   
Adela Sundberg  2008    101          1:01.72   
  Cetus Espoo                   
Elle Pekkarinen  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
Kristina Lindroos  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus               
Noora Lausala  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  1:23.92                 
  SW 7.3 Eriaikainen käsien palautus               
 
Laji 3, 50m Rintauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alicia Cennet Gültekin  2007    142          55.11   
  Cetus Espoo                   
Kerttu Tallus  2007    72          1:09.12   
  Cetus Espoo                   
Aada Salovaara  2007    68          1:10.48   
  Cetus Espoo                   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  16 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner