2019-12-15   06:01:44
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 1 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  09:52   
  Järjestäjä  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 1, 400m Medley Women, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Pippuri  2005    540  1:14.65  2:41.99  4:16.44    5:29.47   
  Cetus Espoo  5:22.22                 
                     
Ella Suominen  2005    498  1:20.00  2:50.59  4:23.65    5:38.51   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  5:48.50                 
                     
Ida Kauppinen  2005    436  1:23.77  2:54.61  4:34.91    5:53.91   
  Lappeenrannan Uimarit  5:45.05                 
                     
Aino Emilia Hankala  2005    385  1:25.99  2:58.62  4:48.47    6:08.70   
  Simmis Wanda                   
                     
 
Laji 1, 400m Medley Women, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna Mattila  2004    468  1:16.86  2:50.39  4:27.22    5:45.67   
  Helsingfors Simsällskap  5:35.76                 
                     
 
Laji 1, 400m Medley Women, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Minttu Paalanen  2003    514  1:14.45  2:40.84  4:18.14    5:35.07   
  Lahden Uimaseura  5:28.24                 
                     
Silja Kinnunen  2003    372  1:27.60  3:01.96  4:53.91    6:12.91   
  Lappeenrannan Uimarit  6:10.30                 
                     
 
Laji 1, 400m Medley Women, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Ruotsalainen  1996    706  1:08.49  2:27.82  3:52.92    5:01.44   
  Helsingfors Simsällskap  4:51.32                 
                     
Nea Rinne  1995    628  1:09.84  2:36.14  4:04.41    5:13.41   
  Cetus Espoo  5:08.27                 
                     
Helmi Heinonen  2002    489  1:15.33  2:45.43  4:21.99    5:40.50   
  Aurajoen Uinti  5:32.63                 
                     
Pilvi Pietikäinen  2002    488  1:15.32  2:43.26  4:23.58    5:40.81   
  Cetus Espoo  5:32.68                 
                     
Janette Setälä  2001    461  1:20.08  2:47.22  4:27.31    5:47.47   
  Aurajoen Uinti  5:40.03                 
                     
Vera Vartiainen  2002    441  1:15.83  2:50.51  4:29.50    5:52.45   
  Järvenpään Uintiklubi                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:52 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner