2020-08-07   19:43:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset DOC-Sprinttiuinnit 2018

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Aamujakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  DOC-Sprinttiuinnit 2018    Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Lahti    Tulostusaika  13:54   
  Järjestäjä  Lahden Uimaseura         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  08 joulukuu 2018         
 
 
Laji 9, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
LaUS seka 1 [2008]  2008              2:59.35   
  Lahden Uimaseura  2:53.20                 
  Tuomas Marttila  2008      45.82        45.82   
  Liisi Lehtiö  2008      48.70        1:34.52   
  Awa Laukkanen  2008      46.46        2:20.98   
  Aleksi Salo  2008      38.37        2:59.35   
                     
LaUS seka 2 [2008]  2008              3:10.78   
  Lahden Uimaseura  3:06.91                 
  Jaakko Bogdanov  2009      46.40        46.40   
  Lotta Koskinen  2008      49.13        1:35.53   
  Lotta Järvinen  2008      59.56        2:35.09   
  Onni Honkanen  2008      35.69        3:10.78   
                     
LaUS seka 3 [2008]  2008              3:22.41   
  Lahden Uimaseura  3:24.50                 
  Denis Karvanen  2009      46.11        46.11   
  Anni Eskelinen  2009      55.75        1:41.86   
  Saaga Pitkänen  2008      54.29        2:36.15   
  Artem Chornyi  2008      46.26        3:22.41   
                     
LaUS seka 4 [2008]  2008              DSQ   
  Lahden Uimaseura  3:48.77                 
  Santeri Palvanen  2009      57.87        57.87   
  Lotta Leppäaho  2008      57.93        1:55.80   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
                     
 
Laji 9, 4X50m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
LaUS seka 1 [2006]  2006              2:20.66   
  Lahden Uimaseura  2:24.51                 
  Tiinu Tamminen  2006      35.54        35.54   
  Denis Katunov  2006      39.04        1:14.58   
  Tinka Tamminen  2006      33.90        1:48.48   
  Viacheslav Semenov  2006      32.18        2:20.66   
                     
LrU rollo 1  2006              2:28.67   
  Lappeenrannan Uimarit  2:27.97                 
  Emmi Salo  2007      36.18        36.18   
  Aino Ruotsalainen  2007      42.03        1:18.21   
  Veikko Seppänen  2007      38.64        1:56.85   
  Luka Valtonen  2006      31.82        2:28.67   
                     
Cetus 1  2006              2:32.04   
  Cetus Espoo  2:32.80                 
  Anton Ahonen  2006      42.13        42.13   
  Tomi Silander  2006      42.67        1:24.80   
  Enna Äyrämöinen  2007      34.33        1:59.13   
  Milka Marjakaarto  2007      32.91        2:32.04   
                     
LaUS seka 2 [2006]  2006              2:37.88   
  Lahden Uimaseura  2:31.32                 
  Ebba Simberg  2007      37.53        37.53   
  Siiri Haverinen  2007      39.67        1:17.20   
  Joonas Pulkkinen  2007      42.35        1:59.55   
  Leevi Immonen  2007      38.33        2:37.88   
                     
Cetus 2  2006              2:38.38   
  Cetus Espoo  2:33.27                 
  Mikael Rasinmäki  2006      42.71        42.71   
  Jenni Korkeamäki  2007      41.02        1:23.73   
  Aleksi Sinisalo  2006      38.75        2:02.48   
  Emilyn Alexandra Savolainen  2007      35.90        2:38.38   
                     
LaUS seka 3 [2006]  2006              3:09.53   
  Lahden Uimaseura  2:55.59                 
  Eemil Kallunki  2009      1:01.10        1:01.10   
  Olivia Porter  2007      46.51        1:47.61   
  Maija Suponina  2006      40.66        2:28.27   
  Maksym Chornyi  2006      41.26        3:09.53   
                     
KoU seka [2007] 2  2007              3:34.84   
  Kouvolan Uimarit                   
  Saku Virtanen  2008      55.19        55.19   
  Vilja Hartikainen  2007      56.77        1:51.96   
  Caro Reponen  2009      59.51        2:51.47   
  Ida Tuominen  2007      43.37        3:34.84   
                     
Cetus 3  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  2:33.60                 
  Ida Paaskoski  2007      42.64        42.64   
  Risto Kallström  2006      40.34        1:22.98   
  Ellen Lindell  2007      35.98        1:58.96   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
Cetus 4  2006              DSQ   
  Cetus Espoo  2:32.78                 
  Benjamin Winqvist  2006      40.76        40.76   
  SW 10.11 Vaihtorikko               
                     
KoU seka [2007] 1  2007              DSQ   
  Kouvolan Uimarit  2:49.19                 
  Konsta Kukkonen  2006      36.68        36.68   
  Netta Korkalainen  2008      52.86        1:29.54   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  08 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Lahden Uimaseura  Tulostusaika  13:54 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner