Results for Arena Lyngby Open 2019, Trongården
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 17 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stvne navn | Arena Lyngby Open 2019 Trongr | Udskriftsdato | 19 januar 2019 | |||
Stvne by | Lyngby | Udskriftstidspunkt | 11:29 | |||
Arrangr | Lyngby Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 18 januar 2019 |
Lb 17, 100m Medley Damer, Finaler rg. 2005-2006 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Julie Liv Madsen | 2006 | GTI | 1:09.76 | ||||||
2 | Mille Frydendahl | 2006 | A6 | 1:11.49 | ||||||
3 | Agnete Boelt | 2006 | Sigma Swim | 1:11.61 | ||||||
4 | Hannah B. Pedersen | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:11.83 | ||||||
5 | Astrid Mulipola | 2006 | Sigma Swim | 1:12.51 | ||||||
6 | Lovisa Nilsson | 2006 | Karlskrona Simsllskap | 1:13.67 | ||||||
7 | Cille Kirketerp | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:14.27 | ||||||
8 | Nikoline R. Amstrup | 2005 | Sigma Swim | 1:14.44 | ||||||
9 | Elisabeth Augusta Englev | 2006 | GTI | 1:14.51 | ||||||
10 | Ronja K. S. Josephsen | 2005 | A6 | 1:14.64 | ||||||
11 | Emilie Hartvig-Olsen | 2006 | VAT Copenhagen | 1:14.75 | ||||||
12 | SIF Bramm | 2006 | A6 | 1:14.77 | ||||||
13 | Alma Olivarius | 2005 | Lyngby Svmmeklub | 1:15.31 | ||||||
14 | Andrea Lindberg Vede | 2006 | Sigma Swim | 1:15.57 | ||||||
15 | Alma Mller-Ern | 2006 | VAT Copenhagen | 1:16.44 | ||||||
16 | Filippa Eiler | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:17.91 | ||||||
17 | Olivia Cruse | 2005 | Hillerd Svmmeklub | 1:19.24 | ||||||
18 | Sofia Yuwei Zhang | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 1:19.61 | ||||||
19 | Sarah Ankjr Pedersen | 2006 | GTI | 1:19.66 | ||||||
20 | Emily Reuter | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 1:19.89 | ||||||
21 | Luna Luminari | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:20.03 | ||||||
22 | Johanna Rasmussen | 2006 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:20.29 | ||||||
23 | Dicte Laurberg Vedel | 2006 | VAT Copenhagen | 1:20.47 | ||||||
24 | Anna Dietrichsen | 2006 | A6 | 1:20.73 | ||||||
25 | Mathilde Willumsen | 2006 | GTI | 1:20.75 | ||||||
26 | Emilia Gotfredsen | 2005 | GTI | 1:21.86 | ||||||
27 | Mille Hansen | 2005 | VAT Copenhagen | 1:22.24 | ||||||
28 | Laura Cecilie Salling | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 1:22.36 | ||||||
29 | Liva Gydesen Nielsen | 2005 | A6 | 1:22.44 | ||||||
30 | Mathilde Rmer | 2006 | Farum Svmmeklub | 1:22.50 | ||||||
31 | Arendse Arrild Lyngfeldt | 2006 | Hillerd Svmmeklub | 1:22.66 | ||||||
31 | Julie Segato | 2005 | GTI | 1:22.66 | ||||||
33 | Alma Lind Babin | 2006 | Lyngby Svmmeklub | 1:23.24 | ||||||
34 | Lrke Stenholt Rpke | 2006 | A6 | 1:23.42 | ||||||
35 | Mille Giolbas | 2006 | GTI | 1:23.51 | ||||||
36 | Amalie Lythcke | 2006 | Hillerd Svmmeklub | 1:23.69 | ||||||
37 | Sophie Amalie Rasmussen | 2006 | GTI | 1:26.51 | ||||||
38 | Malene Dithmar | 2006 | GTI | 1:26.52 | ||||||
39 | Olivia Franck | 2005 | Hillerd Svmmeklub | 1:27.05 | ||||||
40 | Jasmin Kjrsgaard | 2006 | A6 | 1:27.50 | ||||||
41 | Luna Hein | 2005 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:28.10 | ||||||
42 | Emma Mlholm | 2005 | Hillerd Svmmeklub | 1:28.98 | ||||||
43 | Aya Malling | 2006 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:29.12 | ||||||
44 | Selma Argenius | 2006 | Karlskrona Simsllskap | 1:32.67 | ||||||
45 | Mathilde Bremer Srensen | 2006 | GTI | 1:33.82 | ||||||
- | Anna Merl Larsen | 2006 | A6 | DNS | ||||||
- | Isabella Ludvigsen | 2005 | Sigma Swim | DSQ | tyvstart | |||||
- | Kaisa Falkenberg Lending | 2005 | Lyngby Svmmeklub | DSQ | ej rygl. v 50m | |||||
- | Marie Skole Srensen | 2006 | GTI | DSQ | ej rygl. v 50m | |||||
Lb 17, 100m Medley Damer, Finaler rg. 2007-2019 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Nadia Walle | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:22.01 | ||||||
2 | Naja O. K. Neergaard | 2007 | GTI | 1:23.92 | ||||||
3 | Caroline Hansen | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:25.19 | ||||||
4 | Ella Emilia Soelberg | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:25.98 | ||||||
5 | Kattja Daniella Aggersbl | 2007 | A6 | 1:26.11 | ||||||
6 | Signe C. H. Naaby | 2007 | GTI | 1:27.40 | ||||||
7 | Mira Capito | 2007 | A6 | 1:27.41 | ||||||
8 | Freja Monrad Kirkegaard | 2008 | GTI | 1:28.00 | ||||||
9 | Wilma Adelhardt Madsen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:28.21 | ||||||
10 | Frederikke Dyrby Pedersen | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:28.27 | ||||||
11 | Louise Popp-Madsen | 2007 | GTI | 1:29.45 | ||||||
12 | Nikoline E. Larsen | 2007 | Lyngby Svmmeklub | 1:29.64 | ||||||
13 | Celine van Breugel | 2007 | Lyngby Svmmeklub | 1:31.27 | ||||||
14 | Amalie Lykke Madsen | 2008 | GTI | 1:31.77 | ||||||
15 | Ida Mathiesen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:32.58 | ||||||
16 | Andrea Jrgensen | 2008 | Hillerd Svmmeklub | 1:33.13 | ||||||
17 | Emina Wigow | 2007 | Karlskrona Simsllskap | 1:35.89 | ||||||
18 | Camille Hedvig Miolane | 2007 | A6 | 1:36.38 | ||||||
19 | Amilia Peick-Kristensen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:36.42 | ||||||
20 | Regitze Wojtaszewski | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | 1:36.48 | ||||||
21 | Bodil Zettervall | 2007 | Karlskrona Simsllskap | 1:37.37 | ||||||
22 | Sarah Cecilie Rasmussen | 2008 | GTI | 1:39.59 | ||||||
23 | Jasmin Freja Hansen nal | 2007 | GTI | 1:40.31 | ||||||
24 | Olivia Barfoed | 2007 | Lyngby Svmmeklub | 1:41.60 | ||||||
25 | Anna Gregers Jrgensen | 2007 | Hillerd Svmmeklub | 1:42.23 | ||||||
26 | Isabella Hj Johansen | 2008 | GTI | 1:42.32 | ||||||
27 | Ellen-Mai Teilmann | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 1:42.33 | ||||||
28 | Alvilda Hjberg | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:43.52 | ||||||
29 | Alberte Ricken | 2007 | Hillerd Svmmeklub | 1:44.01 | ||||||
30 | Emma Mollerup | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 1:44.50 | ||||||
31 | Laura Christoffersen | 2007 | Hillerd Svmmeklub | 1:44.69 | ||||||
32 | Caroline Hedetoft-Winther | 2008 | GTI | 1:45.77 | ||||||
33 | Liva Poulsen | 2007 | Hillerd Svmmeklub | 1:46.04 | ||||||
34 | Caroline Leander Sltoft | 2010 | Hillerd Svmmeklub | 1:46.07 | ||||||
35 | Galina Duric | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:47.57 | ||||||
36 | Maria Weiste | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 1:47.88 | ||||||
37 | Kamille Drejer Mikkelsen | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 1:49.44 | ||||||
38 | Maria Holstein Arnesen | 2010 | Lyngby Svmmeklub | 1:50.04 | ||||||
39 | Sofie Ross | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:51.06 | ||||||
40 | Sara Kjr Bollesen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:51.31 | ||||||
41 | Freja Itenov | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 1:51.47 | ||||||
42 | Freya Ploug Mattson | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 1:56.94 | ||||||
43 | Esther Johannessen | 2007 | Hillerd Svmmeklub | 2:05.55 | ||||||
44 | Cirkeline Feldt-Srensen | 2010 | Lyngby Svmmeklub | 2:12.14 | ||||||
- | Juuliie Jrgensen | 2007 | Lyngby Svmmeklub | DNS | ||||||
- | Karen Sander Fotland | 2009 | Lyngby Svmmeklub | DSQ | sv.p mave v.25m | |||||
- | Laura Emilie Hoegh | 2008 | Lyngby Svmmeklub | DSQ | afsl p mave 50m | |||||
- | Sara Ljusheva | 2009 | Lyngby Svmmeklub | DSQ | afslut p mave 50m | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 19 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:29 |