Resultater for Santa Claus uinnit 2018
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Santaclaus uinnit |
|
Tulostuspäivämäärä |
27 lokakuu 2018 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Rovaniemi |
|
Tulostusaika |
12:01 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
27 lokakuu 2018 |
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Sofia Palojärvi |
2007 |
|
155 |
44.17 |
|
|
|
1:41.46 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Zinaida Vohmianina |
2007 |
|
139 |
47.11 |
|
|
|
1:45.36 |
|
|
Kovdor |
1.55.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Sara Lappalainen |
2007 |
|
105 |
50.31 |
|
|
|
1:55.73 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Aleksandra Senchykova |
2008 |
|
93 |
53.21 |
|
|
|
2:00.39 |
|
|
Kovdor |
2.00.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Riina Niemi |
2005 |
|
467 |
32.63 |
|
|
|
1:10.35 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Maiju Huttunen |
2005 |
|
352 |
36.58 |
|
|
|
1:17.30 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:14.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Alexandra Sverchkova |
2006 |
|
272 |
38.67 |
|
|
|
1:24.22 |
|
|
APATITY |
1.24.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Jutta Mört |
2005 |
|
268 |
39.38 |
|
|
|
1:24.68 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
1:33.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Sani Nätynki |
2005 |
|
225 |
40.82 |
|
|
|
1:29.68 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:33.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Isla Heiskanen |
2005 |
|
163 |
44.56 |
|
|
|
1:39.96 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Janina Paakkolanvaara |
2006 |
|
158 |
45.76 |
|
|
|
1:40.87 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
1:42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Pinja Perälä |
2006 |
|
157 |
46.14 |
|
|
|
1:41.06 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Raita Virtanen |
2005 |
|
155 |
45.04 |
|
|
|
1:41.49 |
|
|
Kemijärven Kaiku |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Reetta Piira |
2004 |
|
278 |
37.41 |
|
|
|
1:23.63 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:26.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Noora Aikio |
2004 |
|
241 |
38.83 |
|
|
|
1:27.74 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
1:25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Kiia Junttari |
2004 |
|
207 |
41.07 |
|
|
|
1:32.23 |
|
|
Kemin Työväen Uimarit |
1:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Wenla Niemi |
2004 |
|
178 |
42.58 |
|
|
|
1:36.92 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 11, 100m PU T-11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
|
|
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ronja Nätynki |
2002 |
|
503 |
31.37 |
|
|
|
1:08.64 |
|
|
Swimming Club Rovaniemi |
1:09.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.25.00 |
Tulostuspäivämäärä |
27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi |
Tulostusaika |
12:01 |
|