Results for Mustekalauinnit 2018
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | Mustekalauinnit | Tulostuspivmr | 27 lokakuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Lohja | Tulostusaika | 17:50 | |||
Jrjestj | Octopus Lohja | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 27 lokakuu 2018 |
Laji 7, 50m VU P-10, 12, M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Konsta Horppu | 2008 | 150 | 38.15 | ||||||
Nokian Pyry | 40.47 | |||||||||
2 | Sasu Koivunen | 2008 | 148 | 38.31 | ||||||
Octopus Lohja | 41.23 | |||||||||
3 | Niilo Lappalainen | 2011 | 101 | 43.50 | ||||||
Nokian Pyry | 45.83 | |||||||||
4 | Atte Malinen | 2008 | 85 | 46.07 | ||||||
Cetus Espoo | 48.56 | |||||||||
5 | Ohto Heikkinen | 2008 | 83 | 46.53 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 45.99 | |||||||||
6 | Konsta Hiltunen | 2009 | 59 | 51.90 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 52.32 | |||||||||
7 | Sisu Toiva | 2009 | 39 | 59.40 | ||||||
Nokian Pyry | 1:02.63 | |||||||||
Laji 7, 50m VU P-10, 12, M, Loppukilpailut 11 - 12 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Andr Salmi | 2006 | 278 | 31.07 | ||||||
Simmis Grani | 33.45 | |||||||||
2 | Ahti Halttunen | 2006 | 258 | 31.86 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 34.20 | |||||||||
3 | Matias Saarinen | 2006 | 204 | 34.45 | ||||||
Salon Uimarit | 35.04 | |||||||||
4 | Robert Cranston | 2006 | 201 | 34.63 | ||||||
Nummelan Kisaajat | 34.33 | |||||||||
5 | Andreas Kinnunen | 2006 | 183 | 35.73 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 36.62 | |||||||||
6 | Noel Ehrlund | 2007 | 177 | 36.13 | ||||||
Gladius Kirkkonummi | 38.70 | |||||||||
7 | Antti Huttunen | 2006 | 169 | 36.67 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
8 | Kasperi Hauta-Aho | 2006 | 165 | 36.97 | ||||||
Octopus Lohja | 40.23 | |||||||||
9 | Sisu Lahtinen | 2007 | 135 | 39.48 | ||||||
Octopus Lohja | 44.94 | |||||||||
10 | Niilo Harja | 2006 | 129 | 40.16 | ||||||
Cetus Espoo | 38.29 | |||||||||
11 | Aron Uggeldal | 2007 | 115 | 41.67 | ||||||
Kimito Sportfrening rf | 45.55 | |||||||||
12 | Matti Vahtola | 2006 | 112 | 42.07 | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Niilo Helkearo | 2006 | 94 | 44.61 | ||||||
Cetus Espoo | 42.50 | |||||||||
- | Mico Liljeblad | 2006 | DNS | |||||||
Octopus Lohja | ||||||||||
- | Aki Eveli | 2006 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 44.75 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Mikael Kulay | 2007 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | 51.77 | |||||||||
SW 10.8 Kielletty varuste tai vartalon teippaus | ||||||||||
Laji 7, 50m VU P-10, 12, M, Loppukilpailut 13 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | Aika | Tila | ||||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Isak Gramn | 2001 | 503 | 25.52 | ||||||
Cetus Espoo | 25.28 | |||||||||
2 | Aleksi Seger | 2001 | 502 | 25.53 | ||||||
Octopus Lohja | 25.30 | |||||||||
3 | Joel Knaapi | 2001 | 480 | 25.92 | ||||||
Cetus Espoo | 25.55 | |||||||||
4 | Mikael Jokinen | 2001 | 439 | 26.70 | ||||||
Loimaan Uimaseura | 26.21 | |||||||||
5 | Teemu Annala | 2001 | 401 | 27.52 | ||||||
Cetus Espoo | 26.63 | |||||||||
6 | Antti Malmberg | 2003 | 364 | 28.43 | ||||||
Octopus Lohja | 28.35 | |||||||||
7 | Juho Herva | 2005 | 352 | 28.73 | ||||||
Hyvinkn Uimaseura | 28.97 | |||||||||
8 | Karri Suuronen | 2003 | 348 | 28.85 | ||||||
Cetus Espoo | 28.80 | |||||||||
9 | Urho Kkel | 2005 | 235 | 32.88 | ||||||
Tuusulan Uimaseura | 32.76 | |||||||||
10 | Pasi Koskela | 1972 | 232 | 33.03 | ||||||
Cetus Espoo | 33.98 | |||||||||
11 | Alexander Kruglov | 2000 | 185 | 35.59 | ||||||
Kimito Sportfrening rf | 36.23 | |||||||||
12 | Mikko Forsberg | 2004 | 160 | 37.33 | ||||||
Nummelan Kisaajat | ||||||||||
13 | Adrian Uggeldal | 2005 | 148 | 38.30 | ||||||
Kimito Sportfrening rf | 39.53 | |||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 27 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Octopus Lohja | Tulostusaika | 17:50 |