Results for Septembersim
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
pass 1: insim 9:00-9:45
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
|
Tyresö Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 29 sep 2018 till den 29 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Medley FL A-C 13-14 år - Final |
|
Sponsor: |
Stureplans Resebyrå |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Elsa Kärvestedt |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:38.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veronika Hiram |
2004 |
Södertörns Simsällskap |
|
|
2:40.89 |
+2.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lina Ahlström |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:51.23 |
+12.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ella Engelgren |
2004 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:51.41 |
+13.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Amanda Bäck |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:55.07 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
2:55.89 |
+17.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alicia Söderlind |
2005 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
2:56.41 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Alva Herlitz |
2005 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:56.76 |
+18.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Tove Dicander |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
2:59.25 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Cecilia Krans |
2005 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
3:00.02 |
+21.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jennifer Geaney |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:11.89 |
+33.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Veronica Olsson |
2005 |
Spårvägen Simförening |
|
|
3:15.65 |
+37.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Melody Read |
2005 |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
3:20.96 |
+42.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Medley FL A-C 15-16 år - Final |
|
Sponsor: |
Stureplans Resebyrå |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Klara Eklöf |
2002 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sofia Björkman |
2002 |
Tyresö Simsällskap |
|
|
2:35.95 |
+0.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 11, 200m Medley FL A-C 17 och äldre - Final |
|
Sponsor: |
Stureplans Resebyrå |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Smilla Lönnberg |
2001 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
2:30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Hannah Berndtson |
1996 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
2:51.51 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-29 12:05:09 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap |
|
|
|
|