Results for IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 1
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 30 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) |
Kilpailu | LR IKM 2018 alkukilpailut ES1 | Tulostuspivmr | 04 marraskuu 2018 | |||
Kilpailun paikkakunta | Espoo | Tulostusaika | 12:02 | |||
Jrjestj | Cetus | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupivmr | 02 marraskuu 2018 |
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 10 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Linnea Heikkil | 2008 | 261 | 41.06 | 1:28.42 | |||||
Simmis Grani | 1:33.26 | |||||||||
2 | Taisiya Baindurashvili | 2008 | 223 | 42.80 | 1:33.05 | |||||
Uimaseura Helsinki | ||||||||||
3 | Serafima Ratner | 2008 | 215 | 45.65 | 1:34.19 | |||||
Uimaseura Helsinki | 1:40.31 | |||||||||
4 | Marja Anna Siimes | 2008 | 205 | 44.75 | 1:35.69 | |||||
Uimaseura Helsinki | 1:45.07 | |||||||||
5 | Sira Katavisto | 2008 | 205 | 46.82 | 1:35.81 | |||||
ORCA Helsinki | 1:44.63 | |||||||||
6 | Hilma Mannersalo | 2008 | 203 | 45.61 | 1:36.15 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
7 | Laura Lehtoila | 2008 | 184 | 46.78 | 1:39.26 | |||||
ORCA Helsinki | 1:38.19 | |||||||||
8 | Lilja Hirsikko | 2008 | 182 | 45.18 | 1:39.61 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
9 | Lotta Turunen | 2008 | 175 | 48.85 | 1:41.00 | |||||
Cetus Espoo | 1:43.28 | |||||||||
10 | Anni Kahlos | 2008 | 174 | 47.47 | 1:41.16 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
11 | Ronja Pyrhnen | 2008 | 174 | 50.59 | 1:41.20 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
12 | Jade Brelo | 2008 | 162 | 48.50 | 1:43.61 | |||||
Cetus Espoo | 1:46.59 | |||||||||
13 | Liine Raantse | 2008 | 158 | 46.96 | 1:44.51 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
14 | Saga Linnosaari | 2008 | 147 | 49.09 | 1:46.99 | |||||
Cetus Espoo | 1:38.36 | |||||||||
15 | Iiris Myllymki | 2008 | 141 | 51.66 | 1:48.32 | |||||
Cetus Espoo | 2:03.04 | |||||||||
16 | Anna Ryhnen | 2008 | 141 | 55.74 | 1:48.37 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Olga Kaiser | 2008 | 139 | 50.71 | 1:48.89 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
18 | Emilia Elizaveta Karulina | 2008 | 115 | 54.79 | 1:55.94 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
19 | Pinja Kotakoski | 2008 | 98 | 1:00.22 | 2:02.22 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
- | Kea-Erin Saarinen | 2008 | DSQ | SU | ||||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
- | Lotta Martikainen | 2008 | DSQ | SU | ||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
- | Minni Kovalainen | 2008 | DSQ | SU | ||||||
Cetus Espoo | 2:04.50 | |||||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 11 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Jenni Korkeamki | 2007 | 409 | 35.16 | 1:16.10 | |||||
Cetus Espoo | 1:25.40 | |||||||||
2 | Matilda Leppnen | 2007 | 359 | 37.93 | 1:19.51 | |||||
Cetus Espoo | 1:31.72 | |||||||||
3 | Anna Salo | 2007 | 355 | 37.02 | 1:19.80 | |||||
Cetus Espoo | 1:29.46 | |||||||||
4 | Enna yrminen | 2007 | 346 | 35.99 | 1:20.45 | |||||
Cetus Espoo | 1:32.49 | |||||||||
5 | Ellen Lindell | 2007 | 321 | 38.36 | 1:22.47 | |||||
Cetus Espoo | 1:34.37 | |||||||||
6 | Petra Nieminen | 2007 | 312 | 39.22 | 1:23.23 | |||||
Cetus Espoo | 1:45.76 | |||||||||
7 | Dominika Stalinskaja | 2007 | 302 | 38.20 | 1:24.14 | |||||
Cetus Espoo | 1:27.48 | |||||||||
8 | Anja Miao | 2007 | 292 | 40.01 | 1:25.09 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.72 | |||||||||
9 | Ida Savolainen | 2007 | 284 | 40.57 | 1:25.93 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
10 | Milka Marjakaarto | 2007 | 257 | 41.64 | 1:28.87 | |||||
Cetus Espoo | 1:52.05 | |||||||||
11 | Anna Lindholm | 2007 | 230 | 41.17 | 1:32.16 | |||||
Cetus Espoo | 1:39.98 | |||||||||
12 | Ursula Ursin | 2007 | 220 | 43.81 | 1:33.52 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:37.41 | |||||||||
13 | Ida Paaskoski | 2007 | 216 | 45.86 | 1:34.04 | |||||
Cetus Espoo | 1:50.46 | |||||||||
14 | Linn Nickels | 2007 | 209 | 44.09 | 1:35.16 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:42.13 | |||||||||
15 | Emma Nissinen | 2007 | 207 | 44.90 | 1:35.48 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
16 | Sandra Savolainen | 2007 | 198 | 47.45 | 1:36.83 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
17 | Sofia Alhonen | 2007 | 107 | 59.64 | 1:58.97 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
- | Fanni Mkel | 2007 | DSQ | SU | ||||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
SW 9.4 Uintiosuus ei pttynyt ao. lajin mukaisesti | ||||||||||
Laji 30, T10,11,12-15 100m SKU, Loppukilpailut 12 - 15 v |
# | Nimi | Synt | Pisteet | FINA | 50m | Aika | Tila | |||
Seura | Ilm.aika | Code | ||||||||
1 | Laura Lahtinen | 2003 | 773 | 28.19 | 1:01.57 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:01.51 | |||||||||
2 | Siiri Eini | 2003 | 630 | 30.97 | 1:05.89 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:06.78 | |||||||||
3 | Lotta Plsi | 2004 | 595 | 31.01 | 1:07.18 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:07.97 | |||||||||
4 | Laura Kellberg | 2003 | 575 | 29.79 | 1:07.95 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
5 | Emma Johansson | 2003 | 565 | 31.55 | 1:08.33 | |||||
Cetus Espoo | 1:08.94 | |||||||||
6 | Peppi Vesalainen | 2004 | 518 | 33.58 | 1:10.33 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:12.47 | |||||||||
7 | Dina Sadojevic Jelacik | 2004 | 514 | 32.63 | 1:10.51 | |||||
Cetus Espoo | 1:14.58 | |||||||||
8 | Cindy Palm | 2003 | 504 | 33.82 | 1:10.98 | |||||
Cetus Espoo | 1:13.97 | |||||||||
9 | Anna Edwards | 2004 | 491 | 33.72 | 1:11.59 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:12.10 | |||||||||
10 | Julia Peltola | 2003 | 490 | 32.11 | 1:11.65 | |||||
Cetus Espoo | 1:12.56 | |||||||||
11 | Greta Beszteri | 2004 | 462 | 35.08 | 1:13.06 | |||||
Cetus Espoo | 1:11.91 | |||||||||
12 | Laura Pennanen | 2003 | 419 | 33.69 | 1:15.49 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
13 | Kaarina Rihte | 2005 | 414 | 36.06 | 1:15.79 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.71 | |||||||||
14 | Janita Severinkangas | 2004 | 412 | 35.90 | 1:15.92 | |||||
Cetus Espoo | 1:21.37 | |||||||||
15 | Diana Seiger | 2003 | 402 | 34.36 | 1:16.52 | |||||
Cetus Espoo | 1:15.25 | |||||||||
16 | Pinja Nieminen | 2004 | 400 | 36.78 | 1:16.64 | |||||
Cetus Espoo | 1:17.39 | |||||||||
17 | Saara Raulos | 2005 | 387 | 36.27 | 1:17.52 | |||||
Cetus Espoo | 1:19.28 | |||||||||
18 | Sde Ryynnen | 2005 | 382 | 36.20 | 1:17.87 | |||||
Cetus Espoo | 1:17.11 | |||||||||
19 | Rina Rantanen | 2005 | 375 | 34.95 | 1:18.36 | |||||
Cetus Espoo | 1:15.61 | |||||||||
20 | Annika Alanen | 2003 | 372 | 35.86 | 1:18.55 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:18.79 | |||||||||
21 | Lotta Heinimki | 2003 | 371 | 36.44 | 1:18.63 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:17.73 | |||||||||
22 | Iisa-Lotta Rantaniitty | 2006 | 362 | 38.75 | 1:19.24 | |||||
Cetus Espoo | 1:22.39 | |||||||||
23 | Linda Ilonen | 2004 | 362 | 37.53 | 1:19.27 | |||||
Cetus Espoo | 1:42.58 | |||||||||
24 | Alicja Milczarek | 2006 | 335 | 37.20 | 1:21.30 | |||||
Cetus Espoo | 1:25.07 | |||||||||
25 | Ada-Maj Saarinen | 2004 | 327 | 36.77 | 1:22.02 | |||||
ORCA Helsinki | 1:21.63 | |||||||||
26 | Lily Pivnen | 2006 | 297 | 39.83 | 1:24.66 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:26.59 | |||||||||
27 | Ninja Brelo | 2006 | 281 | 41.28 | 1:26.21 | |||||
Cetus Espoo | 1:32.41 | |||||||||
28 | Sofie Johansson | 2005 | 278 | 39.29 | 1:26.51 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:28.42 | |||||||||
29 | Unna Korja | 2006 | 261 | 41.66 | 1:28.39 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:31.92 | |||||||||
30 | Siiri Multamki | 2006 | 249 | 41.94 | 1:29.77 | |||||
ORCA Helsinki | 1:31.70 | |||||||||
31 | Nea Hollstrm | 2005 | 245 | 42.43 | 1:30.22 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
32 | Laura Zurban | 2006 | 233 | 44.36 | 1:31.77 | |||||
Cetus Espoo | 1:38.66 | |||||||||
33 | Tinka Enjrvi | 2006 | 233 | 43.57 | 1:31.80 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
34 | Liina Saario | 2006 | 232 | 45.72 | 1:31.95 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
35 | Peppi Virokannas | 2006 | 223 | 44.05 | 1:33.12 | |||||
ORCA Helsinki | 1:38.42 | |||||||||
36 | Laura Kangas | 2006 | 215 | 44.06 | 1:34.28 | |||||
Helsingfors Simsllskap | 1:40.47 | |||||||||
37 | Olesia Leshchuk | 2006 | 210 | 45.32 | 1:35.01 | |||||
Cetus Espoo | 1:47.30 | |||||||||
38 | Milla Tahvanainen | 2005 | 207 | 45.35 | 1:35.46 | |||||
Cetus Espoo | 1:35.38 | |||||||||
39 | Vivian Vesa | 2006 | 205 | 46.15 | 1:35.72 | |||||
Cetus Espoo | ||||||||||
40 | Iris Rautiainen | 2005 | 203 | 44.66 | 1:36.14 | |||||
Helsingfors Simsllskap | ||||||||||
41 | Waula Taimela | 2005 | 184 | 46.29 | 1:39.20 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:43.95 | |||||||||
42 | Milla Liimatainen | 2006 | 165 | 47.98 | 1:42.87 | |||||
ORCA Helsinki | ||||||||||
43 | Isla Kalteinen | 2006 | 162 | 48.21 | 1:43.51 | |||||
Gladius Kirkkonummi | ||||||||||
44 | Janika Hinkkanen | 2005 | 157 | 48.08 | 1:44.55 | |||||
Gladius Kirkkonummi | 1:52.70 | |||||||||
45 | Saara-Kaisa Rahijrvi | 2004 | 147 | 52.66 | 1:47.03 | |||||
ORCA Helsinki | 1:49.08 | |||||||||
- | Aada Rissanen | 2004 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Delia Helena Aho | 2003 | DSQ | |||||||
Cetus Espoo | ||||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
- | Oona Kinnunen | 2006 | DSQ | |||||||
Helsingfors Simsllskap | 1:39.35 | |||||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki | ||||||||||
Tekij: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspivmr | 04 marraskuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto | Tulostusaika | 12:02 |