2018-12-12   19:49:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Hessun Vinstat

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Hessun Vinstat    Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Turku    Tulostusaika  13:21   
  Järjestäjä  Aurajoen Uinti         
  Allas  50m         
  Kilpailupäivämäärä  15 syyskuu 2018         
 
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilja Suominen  2009    149  55.54  1:53.62  3:06.64    3:57.82   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Emilia Inkeroinen  2009    130  59.64  2:02.64  3:18.70    4:08.90   
  Kouvolan Uimarit  4:24.37                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Linnea Koski  2007    284  41.20  1:32.63  2:27.73    3:11.86   
  Aurajoen Uinti  3:11.26                 
                     
Aino Laine  2007    265  40.16  1:31.87  2:34.53    3:16.22   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:09.49                 
                     
Amanda Vuori  2007    258  43.81  1:36.79  2:37.54    3:17.95   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:34.56                 
                     
Ella Valdolin  2007    258  42.58  1:32.24  2:35.09    3:17.96   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:18.37                 
                     
Agnes Ruusumo  2007    233  43.58  1:36.94  2:39.21    3:24.90   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:31.83                 
                     
Naomi Leo  2007    229  44.20  1:37.78  2:42.76    3:26.06   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:36.13                 
                     
Emilia Tähkänen  2007    193  49.58  1:49.78  2:47.11    3:37.88   
  Uinti-Vakka  3:35.68                 
                     
Lotta Luotola  2008    158  58.38  1:55.95  3:04.56    3:52.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  4:06.37                 
                     
Saara Pakomäki  2008              DSQ  150 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
Sofia Maude  2008              DSQ  PU 
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:43.46                 
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lilli Kulpakko  2005    519  33.30  1:14.83  1:59.64    2:36.89   
  Aurajoen Uinti  2:37.74                 
                     
Kerttu Taponen  2005    434  36.53  1:19.00  2:09.65    2:46.52   
  Aurajoen Uinti  2:45.15                 
                     
Kaisla Korvonen  2006    381  39.22  1:23.33  2:15.28    2:53.93   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:50.13                 
                     
Emma Nieminen  2005    365  37.45  1:22.00  2:15.35    2:56.43   
  Aurajoen Uinti  3:17.49                 
                     
Erin Gonzalez Catón  2005    352  39.01  1:27.41  2:18.41    2:58.56   
  Aurajoen Uinti  2:59.38                 
                     
Wilma Turpeinen  2006    351  38.72  1:25.91  2:21.38    2:58.79   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  2:57.98                 
                     
Tilda Aaltonen  2006    327  39.69  1:26.26  2:22.68    3:02.98   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:02.17                 
                     
Kristina Grimbaum  2005    299  42.02  1:31.18  2:27.60    3:08.54   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:10.38                 
                     
Mea Alho  2006    263  46.13  1:40.43  2:31.08    3:16.68   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:11.42                 
                     
10  Mia Karolina Müürsepp  2006    257  46.15  1:39.60  2:37.35    3:18.33   
  Aurajoen Uinti  3:12.24                 
                     
11  Viivi Laiho  2005    253  41.22  1:38.33  2:35.47    3:19.26   
  Aurajoen Uinti  3:28.65                 
                     
12  Mathilda Heikiö  2006    245  44.46  1:35.15  2:38.78    3:21.53   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:07.16                 
                     
Iida Vartiainen  2006              DSQ  150 
  Aurajoen Uinti  3:06.01                 
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Paula Peltola  2001    527  32.46  1:10.84  2:00.21    2:36.12   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Janette Setälä  2001    470  34.49  1:16.23  2:02.69    2:42.20   
  Aurajoen Uinti  2:39.21                 
                     
Anni Hyttinen  2004    463  37.89  1:19.94  2:07.63    2:42.95   
  Aurajoen Uinti  2:47.60                 
                     
Julia Koivisto  2002    459  33.49  1:16.94  2:06.03    2:43.42   
  Aurajoen Uinti  2:38.12                 
                     
Olivia Koski  2002    418  35.77  1:18.23  2:10.99    2:48.64   
  Aurajoen Uinti  2:43.88                 
                     
Alida Öhberg  2002    361  37.86  1:20.70  2:18.22    2:57.12   
  Aurajoen Uinti                   
                     
Jessi Isomaa  2004    343  39.20  1:24.37  2:19.70    3:00.02   
  Loimaan Uimaseura                   
                     
Ella Alanko  2003    313  39.60  1:28.81  2:21.10    3:05.61   
  Aurajoen Uinti  2:54.02                 
                     
Venla Ristimäki  2004    275  41.05  1:30.96  2:29.30    3:13.80   
  Loimaan Uimaseura  3:22.82                 
                     
10  Emma Loo  2004    261  41.18  1:32.67  2:30.73    3:17.33   
  Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  3:16.27                 
                     
11  Noora Ketola  2003    244  42.62  1:37.33  2:35.70    3:21.77   
  Aurajoen Uinti  3:21.34                 
                     
Greta Kandolin  2003              DNS   
  Aurajoen Uinti  3:01.30                 
                     
Laura Kinnunen  2002              DSQ  100 
  Aurajoen Uinti  3:09.37                 
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lähdön / käännöksen jälkeen)               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  15 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku  Tulostusaika  13:21 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner